Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
slaw3k3 
Wys³any: 2009-08-04, 12:06   Naprawy blacharsko-lakiernicze
0
UP DOWN
Mercmaniak

Posty: 3
Sk±d: Stargard Szczeciñski
Witam, na wstêpie chcia³bym siê przywitaæ ze wszystkimi, bo jestem tutaj nowy, a wiêc siema wszystkim :) Sprawa wyglada tak, od niedawna mam Peugota 309, przysz³o¶ci z nim nie wi±¿e, gdy¿ jestem zapatrzony w moje W124 :D ale 309 ma pare ¶ladow czy to korozji czy to odpadnietej szpachli, a chcia³bym co¶ z tym zrobiæ przed zim±. I teraz pytanko czy taki zestawik starczy na moje naprawy? klik plus jaka¶ szpachla oczewi¶cie? Czekam tez na rady specjalistów jak siê do tego zabraæ i jak to zrobic w miare prawid³owo. I jeszcze jedno pytanko mo¿e kto¶ siê orientuje który kod na tabliczce znaminowej w Peugocie 309 to kod lakieru? Pozdrawiam
 
 

Nurglepl 
Wys³any: 2009-08-04, 20:55   
0
UP DOWN

Pomóg³: 9 razy
Posty: 305
Sk±d: Gryfino
Najlepiej to by by³o kupiæ za³y zestaw do lakierowania, ale to niestety koszt minimum 2000 z³.
Ale ¿e to nie jest jaki¶ super drogi wózek to taki zestawik powinien wystarczyæ. Ale nie spodziewaj siê cudów ¿e nie bêdzie ¶ladu.
 

pepi 
Wys³any: 2009-08-04, 21:03   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 158
Sk±d: krzczonów
z puszki to niejest tak ³atwo malowaæ :D
ale jak widaæ to ludzie kupuj± ciekawie jqak im wychodzi ;)
 

Nurglepl 
Wys³any: 2009-08-04, 21:15   
0
UP DOWN

Pomóg³: 9 razy
Posty: 305
Sk±d: Gryfino
Te¿ kiedy¶ to kupi³em, ale to by³o ju¿ dawno.
Do bazy by³a szeroka dysza, gdzie¶ na 15 cm :) , no i powiem ¿e nie by³o tak ¼le, pomijaj±c kilka kropelek. Klar te¿ nie by³ taki z³y w k³adzeniu, chocia¿ dysze mia³em z okr±g³ym strumieniem, wiêc zamieni³em na dyszê bazy i te¿ szeroko sz³o, ale niestety tu ju¿ nie by³o tak fajnie. Niestety za s³abe ci¶nienie przez co morka wysz³a i kilka zacieków zrobi³em. Ale papierek ¶cierny dobrze siê spisa³ i jako¶ w miare to wygl±da³o. Ale niestety w nastêpnym roku musia³em to poprawiæ i ju¿ poprawia³em to pistoletem z zestawu za 60 z³ z kompresorkiem 24 l :) . Jak polakierowa³em tak sprzeda³em, wiêcej tego nie widzia³em :) . Co najwa¿niejsze to to ¿e wygl±da³o to lepiej ni¿ sprayem.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime