Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Rajax
Wys³any: 2009-08-05, 12:34   Dziwne matowe oczka na starym lakierze.
0
UP DOWN

Posty: 52
Witam, zakupi³em samochód w czarnym metaliku. Lakier na masce ma 9 lat.
Chcia³em siê zabrac za polerkê (gównianymi sposobami : tempo i polerka bez regulacji obrotów, jutro ja oddaje jak dam radê) ale po kilku próbach nawet rêcznie nie schodza mi pewne punkty. Namsce mam kilka matowych punktów wielko¶ci jak by cos wczêsniej kapne³o w kilku miejscach. Przygl±daj±c siê z bliska widaæ w tym oczku mikropêkniêcia lakieru bezbarwnego. Z daleka wygl±da to na matow± plamê. Mo¿na to jakos usun±æ, czy czeka mnie nowy klar jak chce mieæ b³ysk ???

Proszê o najbardziej uniwersaln± instrukcjê polerowania rêcznego. Czyta³em forum wiem ¿e do suchej polerki pasta 3M, g±bki bia³ami czarna, potem ewnetualnie mleczko.
Czy tak mo¿na to ogarn±c rêcznie bryke, czy trzeba w maszyne inwestowaæ. Dodam ¿e nie robie tego zarobkowo, tylko dla siebie.
 

przemo1972 
Wys³any: 2009-08-05, 13:09   
0
UP DOWN


Pomóg³: 11 razy
Posty: 551
Sk±d: SC
Rajax napisa³/a:
Namsce mam kilka matowych punktów wielko¶ci jak by cos wczêsniej kapne³o w kilku miejscach. Przygl±daj±c siê z bliska widaæ w tym oczku mikropêkniêcia lakieru

Panowie-tylko bez glupich komentarzy :D -mysle ze to ptasie kupy :D .Sprobuj delikatnie w tych miejscach ruszyc papierem 2000.Masz 50 % szans ze z tego Wyjdziesz.Jesli nie, a przeszkadza Ci to , to niestety malowanie.A swoja droga-co one posiadaja w swoim ze tak powiem-skladzie ze dzialaja tak destruktywnie na powloke? :sciana:
_________________
Wyrywanie chwastow
 

bogdanxx
Wys³any: 2009-08-05, 14:01   
0
UP DOWN

Posty: 19
przemo1972 napisa³/a:
A swoja droga-co one posiadaja w swoim ze tak powiem-skladzie ze dzialaja tak destruktywnie na powloke? :sciana:


kwas solny i w cholere azotu :D :D:D:D
 

Rajax
Wys³any: 2009-08-05, 14:35   
0
UP DOWN

Posty: 52
No dobra a polerka tego nie zminimalizuje trochê ???
 

domagalka 
Wys³any: 2009-08-06, 14:08   
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 223
Sk±d: Beszowa
Mo¿e i zminimalizuje ale na pewno nie tak jak ty mówisz ¿e rêcznie. Daj auto do kogo¿ kto robi polerkê a zap³acisz tyle ile ciebie pasty wynios± a i jeszcze sam musisz robiæ i my¶le ¿e polerka bez maszyny nic nie da.
 

Rajax
Wys³any: 2009-08-07, 16:02   
0
UP DOWN

Posty: 52
No to szukam w takim razie polerki w Wawie...
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group