Szukaj FAQ Album



Zamkniêty przez: przemo1972 2009-08-16, 11:52
Autor Wiadomo¶æ
pio_len
Wys³any: 2009-08-15, 19:31   zderzak lakierowanie
0
UP DOWN

Posty: 88
witam wszystkich mam do pomalowania zderzak od mondeo ty³ . go¶æ kupi³ nowy zderzak i jest pomalowany jakim¶ bia³ym podk³adem powiedzieli mu w sklepie ¿e to akrylowy . i teraz moje pytanie jak to pomalowaæ daæ akrylowy baze bezbarwny czy zedrzeæ ten bia³y daæ podk³ad na plastik akrylowy baze i bezbarwny .czy pod tym oryginalnym podk³adem jest podk³ad na plastik .
 

baqo 
Wys³any: 2009-08-15, 19:39   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 1553
Sk±d: ko³obrzeg
ja taki zderzak lekko przematuje i k³adê bazê wodn±,co do rozcieñczalnikowej bazy trzeba uwa¿aæ , po prostu ten podk³ad mo¿na zmyæ niterkiem . zrób sobie w niewidocznym miejscu próbê i siê przekonasz.
 
 

pio_len
Wys³any: 2009-08-15, 19:49   
0
UP DOWN

Posty: 88
pewnie nic siê z tym podk³adem nie stanie bo go¶æ go sam zacz±³ malowaæ ale mu nie wysz³o chodzi mi oto czy ten oryginalny ma pod sob± pok³ad na plastik i czy to bêdzie siê trzymaæ kupy ¿eby pó¼niej nie z³azi³o p³atami
 

baqo 
Wys³any: 2009-08-15, 20:38   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 1553
Sk±d: ko³obrzeg
pio_len napisa³/a:
chodzi mi oto czy ten oryginalny ma pod sob± pok³ad na plastik i czy to bêdzie siê trzymaæ kupy ¿eby pó¼niej nie z³azi³o p³atami
trochê tych podróbek polakierowa³em i do mundków te¿ miêdzy innymi ,nie by³o reklamacji .
 
 

pio_len
Wys³any: 2009-08-15, 20:58   
0
UP DOWN

Posty: 88
wielkie dziêki temat zamkniêty .
 

Bodzio 
Wys³any: 2009-08-17, 19:34   
0
UP DOWN
--B_C_G--


Pomóg³: 9 razy
Posty: 405
Sk±d: lubuskie
Hmmm... jak bym widzia³ mondeo ciemne z bia³ym zderzakiem u mnie w mie¶cinie hehe pio_len, sk±d jeste¶? woj. lubuskie mo¿e?
_________________
http://img714.imageshack....p?id=aa001z.jpg
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group