Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
sebsa
Wys³any: 2009-08-28, 19:26   SENCO
0
UP DOWN


Posty: 331
czy ktos moze mi cos powiedziec o tym kompresorze??uzywal go ktos??bo nie znalazlem nic lepszego do 700 zl jak ktos widzial moze lepszy to mogl by przeslac link byl bym wdzieczny bo nie chcial bym kaski w bloto wyrzucic a aero do niego bedzie H&S SILVERLINE SOLO

http://www.aerografia.com...&products_id=62
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-08-31, 07:20   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Z tego co wiem to ten kompresorek jest do kupienia w Castoramie, wiêc mo¿esz siê tam przejechaæi obadaæ...
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

sebsa
Wys³any: 2009-08-31, 08:54   
0
UP DOWN


Posty: 331
wiem juz bylem zobaczylem i kupilem i juz nawet na mnim malowalem jest niezly jak narazie szybko nabija i jest w miare cichy i dobre wykonanie a w kastoramie kosztuje 580 a nie 730jak na necie.
 

Kanabeer 
Wys³any: 2009-08-31, 19:15   
0
UP DOWN


Posty: 64
Sk±d: D±browa Górnicza
Dzi¶ sam z ciekawo¶ci przesz³em siê do castoramy i rzeczywi¶cie cena mnie zaskoczy³a ,by³y dwie wersje druga z dwoma zbiornikami za 749 z³ .Sam osobi¶cie d³ugo przymierzam siê do tego kompresora i szczê¶cie chcia³o ¿e zaczeka³em bo sporo pieni±dza siê oszczêdzi.
 

sebsa
Wys³any: 2009-08-31, 21:48   
0
UP DOWN


Posty: 331
kur..... :sciana:
w mojej castoramie byl tylko ten z jednym zbiornikiem tak to bym dolozyl i mial z dwoma fuck sake :mad: :mad:
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-09-01, 07:09   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Przy takim maleñstwie obecno¶æ drugiego zbiornika nic nie da, do aero jeden styka, a do czegokolwiek innego to nawet 4 ma³e nie starcz±...
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

Tadeusz 
Wys³any: 2009-09-02, 08:57   
0
UP DOWN

Posty: 99
tylko tyle, ¿e rzadziej by siê w³±cza³. Poza tym ten Midi ma chyba inny silnik i jest ciut mocniejszy, ale te¿ co za tym idzie pewnie ciut g³o¶niejszy ;) wiêkszy, ciê¿szy ... mmmm niepotrzebne 200 PLN wiêcej.
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-09-02, 09:14   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Ja mam do sprzedania kompresorek MAR Mini MA-1000 bez zbiornika, taki ma³y t³okowy...
http://www.modele.oh.pl/s/item.php?i=13313 dokladnie ten model.
je¿eli podpi±æ do niego zbiornik, to nieodbiega³by zbytnio od tego senco... czy innych... je¿eli kto¶ z was chce zabawiæ siê w konstruktora to zapraszam na PW.
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

sebsa
Wys³any: 2009-09-02, 09:34   
0
UP DOWN


Posty: 331
hmmm no niewiemja mialem ten
http://www.hobbysta.pl/ko...aw-p-12085.html
dorobilem do niego butle 3l i tak byla lipa zanim ja nabil to juz zdazyl sie pozadnie nagzac a pozniej wlaczal sie co jakies 15 sec. wiec i tak i tak lipa.
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-09-02, 10:06   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Ja teraz ko¿ystam z euro-teca i te¿co chwila siê w³±cza... te ma³e t³okowe maj± chyba podobn± sprawno¶æ... a ten senco to co ile sie uruchamia? ale dziwne ze sie grza³ zanim nabi³ tak± ma³± butlê.... mo¿e jaki¶ trafiony by³...
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

sebsa
Wys³any: 2009-09-02, 11:22   
0
UP DOWN


Posty: 331
senco tez sie wlacza czesto ale sie nie grzeje i dobicie butli zajmuje mu z 20 sec tamten pompowal z 2 min, wiec tylko slyszalem jak prawie non stop pompuje.
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-09-02, 11:47   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Dziwne... a g³o¶ny jest ten senco? malowa³e¶ ju¿ przy nim pare godzin? jakie ogólnie masz odczucia?
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

sebsa
Wys³any: 2009-09-02, 21:56   
0
UP DOWN


Posty: 331
niby jest glosniejszy od mara o 10dB ale jak dlamnie poziom chalasu jest taki sam malowalem nim ostatnio 6h ale ja z rogoly slucham glosno muzyki wiec kompresora raczej nie slysze a odczycia hmmm... to jest moj drugi kompresor wiec co moge powiedziec no od mara jest duzo lepszy ale ciekawi mnie jak np. pracuja te bez zbiornika iwaty bo dawid kiedys pisal ze maloja na nim 14h i nic sie z nim nie grzeje a wlasnie ciekawi jak na takim jest z poziomem chalasyu,na a senco jak bym nie slychal muzyki to mysle ze ucho tez bedzie meczylchyba jak kazdy kompresor.
 

Krys_G 
Wys³any: 2009-10-24, 00:30   
0
UP DOWN

Posty: 24
Sk±d: £om¿a
Zakupilem SENCO to malenstwo z jednym zbiornikiem w Castoramie, porównywalem ten drugi z dwoma zbiornikami ale jest glosniejszy. Jestem zadowolony z zakupu, nie wlacza sie za czesto jak dla mnie glosnosc kompresora do przyjecia spokojnie moge teraz u klienta w domu zlecenie wykonywac.
 
 

airbrush 
Wys³any: 2010-01-03, 11:49   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 84
Równie¿ jestem posiadaczem kompresora firmy Senco jedno zbiornikowego.
Czêsto malujê nim w godzinach 20-22 wtedy gdy moja ma³a córeczka ju¿ ¶pi w pokoju obok i jako¶ jeszcze j± nie obudzi³ a wiêc poziom ha³asu tego komp. w miarê do zaakceptowania.
Co do wydajno¶ci to przed tym kompresorem mia³em kompresor membranowy którego g³o¶no¶æ by³a podobna z tym ¿e Senco nabija i przestaje pracowaæ a membranowy ci±gle "warcza³".
No i oczywi¶cie jako¶ ci¶nienia nie do porównania na du¿y plus dla SENCO.
Chcia³em kupiæ 24 litrowy lecz dobrze ¿e nie kupi³em bo do mieszkania nie nadaje siê w ogóle.
_________________
Airbrush i'ts my life!!!
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Forum Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi