Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
tomxx92 
Wys³any: 2009-09-03, 21:08   czynno¶ci serwisowe pistoletu??
0
UP DOWN

Posty: 16
Witam
kupilem taki pistolet
http://elakiery.pl/prod/7...czy-speedway-hp z dysza 1,4mm
i odwadniacz http://elakiery.pl/prod/7...arzedzia-lux-dr

i mam nastêpuj±ce pytanie:
1.w instrukcji obs³ugi pisze by elementy ruchome smarowaæ specjaln± wazelin±- i w³a¶nie jaka jest ta specjalna wazelina?? czy moge u¿yæ normalnego smaru do ³o¿ysk tocznych??

2, O co chodzi z czyszczeniem odwadniacza i spuszczaniem z niego jaki¶ zanieczyszczeñ?? Czy mam po ka¿dym malowaniu spu¶ciæ te zanieczyszczenia (co mam odkrêciæ) i jako¶ go czy¶ciæ ??

3. I ostatnie: : czy do czyszczenia pistoletu wystarczy taki zwyk³y rozpuszczalnik czy potrzeba jaki¶ specjalny??
Dziêkujê i pozdrawiam.
 

jacenty 741
Wys³any: 2009-09-04, 08:57   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
Jest taka specjalna wazelina do smarowania iglicy,ale podejrzewam,¿e ma³o kto czego¶ takiego u¿ywa,je¶li ju¿ chcesz to smarowanie przeprowadziæ,a prowdopodobnie kupno bêdzie utrudnione,zamiennie zastosuj odrobinê wazeliny technicznej,a nie smar do ³o¿ysk.Filtr,który zakupi³e¶,posiada u do³u zaworek,taki jak w dêtce.Po prostu masz go nacisn±æ i spu¶ciæ zebrane w nim zanieczyszczenia,nie powinno byæ tego du¿o,ale jak jest,to pora na remont sprê¿arki :/ .Pokrywka filtra jest odkrêcana,po jakim¶ czasie mo¿esz pokusiæ siê o odkrêcenie jej i dok³adne wyczyszczenie ca³ego filtra.Do czyszcenia pistolet u¿ywaj rozpuszczalnika nitro,i tylko do tego :spoko:
 
 

jzagaja
Wys³any: 2009-09-04, 21:57   
0
UP DOWN
Jacek

Pomóg³: 1 raz
Posty: 73
Czy we wszystkich tych filtrach pod pistolet jest taka sama granulacja spieku? Nie wiem czy mam racje ale na wyjsciu sprezarki powinien byc filtr ze spieku gruboziarnisty (zgrubny) potem jakis super hiper baniak za kilkaset zl jak kogos stac i na koniec pod pistolet drobnoziarnisty jesli nie ma tego srodkowego. Pytanie czy wszystkie pod pistolet maja male oczko?
 
 

jacenty 741
Wys³any: 2009-09-04, 22:09   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
Logika podpowiada,¿e granulacje powinny byæ ró¿ne,do oczyszczania wstêpnego wiêksza,po najmniejsz± przy samym pistolecie.
 
 

PROJEKTER
Wys³any: 2009-09-05, 10:23   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
w sprawie pistoletów, sposobu ich czyszczczenia i konserwacji poczytaj TU :
http://www.sata.pl/unikanie_bledow.php

Jak siê zag³êbisz to na tej stronie znajdziesz te¿ du¿o ciekawych informacji o zasadach oczyszczania powietrza i forowania instalacji z doborem filtrów.

Jak bêd± jakie¶ bardzo szczegó³owe pytania w sprawie pistoletów szczególnie SATA i sieci powietrza to podam kontakt bezpo¶redni do techników tej firmy. SATA - FAMA to mój handlowy partner od o¶miu lat i mog± pomóc w wielu aspektach swojej oferty. Niech sami siê reklamuj± ... ale przyznam ¿e nie znam nikogo w Polsce kogo zarz±d SATA by tak przyja¼nie i powa¿nie traktowa³.
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group