Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
LoboLoco 
Wys³any: 2009-05-27, 12:31   Problem techniczny...



Posty: 660
Sk±d: Silesia
Czêsto zda¿a siê, ¿e s± problemy podczas wysy³ania postu, oraz przy ³adowaniu siê strony... wyskakuje komunikat:

phpBB by Przemo : Critical Error

Could not connect to the database.
User easy1099_mqs has already more than 'max_user_connections' active connections

pozatym czêsto mam blank'a

o co chodzi?
 

Tech 
Wys³any: 2009-05-28, 23:05   



Posty: 52
Przeci±¿enie serwera (po³±czeñ do bazy danych). Odk±d poblokowa³em IP z czarnej listy (z miesi±c temu) tego nie mia³em. Jak ka¿dy hosting maj± upadki i wzloty - mo¿e siê poprawi±.

Jak kto¶ siê rozpisa³ i mu wciê³o posta niech wróci do poprzedniej strony - w porz±dnej przegl±darce powinno zostawiæ wpisany tekst.
 
 

lukasz509
Wys³any: 2009-09-20, 17:10   

Posty: 389
dlaczego nie moge wys³±æ do nikogo wiadomo¶ci??tylko zapisuje mi sie w pliku do wys³±nia ???????
 

Tech 
Wys³any: 2009-09-20, 21:34   



Posty: 52
Nie mam pojecia. W ustawieniach wszystko ok. Zrobi³em synchro bazy - sprawd¼ teraz.

Ps. Mo¿liwe, ¿e pe³na która¶ skrzynka - nadawcza/odbiorcza?
 
 

lukasz509
Wys³any: 2009-09-20, 21:46   

Posty: 389
dalej sie tak robi pisze i zapisuj± sie tylko w folderze do wys³±nia a chyba mnie docieraj± do tej osoby do kótrej pisze:(chyab zê sie myle:/
 

Tech 
Wys³any: 2009-09-20, 23:21   



Posty: 52
Aaa o to chodzi :idea: :sciana:
Dopóki odbiorca siê nie zaloguje wiadomo¶æ bêdzie w skrzynce do wys³ania.
 
 

lukasz509
Wys³any: 2009-09-21, 15:44   

Posty: 389
a oki dzikei i sory z azamieszanie poprostu nie wiedzia³emze tak jest
 

YAMAHER
Wys³any: 2012-05-20, 20:36   


Posty: 1975
No ja mam podobny problem. Chcia³em do dwóch osob wys³ac prywatna wiadomosc i nie da rady. Przekierowywuje mnie do skrzynki albo strona znika. :( co z tymzrobic ???
 

Tech 
Wys³any: 2012-05-21, 15:14   



Posty: 52
Trudno powiedzieæ z czym to zwi±zane - chwilowy b³±d serwera, przerwy w dostêpie do neta, przegl±darka, mo¿e za³±cznik za du¿y (rozumiem, ¿e "strona znika" po wpisaniu i wci¶niêciu "wy¶lij")

Spróbuj wys³aæ jeszcze raz do tych osób (w razie czego tre¶æ sobie skopiuj do notatnika je¶li d³uga).

Wys³a³em ci te¿ testow± wiadomo¶æ - spróbuj odpowiedzieæ (mo¿esz napisaæ komu próbowa³e¶ wysy³aæ - mo¿e maj± zablokowane skrzynki, chocia¿ to rzadko¶æ).
 
 

YAMAHER
Wys³any: 2012-06-09, 16:08   


Posty: 1975
No wiadomosc dosta³em ale wys³ac nie moge do nikogo nadal :( Korzystam z Opery.
A w za³aczniku nic nie mam. Po prostu sama tresc.

A necik jest bo inne stronki smigaja luxusowo :)
 

Homer S. 
Wys³any: 2012-08-12, 18:39   


Posty: 861
Problem - post nie powinien daæ siê edytowaæ po 20min a w moim temacie ,,Nora na wypasie lu¼na burza mózgów,, nawet po kilku dniach mogê dokonywaæ zmian . Dodatkowo wy¶wietla siê komunikat o przekroczonym limicie transferu .
_________________

 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Administracja

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group