Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
MODULAR 
Wys³any: 2009-09-21, 19:32   W£ASNY WARSZTAT ZA 10 000 Z£ !
0
UP DOWN
PROJEKTER


Posty: 14
Obiecywa³em i obiecywa³em ( PROJEKTER ) i pisa³em ¿e kiedy¶ bêdzie dostêpny tani i refundowany warsztat samochodowy … szybko budowany objêty dotacj± … z wszystkimi formalno¶ciami w ofercie …. a teraz MODULARNY WARSZTAT jest ju¿ dostêpny … dla tych którzy chc± tanio i profesjonalnie zbudowaæ i wyposa¿yæ w³asny warsztat. Kto jest zainteresowany zapraszam na stronê :

http://www.modularny-warsztat.pl/

Du¿o informacji umieszonych zosta³o w katalogach PDF … kto jest bardzo zainteresowany
inwestycj± i jej przebiegiem niech koniecznie pobierze te katalogi.

Odpowiem na wszystkie pytania ale proszê … najpierw poszukajcie na stronie www.

Organizacyjnie mam pro¶bê ¿eby pytania o bardziej prywatnym charakterze planowanych przez was inwestycji kierowaæ na adres e-mail projekter@projekter.pl poniewa¿ podana przy Nicku MODULAR poczta - modular@modularny-warsztat.pl odbierana jest przez kilka komputerów i mo¿e trochê potrwaæ zanim odpowiem.

Tym którzy czekali i wysy³ali pytania jak postêpuj± prace nad tym projektem … dziêkujê za cierpliwo¶æ i zainteresowanie … oraz cenne uwagi które uwzglêdnili¶my w tym programie !

pozdrawiam PROJEKTER
_________________
PLANUJESZ BUDOWÊ WARSZTATU - ZOBACZ - http://www.modularny-warsztat.pl/
 

Siekiera
Wys³any: 2009-09-21, 20:34   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 988
Stronka co¶ nie chce wchodziæ :nie:
 

MODULAR 
Wys³any: 2009-09-21, 21:17   
0
UP DOWN
PROJEKTER


Posty: 14
NIE MO¯LIWE !!! u mnie wchodzi z trzech ró¿nych komputerów !
aktywne s± oba linki i ten w tek¶cie i ten w podpisie. Wchodzi te¿ przez google !
_________________
PLANUJESZ BUDOWÊ WARSZTATU - ZOBACZ - http://www.modularny-warsztat.pl/
 

optionall 
Wys³any: 2009-09-22, 07:21   
0
UP DOWN
sklep z lakierami

Posty: 57
Sk±d: Gdynia
dzia³a zarówno na firefoxie pod linuxem jak i windowsem, nawet pod ie6 dzia³a !
_________________
zapraszamy na: http://sklep.optionall.pl
 

DrCruel
Wys³any: 2009-09-22, 07:47   
0
UP DOWN


Posty: 418
Przeczyta³em stronkê i uwa¿am, ¿e nale¿y siê "pi±tka z plusem" za projekt merytoryczny, czego¶ takiego nie opracowuje siê ³atwo a za plan finansowania to dam nawet "6" bo jak wiadomo wszelkie inwestycje najtaniej wychodz± z kapita³ów obcych. Mam tylko jedn± ma³± uwagê i proszê tego nie traktowaæ w kategorii "z³o¶liwo¶æ" a raczej jako "¿yczliwa uwaga". Mianowicie, firma opracowuj±ca stronê nie popisa³a siê. Jest du¿o literówek i b³êdów gramatycznych a przy takiej du¿ej pracy w³o¿onej w projekt to a¿ siê prosi o dopracowanie tego. Pozdrawiam.
 

MODULAR 
Wys³any: 2009-09-22, 08:38   
0
UP DOWN
PROJEKTER


Posty: 14
Tak miêdzy nami DrCruel to MIÓD NA MOJE USZY !!!

Grafikê opracowa³ nasz zaprzyjazniony grafik i serdecznie go polecam bo te¿ uwa¿am ¿e jest ¶wietna. Teksty przygotowali specjali¶ci z ro¿nych dziedzin i by³y one sprawdzane i korygowane wiele razy usuwaj±æ najmniejsze nawet b³êdy ... ale w trakcie obróbki przez Webmastera zdania zmienia³y szyk a tekst objêto¶æ. Stronê wdra¿a³a firma z Krakowa ( podobno ma 12 ty¶ klientów ) w oparciu o wybrany przez nas szablon.

Absolutna ¿enada ... mia³o byæ tanio i konkurencyjnie wysz³o drogo i amatorsko ... mia³o byæ szybko max 4 dni trwa³o 23 dni. Zdania tworzy³y jeden wyraz, znaki interpunkcji zlewa³y siê z wyrazami, kolory t³a szare i szaro niebieskie Bleeeeeee, a katalogów pdf. wogóle nie dawa³o siê pobraæ !

Po ogromej awanturze 12 Wrze¶nia poprawion wiêkszo¶æ elementów ... ale nie by³o ju¿ czasu na dalsze zabawy ... da³em s³owo ¿e strona i program ruszy w po³owie wakacji, a przez taki drobiazg jak amatorski grafik ca³y program czeka³ bezsensu na poprawki b³êdów ortograficznych w tytu³ach opisów !!! ... i ruszy³ 14 wrze¶nia ... po czyn strona siê blokowa³a i zawiesza³a dzialanie ! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !

Z tego powodu pod linkiem www.projekter-technologia.pl do dzi¶ nie ma strony www ... i serdecznie za to przepraszam.... a uwierzcie na s³owo, ¿e materia³y które zosta³y na ni± przygotowane to w wiêkszo¶ci odpowiedzi i szerokie omówienie tematów poruszanych na forum LAKIEROWANKO ! S± tu ( raczej bêd± ) publikacje na temat przepisów dotycz±cych lakierni z kruczkami i pu³apkami, jak sobie radziæ z kontrolami ... co gdzie kiedy i za ile ¿eby dostaæ pozwolenie na budowê warsztatu, jak adoptowaæ budynek na warsztat, lub gara¿ na lakierniê ... jak pozyskaæ ¶rodki finansowe na ma³e inwestycje w jednoosobow± lakierniê, wzory ponad 30 projektów ma³ych i ¶rednich lakierni. Ta strona to wiêkszo¶ci zas³uga nacisków i pytañ wielu z was ! Koncepcyjnie wydzielona zosta³a z tematów przemyslowych i du¿ych inwestycji za miliony. Te dane bêd± na stronie www.projekter-group.pl , a tu znajd± siê informacje specjalnie dla amatorów planuj±cych "¿yæ" z lakierowania i profesjonalistów planuj±cych rozwiniêcie swojego biznesu. Mogê tylko przeprosiæ za "profesjonalne" dzia³anie firmy webmastrskiej.... zreszt± podpisali siê na dolnym pasku... i zrobiæ wszystka aby druga strona by³a pomocna dla wielu z was !

Dziêkujê za uwagi DrCruel ... najwa¿niejsze dla mnie, ¿e sam program modularny-warsztat wzbudza zainteresowanie bo z za³o¿enia mia³ byæ hitem i szans± dla wielu na w³asny profesjonalny obiekt. Tu nie ma ¶ciemy i ekonomicznych cudów to tylko m±dre rozwi±zania po³±czone w ca³o¶æ ... i st±d niska cena nowoczesnego obiektu !
Mam nadziejê ¿e apetyty inwestora stoj±cych za jego realizacj± i budow± tego nie zepsuj± i ceny pozostan± na kalkulowanym przez nas poziomie ... niestety i tak liczone s± w setkach tysiêcy z³otych i
_________________
PLANUJESZ BUDOWÊ WARSZTATU - ZOBACZ - http://www.modularny-warsztat.pl/
 

glover
Wys³any: 2009-09-22, 12:33   
0
UP DOWN

Pomóg³: 7 razy
Posty: 303
A jednak mo¿na rozs±dnie podej¶æ do kosztów a pamiêtam jak na pocz±tku mówi³e¶ o 3-4 milionach. Jeszcze z rok, dwa i bedziesz mia³ duzo klientów na ten produkt, niech tylko urzedasy zaczn± szaleæ.
 

vojvod
Wys³any: 2010-11-18, 20:55   
0
UP DOWN

Posty: 7
warsztat za 10 tys?

ten w galerii co jest , to ze 2 mil kosztuje oczywiscie wyposazony

ja mam o polowe mniejszy ok 500m2 za 1,5 mil:)
 

PROJEKTER
Wys³any: 2010-11-18, 22:07   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
10 ty¶ to ¶rednia rata kredytu na piêæ lat za obiekt o warto¶ci 500 ty¶.

W zasadzie w ofercie MODULAR nie ma obiektów za 2 miliony, bo te obiekty s± do 8 max 10 modu³ów. Powy¿ej s± ju¿ nie ekonomicznie usytuowane bo taki obiekt ma prawie 50 metrów d³ugo¶ci i przy 10 stanowiskach s± fajniejsze pomys³y na ustawienie serwisu w hali.
Nie zapominajmy ¿e to oferta dla ma³ych inwestorów. My to ju¿ nazywamy "TANIE BUDOWANIE"

To co jest w galerii zdjêæ na stronie www to OKRÊGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW. w systemie Modular, ale te obiektu buduje mój wspólnik, bo SKP rz±dzi siê w³asymi prawami i zasadami formalno-prawnymi. Ja robiê dla nich tylko projekty.

Te obiekty za 3- 4 miliony o ktorych wspomina @glover to serwisy konkuruj±ce koncepcyjnie z systemem MODULAR - obiekt CAR SATELITTE firmy NUSSBAUN.

To np. 534 000 EUR za obiekt piêcio stanowiskowy mechaniki samochodowej z kompletnym wyposa¿eniem. MODULAR w takim standardzie ( ok 360 m/kw z kompletnym wyposa¿eniem ) wychodzi ok 650 ty¶ z³ , ale NUSSBAUN koñczy swoj± inwestycjê od wej¶cia na budowê do wykonania pierwszej naprawy mechanicznej ju¿ po 14 dniach. W programie Modular potrzeba na to prawie czterech miesiêcy. Ich obiekt jest naprawdê imponuj±cy je¿eli chodzi o rozwi±zani techniczne. ( daleko nam do nich bo to wszytko prefabrykaty na szybkich ³±cznikach ). Modular mia³ byæ obiektem zgodnym z przepisami i wytycznymi technologicznymi dla serwisów samochodowych i mo¿liwie najtañszy w budowie z dostêpnych rozwi±zañ i systemów w Polsce.

Zadanie wykonali¶my perfect bo cenowo oferta nie do pobicia, a standard obiektu zawsze mo¿na podnie¶æ jak kto¶ ma takie ¿yczenie. Zreszt± ... powa¿ni inwestorzy my¶l±cy o przysz³o¶æ zmieniaj± wiele rzeczy na solidniejsze ... np grubo¶æ os³ony, czy posadzkê ... a tak¿e robi± piwnice, lub piêtra nad czê¶ci± socjalno-biurow±. Ka¿dy formuje MODULAR tak jak potrzebuje, a poniewa¿ to tylko zaawansowana koncepcja obiektu, a nie "gotowiec" z magazynu ... to naprawdê du¿o mo¿na tu zmieniæ ... Niestety potaniæ inwestycji ... nikomu siê jeszcze nie uda³o.
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

vojvod
Wys³any: 2010-11-19, 23:33   
0
UP DOWN

Posty: 7
duza inwestycja!

kupic ziemie,wybudowac,wyposazyc,zatrudnic ludzi i dzialac.

bez zagwarantowanej roboty na przyszlosc ciezko ruszyc z czyms takim ale cuda sie zdazaja.pozdro
 

baqo 
Wys³any: 2010-11-20, 08:37   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 1553
Sk±d: ko³obrzeg
Cytat:
ja mam o polowe mniejszy ok 500m2 za 1,5 mil:)
vojvod,móg³by¶ co¶ opowiedzieæ jakwystartowa³e¶ ze swoim warsztatem ,od czego musia³e¶ zacz±æ ,jak w trakcie budowy ,odbiory .
chêtnie obejrza³bym zdjêcia z realizacji i po zakoñczeniu .
musi byæ fajny warsztacik ?
dziêki !
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group