Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Andrzej_P
Wys³any: 2009-11-04, 11:12   H&S Ultra czy Paasche VL - który kupiæ
0
UP DOWN

Posty: 1
Witam!

Jestem pocz±tkuj±cy. Mia³em ju¿ styczno¶æ z chiñskim aero i chcia³bym zakupiæ teraz co¶ lepszego. Mam na oku H&S Ultrê lub u¿ywanego Paasche VL.
Moje pytanie brzmi który wybraæ. Jaka jest ergonomia u¿ytkowania obu?
Jak± minimaln± plamkê mo¿na uzyskaæ ka¿dym z nich? Który sprzêt bêdzie lepszy do ogólnego zastosowania tj. koszulki, ¶ciany, samochody?
Je¶li jest mo¿liwo¶æ proszê o przyk³ady ich mo¿liwo¶ci.
Proszê o odpowied¼.
Dziêkujê z góry.

Pozdrawiam.
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-11-04, 11:35   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Wiêc tak... wszystko co jest na lakierowanku umieszczone przeze mnie jest malowane aerografami H&S (silverline i infinity) z dyszami 0,2 i 0,15 ... czaszeczki s± robione przy u¿yciu 0,15, ale 0,2 daje równie¿ zadowalaj±ce detale... wykonanie aerografów H&S jest bardzo dobre, spust chodzi g³adziutko i miêkko... posiada on te¿ d¼wigniê, która pozwala na dok³adniejsze prowadzenie... Pasiak za to to grubasek, ja przyswyczai³em sie do chudzielców zza Odry... Co do mo¿liwo¶ci pasiaka niestety nie mam wiedzy, chocia¿ mam talona TG 2L i nie potrafie wycisn±æ z niego takiego detalu jak z silverlinea 0,2mm ...

podsumowuj±c ja stawiam na Ultrê... ale pisz±c ¿e bêdziez malowal koszulki, ¶ciany i samochody to raczej polecam od³o¿yæ trochê kaski i kupiæ silverline'a ... powodzenia
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

PrimoOne 
Wys³any: 2009-11-05, 12:16   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Jak do wszystkiego to kup sobie VL Set bo masz tam 3 dysze, i dolny wpinany s³oik, na wieksze ilosci farby, co jest przydatne przy wiekszej powierzchni i szybkiej zmianie kolorów...Bardziej uniwersalny..
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

shadow 
Wys³any: 2009-11-05, 14:32   
0
UP DOWN

Posty: 30
Witam
VL set z racji 3 dysz i pojemników do ¶cian bedzie napewwno OK
przy koszulkach tez siê spisuje dobrze choæ troszkê farby w nim zostaje mimo zastosowania ma³ego pojemniczka (trzeba jej wiêcej wlaæ ) i nie wszystko zdo³a wyci±gn±æ :)
Je¶li chodzi o wiêksz± dok³adno¶æ to na pewno ultra ma przewagê - ale ciê¿ko widzê przy dyszy 0.2 ¶ciany i koszulki (praktycznie nie ma szans z tak± dysz±)
tak czy owak s± to ca³kiem inne aero i ciê¿ko je porównywaæ i u¿ywaæ jako "jeden do wszystkiego"
akurat miedzy innymi mam VL set i takie spostrze¿enia z nim zwi±zane :)

pozdrawiam
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Forum Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group