Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Asellus5
Wys³any: 2009-11-14, 16:20   Twarz z gazety!
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
Kolejny etap w poszukiwaniu koloru skory i dazeniu do fotorealizmu! fotka nieco przeklamuje!
Mix mediow! poczawszy od goldenow przez FW a skonczywszy na Louvre! a wszystko to na papierze kredowym
 

hlecter
Wys³any: 2009-11-14, 20:29   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 213
¶wietne ¶lepka, w³osy równie¿ , geometria samej twarzy cos nie tak z ni± i szyja prosta taka. a kolor skóry....co mozna powiedziec trzeba by zobaczyc fotke bo kolorów skóry odcieni itd s± setki , zalezy od o¶wietlenia, opalenizny , rasy , makijazu itd.... praca podoba mi siê;D moze jak skoñczy mi sie maturalne urwanie dupy i zaczne miec wiecej czasu do¶cignê Ciê w malowaniu;D pzdr
 

sebsa
Wys³any: 2009-11-14, 20:39   
0
UP DOWN


Posty: 331
jak dla mnie zajebioza od strony technicznej tylko to ucho jakies takie ale ja wlasnie mam tak czasami ze jak maluje portret to jakas czasc ciala mi nie bardzo pajuje mimo ze jest jak na zdjeciu zawsze wtedy sie zastanawiam czy robic cos z tym bo wiadomo ze w portrecie chodzi o dokladne odwzorowanie twarzy ,napisz mi jeszcze czy wlosy sa robione transparentami??a no i jaki format i ile ci to zajelo
 

Asellus5
Wys³any: 2009-11-14, 21:53   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
Zgadzam sie z wami ze ucho jest niedorobione,kark skrecony ^^ poszerzany,lewego ucha calkiem brak, ;P i jeszcze wiele mankamentow ktorych nie widzicie (narazie) ale nie oto tu chodzilo,wciaz wyprubowuje cos nowego,nowe techniki,nowe materialy,raz maskowanie,raz z reki! raz pedzel a innym razem mgla z "waty"! tutaj chodzilo o kolor i o maskowanie! czas jest nie istotny,jak cos mi nie wychodzi zamalowywuje i od nowa,teraz to sama twarz namaluje w 1,5-2 godz ale ta zajela mi ok 20 godz w formacie A2 a wiec twarz w skali 1:1
wlosy nie sa malowane transparentami!
 

kkk
Wys³any: 2009-11-15, 13:03   
0
UP DOWN

Posty: 22
Sk±d: Zgierz
Du¿e uznanie za w³osy - kolor i faktura - super! Oczy te¿ daj± naprawde niez³e wra¿enie. Kiepskie usta,pewnie wystarczy³o by jeszcze chwile przy nich posiedzieæ i dopracowaæ, szczególnie tu¿ nad górn± warg±. O szyji chyba nie warto wspominac ;P Kolorki jak dla mnie trafione :)
Ja te¿ próbuje i nied³ugo mo¿e co¶ wypsikam co siê nadaje do pokazania :rotfl:
_________________
Trzeba uprzytomniæ sobie, ¿e nawet kiedy wszystko straci sens, znajdziesz przestrzeñ gdzie...
 

Asellus5
Wys³any: 2009-11-15, 21:39   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
usta i oczy byly maskowane,wlacznie z nosem,ale efekt zaden przy portretach kontur jest zbyt duzy,nie ma to jak free hand :)
 

Krys_G 
Wys³any: 2009-11-16, 00:18   
0
UP DOWN

Posty: 24
Sk±d: £om¿a
¦wietna praca podoba mi siê w³osy super, Asellus5 u¿ywasz jakiego¶ retardera, czy samej wody destylowanej, jak twoim zdaniem te farbki Louvre, ja u¿ywam Liquitex basic i FW, mo¿e te twoje lepsze?.
 
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-11-16, 08:17   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
W³osy jak ¿ywe, i te ¶widruj±ce oczêta.... pani zbyt ³adna nie jest , ale to nie twoja wina asellus5 ;)
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

Tadeusz 
Wys³any: 2009-11-16, 11:08   
0
UP DOWN

Posty: 99
Postêpowa praca. Podoba mi siê Twój/pracy styl, zauwa¿alny równie¿ w poprzedniej pracy pt. "ona i on". My¶lê, ¿e osi±gasz swój zamierzony efekt i przekaz, a to, ¿e sama forma nosi znamiona niedostatków technicznych pierwszych prac, to ju¿ do zniwelowania do¶wiadczeniem kolejnych. I chyba praca bardziej testowa do popróbowania? Ju¿ wiesz co tak co nie.
 

Asellus5
Wys³any: 2009-11-16, 21:54   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
Dobrze kombinujesz ''Tadeusz'' kazda kolejna praca to nauka testy,proby co jest dobre a co nie! wszystko sie zbiera w jedna calosc! kiedys,ale jeszcze nie teraz bede gotow aby zebrac wszystko w calosc i stworzyc cos naprawde fajnego poki co ucze sie! dzieki swojej pracy,cierpliwosci,dzieki wam i temu forum,kazda kolejna praca to progres,niezawsze idealny i dokonczony projekt,ale zawsze wyciagniete wnioski i nauka na przyszlosc!
krys_G----posiadam tez Liqitex basic,tusz FW tez sie znajdzie,ale staram sie wyprobowywac tez to co jest pod reka w sklepach plastycznych,Liqitex sa transparentne,z Louvre wzialem nietransparentne aby kryly olowek (szkic)
Farbki obsychaja na igle,do szczegolow nie polecam,goldeny daja rade! Retardera nie uzywam!jakos nie widze fizycznie roznicy z nim czy bez niego!
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-11-17, 08:03   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Ech ten o³ówek... nie¿le sprawdzaj± siê kredki akwarelowe, szkic mo¿na machn±æ odrazu w odcieniu tocelowego koloru i nie przebijaj± siê tak jak o³ówek...
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

Asellus5
Wys³any: 2009-11-17, 17:17   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
Racja! uzywam tez suchych pasteli w sztyfcie,ale nie na 'lazdym materiale siadaja
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Galeria Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga