Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Asellus5
Wys³any: 2009-11-17, 20:20   Smoczy³o!
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
Taki sobie smoczek!
plyta HDF 60x80
farby- AA,goden,novol

 

malchov 
Wys³any: 2009-11-17, 20:23   
0
UP DOWN


Posty: 86
Sk±d: Szprotawa/Sowiny
BOMBA! Genialne to jest! Zmia¿d¿y³e¶ mnie tym!
 

sebsa
Wys³any: 2009-11-17, 21:11   
0
UP DOWN


Posty: 331
no panie pojechales po calosci :)
zajebiste w chu......!!!!!!! ogien jak dla mnie rewelka,chyba sie juz ciebie pytalem ale od ilu malujesz??a farby AA to auto air?? p³yta HDF to?? wielka piona pozdro:)
 

Erni 
Wys³any: 2009-11-17, 21:23   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 153
oo cz³owiek... jedno s³owo: ¶wietne. Ogieñ, z±bki, oczy, focus na paszcze rozmycie z ty³u. Wszystko super. Dla mnie BOMBA. Po za tym bardzo fajny smok w sensie samego smoka ;) je¶li wiecie o co mi chodzi.
_________________
"S± dwie rzeczy nieskoñczone - wszech¶wiat i g³upota ludzka, ale co do tego pierwszego nie jestem pewien"-A.E
 

Asellus5
Wys³any: 2009-11-17, 23:40   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
Dzieki chlopaki!dzieki! Staram sie jak moge;)
Minelo ok 12 m-cy odkad pierwszy raz wzialem aero do reki! wszystkie moje prace sa na forum,dzieki poradom i wiedzy forumowiczow wciaz jest progres!Moderatorzy duuuzo pomagaja,Dawid ma wielka wiedze-szacun :spoko: poza tym gazetki Airbrush Action to istna kopalnia wiedzy!
Farby AA to Auto Air
HDF-twarda plyta pil¶niowa (stosowana jako plecy w szafkach)
 

kkk
Wys³any: 2009-11-18, 00:27   
0
UP DOWN

Posty: 22
Sk±d: Zgierz
przepraszam,mo¿e pytanie troche g³upie..ale - gdzie mo¿na dostaæ Airbrush Action? Ewentualnie inne pisma o aerografi???
_________________
Trzeba uprzytomniæ sobie, ¿e nawet kiedy wszystko straci sens, znajdziesz przestrzeñ gdzie...
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-11-18, 08:11   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Smoczek wyje**ny... a¿ mu siê pyszczek zagrza³ od tej czkawki, normalnie s³ychaæ huk najwiêkszego palnika wszechczasów... a projekt w³asny, czy inspirowany , ile czasu zajê³o ci malowanie? ;)
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

Tadeusz 
Wys³any: 2009-11-18, 11:33   
0
UP DOWN

Posty: 99
Pffiuuff. Niez³e. Technicznie nic wiêcej nad to, co sam pewnie widzisz, Ci nie wska¿e. Wiêc tylko piszê 'szacun' i trzymam kciuki. Chwa³a za oryginalno¶æ nawet je¶li wygrzebany projekt w necie. My¶lê, ¿e technicznie jedna z lepszych prac na tym forum.

HDF ten 4 mm, powlekany czym¶ bia³ym, z Castoramy czy tam Leroy?
Na której stronie malowa³e¶?
Zapodk³adowa³e¶ bardziej 'samochodowo' czy ¶nie¿k± polecia³e¶?
Czy mo¿e bezpo¶rednio na tym bia³ym?
Nie ma zamiaru siê ³uszczyæ?

@kkk, tutaj maj± parê rzeczy, czasem na googlach czy rapidshare co¶ w PDF wygrzebiesz jak Ci sumienie pozwoli ;) , ale wiadomo, ¿e to nie to samo. W sumie my¶lê nad prenumerat± Airbrush Action, ale nie wiem jak to jest z tym w Polsce no i jak cenowo wychodzi, mo¿e kto¶ wie ??
 

manieks 
Wys³any: 2009-11-18, 12:54   
0
UP DOWN


Pomóg³: 1 raz
Posty: 112
Sk±d: Gdynia
very gutnie
moim zdaniem lepsze od orygina³u wiêc czepiaæ siê nie bêdê ;)
_________________
- ALS IXN XAN -
www.airbrushlab.pl | www.maniex.pl | www.muraliki.pl
 
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-11-18, 13:04   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
W imie ojca i syna .... on mi kogo¶ przypomina³, oj ja leniwy.... ale ¿eby ¿eby stawiaæ cz³owieka ponad Borisem Viesz którym ;) ...? Chocia¿ p³omieñ lepszy i to du¿o... gor±cy niczym p³omieñ niesiony przez ¦wiêt± Inkwizycje...

To od tych oparów siarki.... :fiu:
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

Erni 
Wys³any: 2009-11-18, 17:02   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 153
Asellus5, te farby "goden" nie powinny byæ golden? Jak mo¿esz to wspomnij cos o tych farbkach i te novol. Mo¿na je dostaæ w dobrze zaopatrzonym plastyku? Czy raczej to nie takie farbki. Kurcze patrzê na tego smoczka i siê napatrzeæ nie mogê :) a¿ mi humor poprawia
_________________
"S± dwie rzeczy nieskoñczone - wszech¶wiat i g³upota ludzka, ale co do tego pierwszego nie jestem pewien"-A.E
 

Asellus5
Wys³any: 2009-11-18, 17:41   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
Uwaznie przegladacie grafike na necie ''manieks '' i ''LoboLoko'' macie racje! istotnie to Boris! Teraz po kolei odpowiem na pytania!
Novol-to firma min. wodnych baz samochodowych-nawiasem mowiac nic specjalnego,ale potrzebowalem duzo bialego ,AA mi szkoda na tak duze powiezchnie i to bez szczegolow wiec zakupilem NOVOL-a nie mam wiekszego wyboru u siebie w miescie!
HDF to wlasnie ta plyta powlekana tym bialym i jeszcze innymi kolorami! ten bialy zmatowilem ,odtluscilem i zagruntowalem podkladem samochodowym! na takiej powierzchni musi trzymac :)
Oczywiscie ze chodzi o farbki firmy GOLDEN AIRBRUSH-przepraszam-zle napisalem!
kkk- nie ma glupich pytan! w odpowiedzi Tobie i Tadeuszowi oraz wszystkim tym ktorzy nie czytali mojego tematu ;;DIGITAL MAGAZIN AIRBRUSH ACTION''--posiadam prenumerate 2 letnia na te czasopismo i dla wszystkich zainteresowanych i glodnych wiedzy zadeklarowalem sie ze za pol ceny odstapie badz sie wymienie to czym dysponuje! nie wystarczy zycie i czasu aby samamu dochodzic do tego co juz ktos wymyslil!! kozystajmy z doswiadczenia naszych kolegow z zaoceanu! o szczegolach na privie!
Jeszce raz dzieki za uznanie :spoko:
 

dawid
Wys³any: 2009-11-24, 19:52   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
gratuluje , swietny wymiar smoczek ladnie sie wylania, a ogien lavalle to przy tobie pikus! robisz wielkie postepy!
_________________
hmmm
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Galeria Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group