Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
rademenes
Wys³any: 2009-12-07, 19:25   ró¿nica w kolorze
0
UP DOWN

Posty: 2
Witam wszystkich,jest to mój pierwszy post a z racji tego ,¿e jestem amatorem postanowi³em napisaæ tu.Pó³ roku temu malowa³em samochód ,musia³em dobraæ kolor,wiêc zrobi³em wycinek z b³otnika i zawioz³em do mieszalni lakierów gdzie dorobili mi farbê.Kilka dni temu mia³em spotkanie z sarn± w wyniku czego maska i zderzak ponownie do lakierowania,wiêc zawioz³em ponownie ten sam wycinek z b³otnika do tej samej mieszalni,dorobi³em farbê,pomalowa³em.Problem polega na tym,¿e ten nowy lakier ma ca³kiem inny odcieñ(nawet kolor).Facet w mieszalni twierdzi,¿e przy ca³o¶ciówce dorobia siê inaczej farbe,a do elementów inaczej i dlatego ta ró¿nica,ja z kolei twierdze,¿e spartoli³ robote.Postanowi³em zapytaæ fachowców,a jest ich na tym forum napewno wielu,kto ma racjê w tym sporze?

Malowa³em akrylem je¿eli ma to znaczenie.
 

Dawid1989 
Wys³any: 2009-12-07, 20:03   
0
UP DOWN

Pomóg³: 8 razy
Posty: 324
Sk±d: okolice Mielca
Fachowcem nie jestem,ale...Go¶æ spier* robotê. Te¿ wcze¶niej tak mia³em np b³otnik malowaæ to go¶æ mi kaza³ ca³y6 bok robiæ :sciana: ¯±daj ¿eby go¶æ zrobi³ Ci now± farbê.I broñ Borze nie p³aæ mu za ni±. A i zapytaj sie .Czy jak masz zderzak uszkodzony to musisz malowaæ ca³e auto ¿eby6 nie by³o ró¿nicy. :>
 

baqo 
Wys³any: 2009-12-07, 21:06   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 1553
Sk±d: ko³obrzeg
rademenes napisa³/a:
Facet w mieszalni twierdzi,¿e przy ca³o¶ciówce dorobia siê inaczej farbe,a do elementów inaczej i dlatego ta ró¿nica,
nie no!!! idiota totalny. :sciana: :sciana:
rademenes, ale i nie daj z siebie zrobiæ takiego samego jelenia.
 
 

camel
Wys³any: 2009-12-08, 10:24   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 94
Sk±d: Kraków
mo¿e to krewny tej sarny/³ani i próbuje innych przerobiæ na jelenia - mi w mieszalni go¶æ mówi, ze jak wyjdzie trochê za jasny to mozna przynie¶æ , dorzuci pigmentu i nie ma problemu, ¿e co¶ mo¿e nie pasowaæ ...
_________________
amator
 

rademenes
Wys³any: 2009-12-08, 17:14   
0
UP DOWN

Posty: 2
Witam ponownie,facet po ciêzkiej dyskusji dorobi³ now± farbê na swój koszt.Mi pozosta³o pomalowaæ ,ale to akurat nie problem,bo gdzie¶ trzeba zdobywaæ do¶wiadczenie najlepiej na swoim.Dziêkuje za zainteresowanie tematem,mam nadzieje,¿e teraz bêdzie ok
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime