Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomość
kondzik 
Wysłany: 2009-12-27, 00:41   marszczacy sie lakier
0
UP DOWN

Posty: 97
Skąd: CK&Ft.Myers
Mam pytanie.Od czego sie baza/klar tak jakby marszczy?Malowalem taki maly plastik od moto i sie w jednym miejscu juz na bazie pomarszczylo troche.Zmatopwilem wsyztko na nowo, pomalowalem raz jeszcze to sie pomarszczylo jeszcze wiecej, ale w tym samym miejscu
 

kalbi 
Wysłany: 2009-12-27, 09:38   
0
UP DOWN

Pomógł: 32 razy
Posty: 1685
Skąd: Warszawa
a na co kÂładÂłeÂś bazĂŞ? na goÂły plastik, czy jakis podkÂład ?
_________________

 
 

kondzik 
Wysłany: 2009-12-27, 15:15   
0
UP DOWN

Posty: 97
Skąd: CK&Ft.Myers
na palstiku byl orginalny lakier, wiec tylko zmatowilem.2 takie same palstiki malowalme i jede jest ok, a na drugim sie takie cuda dzieja
 

lakierok 
Wysłany: 2009-12-27, 18:18   
0
UP DOWN

Pomógł: 9 razy
Posty: 423
Skąd: Okolice
kondzik napisał/a:
na palstiku byl orginalny lakier, wiec tylko zmatowilem.2 takie same palstiki malowalme i jede jest ok, a na drugim sie takie cuda dzieja


takie sÂą plastiki z szczegĂłlnie z skuterĂłw i nie tylko tak wiĂŞc waÂży ci stary lakier teÂż czasami tak mam i kupuje spraj do usuwania lakieru z plastiku i wypsikuje dany element i potem podkÂład na plastik, podkÂład i lakier.
moÂżesz mieĂŚ teÂż tak Âże zmatujesz ten plastik i psiknieÂż podkÂładem i ci nie zwaÂży jest ok ale przy malowaniu bazÂą znĂłw ci zmarszczy (czyli waÂży)
 

kondzik 
Wysłany: 2009-12-27, 18:27   
0
UP DOWN

Posty: 97
Skąd: CK&Ft.Myers
no wlasnie dalem podklad to mi sie podklad zwazyl.hehe, teraz jeszcze raz dalem podklad i jest ok, pojde zaraz to pomaluje, zobacze co z tego wyjdzie
 

lakierok 
Wysłany: 2009-12-27, 18:43   
0
UP DOWN

Pomógł: 9 razy
Posty: 423
Skąd: Okolice
kondzik napisał/a:
no wlasnie dalem podklad to mi sie podklad zwazyl.hehe, teraz jeszcze raz dalem podklad i jest ok, pojde zaraz to pomaluje, zobacze co z tego wyjdzie


psikaj cienko i z duÂżymi odstĂŞpami aÂż dobrze odparuje ale najpewniej jest zedrzeĂŚ stary lakier i zrobic tak jak pisaÂłem wyÂżej pozd. ;)
 

kondzik 
Wysłany: 2009-12-28, 01:43   
0
UP DOWN

Posty: 97
Skąd: CK&Ft.Myers
zrobilem tak jak radziles tylko bez zdzierania starego lakieru i wyszlo dobrze.Dzieki
 

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorĂłw

Odpowiedz do tematu  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group