Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
gdulus
Wys³any: 2010-01-16, 16:13   pistolet -wada , zuzycie, - da sie naprwic czy kupywac nowy
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 227
devilbiss flg 1.4 trans tech , bardzo dobry pistolet - byl , mam go rok malowalem nim ok 20 razy nigdy go nie zostawilem z farba w srodku ,
ostanio gdy wylewalem bezbarwny to zaczola mi sie robic mniejsza miotla mniej szlo lakieru znacznie mniej niz wczessniej przedmuchalem go do tylu bo myslem ze jest zapchany i potem jak zaczelme malowac to runol z niego groch szlo bardzo szeroki i duzo materialu , robil okropna more na elemenice ze nie sposo bylo wylac, a za chwile znowu szlo miejsza miotla ne rowna w gorze wiecej na dole znacznei mniej przerwalem lakeirowanie rozebralem pistolet wyczysilem generalnie i probowalem jescze raz i bylo to samo lecial groch straszna mora, jakos wylalem, torche pocieklo,
pozniej jak sprawdzale pistolem na rozpuszczalniku to nie robi mi juz duzej rownej miotly , tylko leci na gorze wiecej materialu w sroduku ceniej a na dole miej e np gdy 20cm od sciany na nia prysniemy to bedzie w gornej czesci miotly wieksze kolo pizniej cienszy pasek i na dole takie miejsze koleczko
czy jest ktos w stanie zdiagnozowac co jest uszkodzone
co teraz czy nowy pistolet szukac czy moze da sie go jakos naprawic czy cos trzeba moze wymienic
wiem ze beda do niegog pasowac czesci do devilbissa trans tech
a jak nie to planuje nabyc gti pro
dobry wybor ???
_________________

 

gdulus
Wys³any: 2010-01-16, 22:59   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 227
elo
podpowie ktos
_________________

 

online 
Wys³any: 2010-01-16, 23:49   
0
UP DOWN
MTGarage.

Pomóg³: 10 razy
Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
mam odpowietrznik w pokrywce kubka? jesli tak to wywal i sprawdz.
jesli rozpylacz jest okej, czysty, to rozbierz nypel, sprawdz czy nie ma czwegos w dolocie-np. kaw±³ek tasmy teflonowej.
Przedmuchaj pistolet od rozpylacza (sciagniety motylek, dmuchasz w dziurki w korpusie) aby ew. zanieczyszczenie wylecialo przez przy³±cze do weza.pamietaj by sciagnac nypel, ewentualny reduktor ;)
_________________


Lakierowanie motocykli i skuterów!

www.bikepics.com/members/online/
 
 

lysy_22
Wys³any: 2010-01-16, 23:51   
0
UP DOWN

Posty: 26
sprboj jeszcze raz rozlozyc i jeszcze raz zlozyc pistolet ze spokojem czsami rutyna robi swoje i robimy proste bledy. Jedyne co moglo sie stac to zapchany pistol, lub rozregulowana dysz podczas mycia np drucikiem. juz pare pistoli tak wlasnie rozwalilem wiec myje teraz tylko pedzelkiem.
 

gdulus
Wys³any: 2010-01-17, 01:49   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 227
Cytat:
mam odpowietrznik w pokrywce kubka? jesli tak to wywal i sprawdz.


mam - no to wywale
online napisa³/a:
pamietaj by sciagnac nypel,

co to jest ten nypel z kontextu rozumiem ze ta czesc co jest wkrecona w rekojes postoletu od dolu do ktorej podlacza sie waz od kompresora czy tak ????

lysy_22 napisa³/a:
rozregulowana dysz podczas mycia np drucikiem. juz pare pistoli tak wlasnie rozwalilem wiec myje teraz tylko pedzelkiem.


ooo a wiec dobrze widziec szkoda ze po jednym razie sie nie nauczyles szkoda troche kasy
_________________

 

online 
Wys³any: 2010-01-17, 09:31   
0
UP DOWN
MTGarage.

Pomóg³: 10 razy
Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
gdulus napisa³/a:
co to jest ten nypel z kontextu rozumiem ze ta czesc co jest wkrecona w rekojes postoletu od dolu do ktorej podlacza sie waz od kompresora czy tak ????
tak, to ten element.

Sprawdz, czy w pokrywce kubka nie ma zatkanej tej dziurki, nawet po sciagnieciu odpowietrznika ;)


Tez widzia³em kolesia, co pistolet czysci³ szczotk± drucian± :shock: rozkalibrowanie gwarantowane ;)
_________________


Lakierowanie motocykli i skuterów!

www.bikepics.com/members/online/
 
 

Mariuszczs
Wys³any: 2010-01-17, 10:10   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 100
A wszystkie dyszki powietrzne dro¿ne - mi to wygl±da ¿e po jednej stronie zapchane.
 

Dawid1989 
Wys³any: 2010-01-17, 11:04   
0
UP DOWN

Pomóg³: 8 razy
Posty: 324
Sk±d: okolice Mielca
gdulus, te¿ tak mia³em.Rozbiera³em wszystko.dok³adnie czy¶ci³em ale dopiero zakup zestawu naprawczego rozwi±za³ problem.
 

Homer S. 
Wys³any: 2010-01-17, 12:45   
0
UP DOWN


Pomóg³: 19 razy
Posty: 861
A mo¿e wypad³a uszczelka pomiêdzy dysz± a korpusem pistoletu .FlG ma tak± uszczelkê jak siê nie zgubi³a to mo¿e jest uszkodzona a bez niej pistolet nie dzia³a w³a¶ciwie.
_________________

 

gdulus
Wys³any: 2010-01-17, 15:18   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 227
Mariuszczs napisa³/a:
A wszystkie dyszki powietrzne dro¿ne - mi to wygl±da ¿e po jednej stronie zapchane.

wszyskto rokrecile namaczale w nitro caly psitlet i poszczegolne elementy pozniej przy uzyciu drugiego pistoletu i 8 barow atmosfer psiukalem rozpuszzalnikiem w dysze i rozpyalacz z kazdej strony w kazda dziurke zeby przedmuchac ewentualne zanieczyszczenia , sprobuje jeszcze z tym nyple,
Homer S. napisa³/a:
A mo¿e wypad³a uszczelka pomiêdzy dysz± a korpusem pistoletu .FlG ma tak± uszczelkê jak siê nie zgubi³a to mo¿e jest uszkodzona a bez niej pistolet nie dzia³a w³a¶ciwie.

jest na miejscu wyglada na sprawna i nie uszkodzona


Dawid1989 napisa³/a:
gdulus, te¿ tak mia³em.Rozbiera³em wszystko.dok³adnie czy¶ci³em ale dopiero zakup zestawu naprawczego rozwi±za³ problem.


a moze wiesz gdzie to flg kupic ten zestaw naprawczy ile zaplaciles , nowa dysza pasuje od orginalnego develbissa ale kusztuje 70 fuli to wole juz dolozyc i kupic nowy gun
_________________

 

kamfrontera
Wys³any: 2010-01-17, 16:42   
0
UP DOWN


Posty: 37
powiem jedno : nie ma zepsutych pistoletów , s± tylko brudne :>
_________________

 

No-limit
Wys³any: 2010-01-18, 13:30   
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
kamfrontera napisa³/a:
powiem jedno : nie ma zepsutych pistoletów , s± tylko brudne :>

W tym przypadku zapewne to jest przyczyn±.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime