Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomość
peter
Wysłany: 2008-08-06, 19:35   wysylanie wiadomosci na PW

Posty: 133
czy dziala wam wysylanie wiadomosci na pw i czy te wiadomosci wyslane sa zapisywane w wyslanych czy oczekujacych na wyslanie
 

mebArth 
Wysłany: 2008-08-06, 20:38   

Posty: 1797
Skąd: KrakĂłw
mi dziaÂła..moze Tobie nie bo jak wysyÂłasz to tylko same obelgi do mnie. i zale ^^
_________________
Bart
 
 

baqo 
Wysłany: 2008-08-06, 22:08   

Posty: 1553
Skąd: koÂłobrzeg
proponujĂŞ trochĂŞ poluzowaĂŚ :sciana: :sciana: :sciana: :cool: :cool: :cool: :fiu: :fiu: :fiu: pozdr.baq ;)
 
 

elakiery.pl
Wysłany: 2008-08-07, 07:23   

Posty: 40
dziaÂła elegancko
_________________
Lakiery samochodowe, Stojaki lakiernicze oraz materiaÂły lakiernicze peÂłna gama usÂług i towarĂłw.
www.elakiery.pl Sklep internetowy
 

peter
Wysłany: 2008-08-07, 15:26   

Posty: 133
mebArth napisał/a:
mi dziaÂła..moze Tobie nie bo jak wysyÂłasz to tylko same obelgi do mnie. i zale ^^


obelgi i zale to ty wysylasz do mnie,ze np jestem dla ciebie pionkiem,lejesz na mnie i jak ty "malowales" to ja jeszcze s..... w pieluchy.To tylko czesc,skonczmy juz bo nie ma sensu.
Ogolnie to moge powiedziec przepraszam z mojej strony na ogolnym i tyle.Ty rob jak uwazasz.

[ Dodano: 2008-08-07, 16:28 ]
baqo napisał/a:
proponujĂŞ trochĂŞ poluzowaĂŚ :sciana: :sciana: :sciana: :cool: :cool: :cool: :fiu: :fiu: :fiu: pozdr.baq ;)


ty @bago tez kiedys miales okres.... ;)
 

mebArth 
Wysłany: 2008-08-07, 20:16   

Posty: 1797
Skąd: KrakĂłw
@ peter tez mnie obraziÂłes ale olewam to tak jak ci napisÂłem na prv. Poprostu nie gram w warcaby....nie znam se na pionkach :D
_________________
Bart
 
 

Greg
Wysłany: 2010-03-22, 19:04   Re: wysylanie wiadomosci na PW

Posty: 149
peter napisał/a:
czy dziala wam wysylanie wiadomosci na pw i czy te wiadomosci wyslane sa zapisywane w wyslanych czy oczekujacych na wyslanie


w³aœnie mam taki problem, ¿e wiadomoœÌ z adresem ( konkurs airbrush) jest w zak³adce "do wys³ania" i teraz nie wiem czy dosz³a :tak: poczta czy nie :nie:
 

f_maciej
Wysłany: 2010-03-23, 17:26   

Posty: 174
Greg, dopĂłki adresat nie odczyta wiadomoÂści, spoczywa ona w zakÂładce Do wysÂłania ;)
 

Greg
Wysłany: 2010-03-23, 22:24   

Posty: 149
f_maciej napisał/a:
Greg, dopĂłki adresat nie odczyta wiadomoÂści, spoczywa ona w zakÂładce Do wysÂłania ;)




aaaaaaa w takim razie wszystko jasne :D dzieki f_maciej :piwo:
 

LAKIEROWANKO Strona Główna » POZOSTAÂŁE » Administracja

Odpowiedz do tematu  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group