Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
misiek707
Wys³any: 2010-04-23, 19:35   Usterka pistoleta lakierniczego.
0
UP DOWN

Posty: 126
Witam!

Dzisiaj mój stary dorwa³ siê do mojego pistoletu który nie dawno kupi³em i sam malowa³ beczkê. Pistolet u¿yty by³ przezemnie 2 razy i wszystko by³o oki. £adnei pyli³. Ojciec ponoæ zrobi³ bardzo gêst± farbe i tym malowa³. Pistolet na pocz±tku ¿uca³ farfoclami po czym co¶ siê mu porobi³o, ¿e zacze³o dmuchaæ powietrzem do zbiotnika z farb±... Pistolet rozkrêci³em przeczy¶ci³em skrêci³em ale nadal dmucha do góry do zbiornika...

Pistolet HP marki Fobo lux 2 z dysza 2mm

Czy pistolet jest ju¿ do wyrzucenia?
Czy sta³o siê to przez durnote mojego starego i wlanie bardzo gêstej farby?
 

Mariuszczs
Wys³any: 2010-04-23, 21:35   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 100
powietrze siê przedostaje na której¶ z czê¶ci na skrêceniu dyszy z korpusem - albo brak jakiej¶ uszczelki, albo niedokrêcone lub te¿ siê zdarza uszkodzenie mechaniczne
 

PROJEKTER
Wys³any: 2010-04-23, 22:01   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
Obstawiam ¿e jest brudny ... kana³y powietrza w korpusie. Ale poniewa¿ to nie pistolet lakierniczy tylko r±czka ze zbiorniczkiem to ... nie wiem. W pistoletach np. SATA to by by³ kana³ w korpusie ... je¿eli oczywi¶cie twierdzisz, ¿e wszystkie elementy zewnêtrze razem z g³owica s± czyste.

Nie chcê ciê martwiæ na za¶ .. ale istniej takie prawdopodobieñstwo, ¿e skoro powietrze nie wychodzi³o g³owic± razem z materia³em, a sprê¿arka dalej je pompowa³a do korpusu to nast±pi³ .... wylew i zawa³ ... reanimacja ju¿ nie pomo¿e ... pacjent zmar³ na krwotok wewnêtrzny :/
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

misiek707
Wys³any: 2010-04-24, 00:38   
0
UP DOWN

Posty: 126
Oki Dzieki za odpowiedzi. Pistolet nie kosztowal za duzo. Ale chcialem sie dowiedziec na przyszlosc... Kupi siê lepszy :P
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2010-04-25, 00:03   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Kolego jak to taywan lub made in china ,to nie ma sie co dziwiæ! Przy tych pistoletach to zale¿y jak sie trafi ,kupiony do podk³adu "pracowa³" na sprê¿arce 10min. i pad³. "Polecia³a" uszczelka od powietrza ,w ramach reklamacji wymieniono na nowy ale wzi±³em ju¿ troche dro¿szy ,który jak na razie spisuje sie dosyæ dobrze (jak do celu mu przeznaczonego). Tak¿e nie musi byæ to wina twojego taty ,¿e pistolet pad³ ,mo¿e mia³ tak pisane ;) .Pozdrawiam :spoko:
 

Adam Rentel
Wys³any: 2010-04-25, 17:57   PISTOLET
0
UP DOWN

Posty: 70
Ja mam takie zdanie jak PROJEKTER takim pistoletem mo¿na altanke prysn±æ :D bez urazy ale sam przez to przesz³em mia³em pistolet tani do podk³ady,zala³em zbiorniczek farb± a tu ni hu...,nic nieleci :blee:dobrze ¿e mia³em drugi pistolet,to uratowa³em sytuacje-pozdarawia ADAM
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group