Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Tytexo
Wys³any: 2010-05-08, 20:56   Pomocy ze skórka pomarañczow±!
0
UP DOWN


Posty: 241
Sk±d: Dzia³oszyn
Witam, panowie polakierowa³em dzisiaj bak motocyklowy baz± - wszystko ekstra. Bezbarwny ju¿ zaje**³em, nie wiem czy papier wodny 1200 lub 1500 i pastra poleska da radê. Je¶li nie da co robiæ, szlifowaæ wszystko?? :blee: czy mo¿e tylko ten bezbarwny papierem 800 i od nowa sam bezbarwny. Dodam ¿e baranek jest bardzo du¿y (skórka pomarañczowa) wrêcz malutkie plamki.
 

pardul
Wys³any: 2010-05-08, 21:04   
0
UP DOWN

Posty: 3
cos tam ch³opie zrobi³ ? :)
baranak? podstawa to pistolet
ja maluje bezbarwnym bez rozcienczania
jak trzeba rozcienczam utwardzaczem , zalezy od samochodu i pow³oki jaka na nim jest
mocny baranek to szlif 1200 z pomijaniem rantów , reszta 2000 i bia³y 3m na polerke
 

Nurglepl 
Wys³any: 2010-05-08, 23:11   
0
UP DOWN

Pomóg³: 9 razy
Posty: 305
Sk±d: Gryfino
Hahaha, a kolego poczytaj sobie inne tematy.
A co zrobiæ z baranem ?, jak siê nie przeszlifujesz to polerka, a jak tak to lakierowanko.

Zak³adam ¿e wymogi minimalne co do sprzêtu spe³niasz. Wpisz sobie temat "Stanley 50l - opinie" tam jest sporo o sprzêcie napisane.
 

Tytexo
Wys³any: 2010-05-09, 06:36   
0
UP DOWN


Posty: 241
Sk±d: Dzia³oszyn
W³a¶nie o to chodzi ¿e kompresor mam dobry polskiego WAN-a zbiornik chyba 130 czy 150 l, dwut³okowy. Baza wysz³a mi ¶wietnie pistoletem king - jakie¶ 300z³. Po³o¿y³em klar takim zwyk³ym z allegro za 70 z³, ale pytanie czy to wina pistoletu? wcze¶niej te¿ nim k³ad³em i by³o lepiej, my¶lê ¿e klar by³ s³abo rozciêczony chodz niektorzy nie rozciêczaj±, k³ad³em dysz± 1,4 ci¶nienie oko³o 2,0 bara. Co jeszcze mog³o pój¶æ nie tak :sciana: a gdybym przebi³ siê do bazy to od nowa ca³o¶æ z baz± czy tylko klar....
 

jacenty 741
Wys³any: 2010-05-09, 09:00   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
Przy takim pistolecie ci¶nienie powiniene¶ ustawiæ na 3-4 bary,a nie 2,czyli mo¿e byæ to przyczyna.Staraj siê nie przetrzeæ do bazy,bo mo¿e Ci siê potem wszystko podnie¶æ.
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group