Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
spwsz
Wys³any: 2010-04-29, 12:18   Odwadniacz do 100z³
0
UP DOWN

Posty: 3
Witam przymie¿am sie do amatorskiego lakierowania, kupi³em ju¿ polecany kompresor expo 50L 2 t³oki musze teraz kupiæ jaki¶ odwadniacz w sklepie blisko mnie maj± taki: FILTR + ODWADNIACZ + REGULATOR + MANOMETR FOBO PROFESSIONAL LINE
http://moto.allegro.pl/it...ulator_hit.html
Czy on siê nada czy lepiej kupiæ inny. Czytaj±c forum dowiedzia³em siê ¿e muszê daæ przewód 10mm od kompresora potem ten odwadniacz i znów przewód do pistoletu. Przewód ma i¶æ blisko ziemi ale czy odwadniacz ma byæ te¿ przy ziemi? Z góry dziêki
 

baqo 
Wys³any: 2010-04-29, 14:20   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 1553
Sk±d: ko³obrzeg
spwsz napisa³/a:
Czytaj±c forum dowiedzia³em siê ¿e muszê daæ przewód 10mm od kompresora potem ten odwadniacz i znów przewód do pistoletu. Przewód ma i¶æ blisko ziemi ale czy odwadniacz ma byæ te¿ przy ziemi?
he he ^^
chyba ma to s³u¿yæ skropleniu siê kondensatu . to jeszcze lepiej by³o by zakopaæ przewód w ziemi . chodzi o sch³odzenie powietrza do punktu rosy.
ale tak siê nie robi . do tego s± osuszacze ziêbnicze .
taki odwadniacz powinien byæ zaraz przy zbiorniku
 
 

spwsz
Wys³any: 2010-04-29, 15:23   
0
UP DOWN

Posty: 3
Ja tylko mówie co przeczyta³em ;P Doradzi kto¶ co¶ w koñcu?
 

crystal
Wys³any: 2010-04-29, 20:26   
0
UP DOWN


Pomóg³: 9 razy
Posty: 611
Je¶li dobrze widzê to na zdjêciu jest filtr dok³adny który szybko Ci siê zapcha, na pierwszy stopieñ doradza³ bym spiekowy.
 

spwsz
Wys³any: 2010-04-30, 06:41   
0
UP DOWN

Posty: 3
A jak z tym: Ckd F1000
http://allegro.pl/item100...g_1_4_cala.html
Raczej jego bym kupi³ ;)
 

crystal
Wys³any: 2010-04-30, 17:41   
0
UP DOWN


Pomóg³: 9 razy
Posty: 611
Zapytaj sprzedawcê z czego jest zbudowany wk³ad filtruj±cy.
 

zibi86
Wys³any: 2010-05-10, 18:40   
0
UP DOWN

Posty: 54
Cytat:
A jak z tym: Ckd F1000

Mozesz ¶mia³o kupowaæ ja mam u siebie zestaw z ckd i jestem zadowolony. Tylko musisz kupic F1000 i M1000 ten pierwszy to filtr cz±tek sta³ych a ten drugi to filtr mg³y olejowej. Przed M1000 zamontuj F1000 bo ma ma³a przepustowosc i jest bardzo wrazliwy i szybko go zapchasz ale s± naprawde dobre . Polecam Pana z elakiery ja u niego kupi³em. Czasami tez warto zainwestowac w filtr pod pistolet np devilbissa, poniewa¿ tam sprêza sie powietrze i wytr±ca sie woda.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group