Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Neon
Wys³any: 2010-05-22, 22:35   Problem ...
0
UP DOWN

Posty: 8
Witam ... mam wielki problem :sciana: postanowi³em pomalowaæ swój motor niestety nie wysz³o to tak jak chcia³em powiedz cie co mogê teraz zrobiæ ?? Bo wysz³a taka kupa ¿e a¿ mi siê przykro robi jak na moto patrze... :roll:

http://img299.imageshack....20100521709.jpg :shock:

http://img227.imageshack....20100511650.jpg :roll:

:sciana: :sciana:

malowane by³o sprayem deco :roll: acryl metalic fiolet oczywi¶cie stara³em siê jak moglem warstwa podk³adu czy 2 potem fiolet i bezbarwny ... ale nie cieszy mnie ten widok czy dobrze zrobi³em stosuj±c ten bezbarwny? bo szczerze mówi±c przed malowaniem bezbarwnym by³o wszystko fajnie rozlane ... chcia³ bym dodaæ ze malowa³em wszystkie plastiki oprócz baku .. kolor baku siê ro¿ni ale nie zwracajcie na to uwagi ... zastanawiam siê nad powtórnym malowaniem lecz tym razem pistoletem jak my¶licie ile by kosztowa³o pomalowanie ca³ego motoru ? Na bia³o .. bo by³y by na to jeszcze naklejki .. i czy do takiego spraya jak tutaj da³em bezbarwny to dobrze zrobi³em ? bo to akryl czy do tego siê daje bezbarwny ? Przepraszam za g³upie pytania ale jestem w ¶lepej uliczne i nie wiem co robiæ ... :neutral:
 

lukasz509
Wys³any: 2010-05-22, 23:07   
0
UP DOWN

Posty: 389
nie do akrylu sie nie daje bezbarwnego bo po co??sprey to poraszka tym to rower morzesz sobie wymalowaæ:/we¿ to zrób jeszcze raz w podk³ad i pomaluj pistoletem setka akrylu bia³ego ko³o 25z³ nie wiem ze 3setki ci starczy chyba musia³ bys pytaæ w miêszalni.Sk±d jeste¶ ??albo daj zarobiæ innym:D:D
 

Neon
Wys³any: 2010-05-23, 12:17   
0
UP DOWN

Posty: 8
Ja jestem z Bytomia.. To co na ca³y motor starczy³o by 300ml lakieru ? :O na takie dobre malowanie ? :O ja straci³em 2 puszki sprayu jakie¶ 500ml mi siê wydaje ze by by³o potrzebne co do malowania to tym razem malowa³em bym wszystko oprócz czachy .. ³±cznie z bakiem ... a na baku jeszcze tak± niebiesk± gorê chcia³ bym zrobiæ ... jak w oryginale dodaje zdjêcie .. jak bym chcia³ to pomalowaæ ... ile by mnie kosztowa³o teraz malowanie .. bo to sa tez plastiki a je siê jako¶ chyba inaczej maluje ...

 

Robertlodz09 
Wys³any: 2010-05-23, 20:03   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Kolego we¿ to lepiej i daj komu¶ do zrobienia ,co ma o tym pojêcie i ju¿ takie rzeczy robi³ :tak: ,poniewa¿ samemu bedziesz "toczy³ wiecznie pojedynek" jak nie z sprayem to pó¿niej z lakierem i pistoletem itd. :nie: Nie masz ¿adnego doswiadczenia itd. a chcesz zrobiæ "kopie" fabrycznego malowania :tak: Pozdrawiam! :spoko:
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group