Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
sebsa
Wys³any: 2010-05-25, 10:01   Sebsa Art
0
UP DOWN


Posty: 331
podobrazie 50x60
_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

dawid
Wys³any: 2010-05-27, 20:07   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
Kolorystycznie elegancko, troche podszkol technike!

Tak trzymaj
_________________
hmmm
 

sebsa
Wys³any: 2010-05-27, 21:53   
0
UP DOWN


Posty: 331
szczerze to troszke juz mnie zmeczyly te portrety:) czas sie wziasc za cos innego
_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

sebsa
Wys³any: 2010-07-31, 19:23   
0
UP DOWN


Posty: 331
Spawn
_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

hlecter
Wys³any: 2010-07-31, 20:11   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 213
nie no... nie ma "okejki", nie wiem co chciales uzyskac przez uzycie do wszystkiego szablonów....wysz³o p³asko , kolorki intensywne ale brak g³êbi , te odciête krawêdzie rzucaj± sie w oczy , pokombinuj , napewno jeszcze mozna cos z tego wyci±gn±æ
 

Erni 
Wys³any: 2010-07-31, 23:58   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 153
a no co prawda to prawda, widaæ zbyt du¿± ingerencjê szablonów w to dzie³o. Trochê to razi w oczy, choæ nie powiem jaki¶ to styl ma ;)
_________________
"S± dwie rzeczy nieskoñczone - wszech¶wiat i g³upota ludzka, ale co do tego pierwszego nie jestem pewien"-A.E
 

sebsa
Wys³any: 2010-08-01, 12:24   
0
UP DOWN


Posty: 331
zgadza sie, chcialem zobaczy jak wlasnie wyjdzie wszystko z maskowania i wyszlo chu.... mi tez sie nie podoba ale teraz juz wiem ze wszystkiego nie mozna zmaskowac ,przyda sie na przyszle prace :)
_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

sebsa
Wys³any: 2010-08-06, 11:16   
0
UP DOWN


Posty: 331
_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

sebsa
Wys³any: 2010-08-06, 11:17   
0
UP DOWN


Posty: 331
podobrazie 50 60
_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

badshaman
Wys³any: 2010-08-06, 12:02   
0
UP DOWN

Posty: 19
Sk±d: Kraków-Jorpeland
Swietna pracka, fajnie ze dzieciak smieje sie jak to sie mowi pe³na gêb± :D , nawet oczy sie smieja.
Brawo............fajne
 

sebsa
Wys³any: 2010-08-08, 19:03   
0
UP DOWN


Posty: 331
panelik testowy ,mialo byc bleu fire wyszla kupa ^^ cos nie moge ogarnac tych plomieni

_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

sebsa
Wys³any: 2010-09-02, 19:08   
0
UP DOWN


Posty: 331
_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

sebsa
Wys³any: 2010-09-02, 19:08   
0
UP DOWN


Posty: 331
podobrazie 50x60
_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

dzm
Wys³any: 2010-09-02, 21:39   
0
UP DOWN

Posty: 28
dziewczyna wysz³a ca³kiem :spoko: ale mam wra¿enie ze na kolesia zabrak³o cierpliwo¶ci, a szkoda. mo¿e to na zdjêciu tak wygl±da ale wydaje siê jakby¶ u¿y³ samego czarnego to cieniowania szczeki, nieciekawie to wygl±da. w³osy niestety te¿ nie najlepiej wysz³y. za to kolorki ca³kiem fajne:)
 

sebsa
Wys³any: 2010-09-03, 13:16   
0
UP DOWN


Posty: 331
co do szczeki to tak wyszlo na zdjeciu tam nie ma ani grama czarnego ,jesli chodzi o wlosy to sie zgadza wyszla sraka,orginalnie mial jakiegos takiego jezyka,strasznie sie z tym nameczylem i za chu... nie chcialo wyjsc wiec w koncu zamalowalem chociaz w orginale tez sa bardziej wycieniowane ale ,mnie sie nie podobaja,zawsze mam najwiecej problemow z wlosami meskimi....
_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

sebsa
Wys³any: 2010-10-04, 22:08   
0
UP DOWN


Posty: 331
nigdy wiecej nie wezme takiego zamowienia ,mialem na to trzy dni,wyszlo 30 h skakania po drabinie,nie moglem zrobic polowy tego co bylo na projekcie, jakies 18 m 2 (zdjecia z tel innych nie mam wiec tonacje sie roznia ale nie za wiele)






_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

Aerograf[ZS] 
Wys³any: 2010-10-04, 22:30   
0
UP DOWN
Maska,Aero i Jazda.


Posty: 8
Sk±d: Szczecin
Do takich typu prac dobrze siê wyposa¿yæ w drabinê z pomostem. Zobacz na allegro koszt 300z³. ale stoisz jak przed obrazem :) Ogólnie spoko. Piona
_________________
''Airbrush everyday''

www.aerograf.szczecin.pl
 
 

sebsa
Wys³any: 2010-10-10, 16:46   
0
UP DOWN


Posty: 331
troche inny GIGER :)
_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

sebsa
Wys³any: 2010-11-01, 16:08   
0
UP DOWN


Posty: 331
_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

Aerograf[ZS] 
Wys³any: 2010-11-01, 16:41   
0
UP DOWN
Maska,Aero i Jazda.


Posty: 8
Sk±d: Szczecin
Trafi³e¶ kolorkiem czemu szablonowo ? Jakby¶ zrobi³ freehand by³o by kozacko.
_________________
''Airbrush everyday''

www.aerograf.szczecin.pl
 
 

sebsa
Wys³any: 2010-11-03, 22:44   
0
UP DOWN


Posty: 331
kolejna proba blue flames powoli zaczynam kminic o co w tym chodzi


_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

sebsa
Wys³any: 2010-11-18, 19:24   
0
UP DOWN


Posty: 331
podobrazie 50x60 8h

_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

Neonis 
Wys³any: 2010-11-18, 20:42   
0
UP DOWN
aerografit.pl


Posty: 186
Sk±d: O¶wiêcim
Co do true firesów... wiedz, ¿e jeszcze trochê kminienia przed tob±, uwierz ;) Narazie ma³o przekonuj±ce
_________________
Artystyczne malowanie aerografem tirów, motocykli, kasków, samochodów - Aerografit Studio
 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-11-19, 11:26   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Samym czarnym i bia³ym nie wiele zdzia³asz.. Pisa³em to juz kilka razy.. Zacznij od szarego.. Albo nawet przygotuj 2 odcienie szarego, i nasyceniem tych kolorów wype³nij ca³± prace... Potem z wyczuciem czarny, i na koniec bia³y. Jak trzeba to znów czarny i znów bia³y...
Ta próba ucieczki od zbyt ciemnego na nosie, paskudzi ca³o¶æ... A czarny na starcie, tylko brudzi..
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

sebsa
Wys³any: 2010-11-19, 17:24   
0
UP DOWN


Posty: 331
no wreszcie jakas konstruktywna uwaga :)nikt juz tu prawie nie komentuje ,no wlasnie ja mam taki transparentny czarny ktory w sumie przypomina szary z tym ze z takim dziwnym odcieniem i jak pozniej robilem wlosy czarna baza to wogole sie nie zgralo z caloscia chcac ta jakos ogarnoc zaczolem dodawac ta sama baza ciemne miejsca twarzy,ale nie wpadl bym na to zeby malowac szarym dzieki za pomoc przyda sie i to bardzo przy nastepnej pracy :spoko:
_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

sebsa
Wys³any: 2010-12-21, 10:22   
0
UP DOWN


Posty: 331
_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

sebsa
Wys³any: 2011-01-24, 19:07   
0
UP DOWN


Posty: 331
ciezko mi sie to malowalo,do dyspozycji mialem zdjecie analogowe z przed 30 lat...

_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

PrimoOne 
Wys³any: 2011-01-24, 21:42   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
No i jest postêp.. robi³es tak jak pisa³em?? Czy inaczej??
Do poprawki s± na pewno kosmyki w³osów u tej Pani... Rozcieñcz czarny najlepiej dedykowanym rozcienczalnikiem, nawet 1:1.. I na bardzo niskim ci¶nieniu, spróbuj to wykonczyc.. jest jeszcze pare mankamentów, takich jak prze¶wituj±ce ucho na szyjê u Pana, ale z czasem i tego zaczniesz unikaæ..
Ogólnie, ja to kupuje, tym bardziej, ¿e projekt nie ³atwy..
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

sebsa
Wys³any: 2011-01-24, 22:14   
0
UP DOWN


Posty: 331
robilem dokladnie tak jak mowiles i od razu zauwazylem spora roznice ,tak maluje sie duzo lepiej i daje to wiecej mozliwosci pracy kontrastem,co do wlosow probowalem pedzelkiem ale sie nie zgralo.ogolnie chyba zaczynam kminic o co chodzi w monochrome,ostatnio natknolem sie w katalogu IWATY na cos takiego jak PHOTO GRAY COLORS i przy nastepnym monochromie sprobuje nimi malowac wydaje mi sie ze bedzie latwiej i wiecej mozliwosc kontroli kontrastu
_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

Asellus5
Wys³any: 2011-01-24, 23:30   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
Postaraj sie moze pozbyc ostrych linii (zarys twarzy,wlosy,welon,szyja itd.........)
 

sebsa
Wys³any: 2011-01-25, 04:37   
0
UP DOWN


Posty: 331
wszystkie te linie byly robione z reki,to jak moge jeszcze tego uniknac??
_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

PrimoOne 
Wys³any: 2011-01-25, 12:00   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
robi±c to samo, tylko delikatniej... Mniejsze cisnienie, wieksza odleg³osc sprzetu od pracy..Ta linie oddzielajaca musisz scieniowac z np kolorem szyi, jezeli starasz sie oddzielic ja od t³a.. Na tym polega freehand.
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

Asellus5
Wys³any: 2011-01-26, 00:16   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
PrimoOne ma racje! Ieszcze zrezygnowalbym z czarnego na koniec! jako najciemniejszy kolor (wlosy) zrob czarny z bialym,mocno ciemny szary!,a najciemniejszy cien na twarzy niech bedzie ciemnym szarym,a nie czernia!
ILUZJA!!!!!!! tak naprawde czern nie jest czernia a biel-biela
 

sebsa
Wys³any: 2011-01-26, 09:51   
0
UP DOWN


Posty: 331
To tak wygl±da na zdjêciu czystej czerni nie ma nigdzie, dodawalem czarnego do szarego sam szary s³abo siê kontrastowal a jak dodalem niebieskiego to robi³ siê odcieñ nie panuj±cy do niczego
_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

sebsa
Wys³any: 2011-03-03, 21:20   
0
UP DOWN


Posty: 331
komix
_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

sebsa
Wys³any: 2011-04-07, 21:06   
0
UP DOWN


Posty: 331
przed klarem


_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

werbel87 
Wys³any: 2011-04-08, 01:02   
0
UP DOWN
airbrush


Pomóg³: 1 raz
Posty: 70
Sk±d: Nowy Sacz
ten bak bardzo przyjemnie wyglada :) pzd
_________________
www.goldenhandsart.co.uk
 
 

Asellus5
Wys³any: 2011-04-11, 19:46   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
Ja nadal bede czepial sie detali-dopracowuj je bardziej,palce wygladaja jakby kazdy z nich byl wylamany w stawach,paznokcie!jezeli to z zalozenia mialo byc komiksowym rysunkiem to role spelnilo!
Przezroczysta koszulka jak dla mnie to rewelka! :spoko: duzo malujesz,a przez to zdobywasz doswiadczenie! masz zaciecie a to jest bardzo wazne,widoczny progres!dajesz rade!
 

sebsa
Wys³any: 2011-04-11, 22:39   
0
UP DOWN


Posty: 331
generalnie to mial byc komix,ale fakt palce anatomicznie leza,zarys jest dobry (robiony z rzutnika) zle je poprostu wycieniowalem,teraz oprocz aero staram sie duzo szkicowac na komputerze, w przyszlosci chcial bym malowac rzeczy od poczatku do konca wymyslone przeze mnie,ale napewno minie jeszcze duzo czasu zanim taki projekt sie pojawi :) dzieki za komentarze
_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

sebsa
Wys³any: 2011-06-18, 15:39   
0
UP DOWN


Posty: 331
zjeb...... max cien na koszulce z 4 razy go poprawialem ale nie moglem go ogarnac wiec juz tak musi zostac :sciana:



_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

Asellus5
Wys³any: 2011-06-20, 20:15   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
Dobrze,ze wiesz co jest nie tak jak trzeba,nastepnym razem to poprawisz! :tak: cienie staraj sie budowac mniej intensywnym kolorem,kilkuktotnie nanoszac warstwe na warstwe,unikajac ostrych krawedzi(brwi,powieki,worki pod oczami)szyja jest dalej,wiec powinna byc nieco bardziej zacieniona,takie szczegoly skladaja sie na calosc! :spoko: jak to jest trodna sdztuka zrozumie ten co sam tego sprobuje! wiec bez nerwow sukcesywnie do przodu,nikt nie urodzil sie mistrzem ;)
 

sebsa
Wys³any: 2011-06-21, 12:18   
0
UP DOWN


Posty: 331
no fakt jest to trudna sztuka ostatnio mam wrazenie ze im dluzej maluje tym mniej umiem :)
_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

sebsa
Wys³any: 2011-08-02, 10:23   
0
UP DOWN


Posty: 331
_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

sebsa
Wys³any: 2011-08-02, 10:25   
0
UP DOWN


Posty: 331
candy

_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

PrimoOne 
Wys³any: 2011-08-03, 17:22   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Hmm... No.... Tennn.. Niee wiem. A mo¿e sam co nie co napiszesz o tych ostatnich ,,wyczynach" ??
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

sebsa
Wys³any: 2011-08-03, 21:24   
0
UP DOWN


Posty: 331
heh :)jasne juz jade: zrobilem tej pracy z 40 zdjec za kazdym razem z innym ustawieniemi za zadnym nie wyszly kolory jak na zdjeciu,nie wiem jak wy robicie zdjecia ze u was i widac dobrze detal i kolory graja jak trzeba,w tej pracy robilem jakby kilka "testow" (wiec o kolorystyce nie bedziemy mowc) po pierwsze chcialem namalowac cos na juz wczesniej namalowanym tle:najpierw cale tlo pozniej na bialo caly szkic i dopiero kolory,na baku kiedy malowalem ta kobiete zrobilem tak ze zamaskowalem tlo i lalem bialy i dopiero szedl szkic olowkiem i malowanie i wyszla lipa mimo w w srodku bylo ok to po bokach wiadomo ze wyszlo jak naklejka mimo ze scieniowalem to i tak byla taka gorka na obrzezach,teraz juz umiem tego uniknac,po drugie chcialem wyprobowac jak malowac gdy postac jest jednego koloru a jest oswietlana z jednej strony przez swiatlo innego koloru,po tej pracy juz prawie wiem jak to zrobic,po trzecie chcialem wszystko zrobic z wolnej reki,od mniej widocznych stop do duzo ostrzejszej "buzi"z tego tez jestem zadowolony bo nie widac z bliska zeby kolory na siebie zachodzily zwlaszcza przy oczach,po czwarte do tej pory malowalem w 80% transparentami a tu chcialem 100% opaque bo tak sie maluje szybciej,po piate na orginalnym obrazku byly jeszcze babelki wody ,najpierw chcialem je zrobic jak to pokazuja na you tube ale tam po polaniu wada pryskaja z boku kolorem i ten kolor zawsze tez osiada na tle i to by sie tu nie sprawdzilo,pozniej zaczolem robic babelki z maski ale tez lipnie wyszly i tego nie wiem jak zrobic,co do drugiej pracy to chcialem namalowac co kolwiek na bialo,zobaczyc jak sie maluje na "odwrot"gdy sie skupia bardziej na swiatlach niz nia cieniach,a pozniej chcailem uzyskac ciekawy odcien candy taki ciemniejszy ale poprostu sie okazalo ze ja mailem brite blue candy a jest jeszcze ciemniejszy odcien blue racing.robiac sobie takie probki mino ze tematy sa slabe nie musialem tracic duzo czasu na sprawdzenie tego wszystkiego gdy by sie trafilo takie zlecenie,narazie jeszcze z 4 prace beda takimi testami teraz kombinuje cos z plomieniem nie tru fire tylko jakis motyw, moze cos ze smokiem ktory zjeje ,albo jakas kobiete w ogniu....
_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

sebsa
Wys³any: 2012-06-16, 15:03   
0
UP DOWN


Posty: 331
papier 35 na 50


[/URL]
_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

acidhouse_One
Wys³any: 2012-06-17, 06:46   
0
UP DOWN

Posty: 18
pamiêtam Twoje pierwsze prace i bardzo siê cieszê ¿e tak dobrze Ci idzie , jeszcze ci±gle du¿o czrnego zamiast pó³cien i krawêdzie zbyt blisko z krzywych a tak to rewelka podziwiam i pozdrawiam :spoko:
 

sebsa
Wys³any: 2012-06-20, 16:26   
0
UP DOWN


Posty: 331
sklejka 70 na 55

_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

acidhouse_One
Wys³any: 2012-06-20, 20:09   
0
UP DOWN

Posty: 18
:spoko: zajebyste :cool:
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Galeria Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group