Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
herlak
Wys³any: 2010-09-22, 01:04   [Poszukujê] Lakiernika ze ¦l±ska który doprowadzi moje auto

Posty: 5
Witam, posiadam Volvo v40. Owe volvo dosta³o pare lat temu strza³ porz±dny i w tej chwili ruda zaczyna wychodziæ. Poszukuje kogo¶ ze ¶l±ska, kto podj±³ by sie doprowadzenia mojego auta do dobrego stanu, nie za monstrualne pieni±dze jakie ¿ycz± sobie blacharze. Próg prawy jest ca³y zerdzewia³y i to zamierzam zrobiæ u blacharza(chyba ¿e kto¶ dobrze umie to zrobiæ). Malowanie b³otnika, malowanie drzwi i najgorsze usunieciê w jaki¶ sposób spêkañ powsta³ych na lakierze na dachu. Tu s± zdjêcia http://picasaweb.google.p...feat=directlink , kto¶ zainteresowany?
 

pawelc 
Wys³any: 2010-09-22, 07:26   

Posty: 48
chcesz to dobrze zrobiæ?

kup drugie auto -auto wygl±da jak po dachowaniu -wed³ug mnie nieop³acalna naprawa ,chyba ¿e retusz tylko i na sprzeda¿ ale radzi³bym w tym momencie uprzedziæ kupuj±cego co kupujê

aha ja nie jestem lakiernikiem z zawodu (amator ) -tak ¿e mo¿e niech kto¶ siê wypowie z zawodowców
 

herlak
Wys³any: 2010-09-22, 11:58   

Posty: 5
Kupi³em to za 1000 z³otych, posiada silnik T4 tj 1,9T 200km, próg wymienie u blacharza, drzwi i b³otnik ju¿ mam. Potrzeba co¶ z tym dachem zrobiæ, mog± byæ nawet jakie¶ miejscowe naprawki na rok czy dwa. Auto z dobr± blach± i takim wyposa¿eniem zaczynaja sie od 12 tysiecy
 

pawelc 
Wys³any: 2010-09-22, 14:35   

Posty: 48
1000z³ to niewiele ale wed³ug mnie nie warto za wiele inwestowaæ w te auto bo mo¿e siê okazaæ ¿e koszt przekroczy warto¶æ ,prawdopodobnie jest ruszony dach bo wygl±da to na spêkan± szpachlê ..
Najlepiej we¼ miernik grubo¶ci lakieru i zobacz gdzie ³apie w ogóle pomiar i co zosta³o nieruszone w tym aucie da to jaki¶ obraz czy warto naprawiaæ czy tylko za retuszowaæ i je¼dziæ tak

Kiedy¶ ogl±da³em xedosa 6 w³a¶nie po dachu ulepionego -tam nie by³o elementu bez szpachli -oby Twój okaza³ siê lepszy bo tamtym to strach je¼dziæ
 

herlak
Wys³any: 2010-09-22, 16:13   

Posty: 5
chodzi mi w³asnie o zaretuszowanie bo za rok lub dwa bêdê je¼dzi³ now± fabi±.
 

crystal
Wys³any: 2010-09-22, 21:32   


Posty: 611
Kupy siê to wszystko nie trzyma :roll:
zamieñ na jakie¶ porz±dne auto np Volvo 740
 

herlak
Wys³any: 2010-09-22, 22:18   

Posty: 5
crystal, je¶li znajdziesz mi 200 konne volvo 740, wiedz±c co ma wymienione pod mask± chêtnie wezme. Tego auta nie sprzedam, chce je pozlepiaæ i mieæ na rok lub dwa
 

Mart-Dent
Wys³any: 2010-09-23, 06:33   


Posty: 178
herlak napisa³/a:
crystalchce je pozlepiaæ i


I zapier...æ nim w s³up jak siê rozpadnie przy 200km/h przy okazji koñcz±c ¿ywot kilku bogu ducha winnych przechodniów Zastanów siê cz³owieku co robisz, co chcesz zaszpanowaæ przy kolegach ¿e masz 200 koni w rozpadaj±cej siê strychninie posk³adanej z przystanków?
 

crystal
Wys³any: 2010-09-23, 20:41   


Posty: 611
S³uszna uwaga Mart-Dent.
herlak, je¶li chodzi o wyretuszowanie jak sam piszesz, to w zaistnia³ej sytuacji polecam naklejki z nazwiskami rajdowych mistrzów.
 

b-rad
Wys³any: 2010-09-24, 20:05   

Posty: 226
Kup anglika z padnietym silnikiem za grosze i z³ó¿ z dwóch jeden. koszt ma³y czasu du¿o a efekt bêdzie najlepszy. Ewentualnie karoserie kompletn±.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=raUxREWnP7Q
 

herlak
Wys³any: 2010-09-25, 13:57   

Posty: 5
Mart-Dent, co ma lakierowanie dachu do zabijania ludzi o.0 180 pojedzie kazde auto. Volvo v40 T4 jest niskozawieszone, mam dobre szerokie laæki, jeszcze mi to auto na zakrecie nie ucieklo o cm a wchodzilem przy duzych predkosciach, wyposazenie jest full opcja i to mi odpowiada. Jesli potrzebowalbym rade na temat posiadania koni mechanicznych w swoim samochodzie nie pisa³bym tu.
crystal, kolejny o.0 chce zaretuszowaæ pêkniecia lakieru na dachu zeby ruda tak bardzo nie wy³azi³a.
b-rad, zabawa ze scian± grodziow±, numerami vin itd
 

crystal
Wys³any: 2010-09-25, 17:32   


Posty: 611
Hmmm noto mo¿e gont bitumiczny?
Bêdzie fajnie powiewa³ przy 180.
 

m³ody19
Wys³any: 2010-09-25, 22:32   
Æwicz æwicz æwicz :D


Posty: 135
Ludu dajcie spokoj ;/ szuka lakiernika a nie propozycji czy kupic inne auto czy opie.... dach gontami
 

polski
Wys³any: 2011-02-15, 20:07   

Posty: 10
herlak, smignales juz to auto? chodzi mi czy doprowadziles do takiego stanu jak chciales?czy na wysoka jakosc, czy byle jak ,ale to trzeba zeszlifowac do golej blachy,(a jesli bedziesz mial szczescie i ta blacha tam bedzie ^^to zart ) to jak juz tak daleko bedzie , pare kilo szpachli i najlepiej ,szprycszpachle.......i zrobic to w miare dobrze za jednym stresem,dluzej jak 3 lata nie potrzyma przy takiej warstwie kitu ;) ale szczerze 5000tys :tak: .granice bolu,2 tygodnie,8 m-cy gwarancji ;)
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Og³oszenia

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania