Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Kris178
Wys³any: 2010-10-26, 19:52   [Sprzedam] Aparat oddechowy 3M S-200!

Posty: 2
Witam

Chcia³bym Wam zaproponowaæ kupno zestawu oddechowego do masek ca³otwarzowych jak i pó³masek firmy 3M. Dok³adne parametry oraz zdjêcia poni¿ej. System to znakomite rozwi±zanie dla osób, które ceni± sobie wysoki komfort pracy. Co mam na my¶li mówi±c komfort?

-Powietrze podawane jest do maski wê¿em który zawsze wpinali¶my do pistoletu z tym, ¿e tutaj wpinamy go do reduktora znajduj±cego siê na pasku, z którego to wêdruje przez rurki bezpo¶rednio do maski(ilo¶æ powietrza podawanego do maski w pe³ni regulowana), do reduktora podpinamy sobie odcinek wê¿a o d³.1,2m który bêdzie wpinany do pistoletu do lakierowania.

-W masce nie tworzy siê znana wszystkim wilgoæ i woda poniewa¿ powietrze podawane przez kompresor zapobiega temu procesowi.

-System posiada wbudowane filtry wêglowe znajduj±ce siê w adapterach podpinanych do maski co sprawia, ¿e powietrze nie posiada nieprzyjemnego zapachu.

-Podczas malowania wielu detali nie pocimy siê a oddychanie jest ³atwiejsze z racji wymuszonego nawiewu do maski.

-Do zestawu do³±czone s± zawory nadmiarowe dopinane C-340 upuszczaj±ce nadmiar powietrza w masce ale po ich zainstalowaniu musimy byæ ci±gle podpiêci do wê¿a, aby mieæ mo¿liwo¶æ odpiêcia siê od wê¿a i swobodnego dolania farby bez potrzeby ¶ci±gania maski nale¿y zamiast zaworów nadmiarowych zainstalowaæ zwyk³e filtry 3M A2 z pylakami, które to bêd± nam od tej pory s³u¿y³y wy³±cznie w momencie odpiêcia siê od sieci pneumatycznej i bêd± jednocze¶nie spe³niaæ rolê zaworów nadmiarowych.


Sam na codzieñ pracujê w takim aparacie i muszê powiedzieæ, ¿e maski firmy 3M lub SATA w standardowych wersjach to bardzo dobre rozwi±zanie ale po pod³±czeniu tego zestawu praca staje siê niezmiernie przyjemna i mniej mêcz±ca.

Cena nowego systemu to 1600z³. Dodam, ¿e w sk³ad zestawu wchodzi:
-aparat oddechowy
-wê¿e powietrzne
-zawory nadmiarowe
-pasek

Mam mo¿liwo¶æ sprzeda¿y kilku takich zestawów nowych jak i u¿ywanych zamiezczam zdjêcia zestawu u¿ywanego aby pokazaæ, ¿e s± one naprawdê w idealnym stanie. Zestawy przywiezione s± przeze mnie z Niemiec gdzie uda³o mi siê je odkupiæ od cz³owieka prowadz±cego du¿± lakierniê. Niektóre z nich by³y u¿yte dos³ownie dwa lub trzy razy.

Zestawy nie obejmuj± maski pokazanej na zdjêciu!

Moja cena za nowy zestaw to 700z³ a za u¿ywany 500z³. Gwarantujê pe³n± satysfakcjê i nie mówie tego jako handlarz ale jako lakiernik z ponad 20-letnim do¶wiadczeniem w pracy na ró¿nym sprzêcie zarówno w Polsce jak i za granic±.

Zainteresowanych proszê o kontakt i wszystkie pytania na maila krzysiekemail@gmail.com lub pod nr telefonu 601797693 (od 8-20).

Najbardziej profesjonalny wybór dla prawdziwych profesjonalistów.
 

Kris178
Wys³any: 2010-12-01, 08:28   

Posty: 2
Aktualizacja.
Z okazji ¶wi±tecznej promocji cena za zestawy to 450z³. W takiej cenie bêde je mia³ tylko do koñca grudnia tego roku. Zapwniam, ¿e taniej siê ju¿ ich nie znajdzie a jest to towar naprawdê rzadko spotykany. Do tej pory uda³o mi siê sprzedaæ 6 sztuk i wszyscy klienci niesamowicie sobie chwal± zalety tego urz±dzenia zw³aszcza podczas pracy w zimie gdy woda nadmiernie skrapla siê w masce lub latem gdy siê mocno pocimy i mo¿emy zaczerpn±æ ¶wie¿ego oddechu bez konieczno¶ci wysi³ku zasysania powietrza przez filtry.
Polecam i w razie czego proszê o kontakt.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Og³oszenia

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania