Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
komar1306
Wys³any: 2011-02-03, 13:00   Co kupiæ? Co jest niezbêdne do lakierowania samochodów?
0
UP DOWN

Posty: 1
Witam panowie :)
Jaki kupiæ pistolet WALCOM SLIM S Host. 10062 HP czy Air Gunsa IWATA AZ3 HTE 2?
Pracowa³em oba tymi pistoletami tylko w innej bran¿y - meblowej i tam oba sprawdza³y siê dobrze. Nie by³o ró¿nicy pomiêdzy nanoszeniem materia³u. Czy w bran¿y samochodowej s± ró¿nice pomiêdzy tymi modelami? Je¶li tak to jakie? Który z nich bêdzie lepszy?

Jaka pojemno¶æ kompresora? Jaki reduktor z filtrem i odwadniaczem?

By³bym wdziêczny za podpowiedzi co warto kupiæ w celu polepszenia jako¶ci lakierowania jak równie¿ za wskazówki dotycz±ce lakierowania, nanoszenia lakieru, parametry itd.

Dziêki za wszystkie odpowiedzi.
 

Mart-Dent
Wys³any: 2011-02-03, 14:48   
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 178
Jak po chodzisz troszeczkê po forum to zobaczysz ¿e wszystko o co pytasz ju¿ chyba zosta³o napisane.
 

kropen16 
Wys³any: 2011-02-03, 17:41   
0
UP DOWN
Przemo

Pomóg³: 11 razy
Posty: 324
Sk±d: MKW
dok³adnie. poszukasz a znajdziesz wszytko bardzo dok³adnie objasnione
 
 

slawciu 
Wys³any: 2011-02-03, 18:17   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 259
Sk±d: Kielce
nie ma tak ³atwo, do wszystkiego trzeba dojsc samemu, czêsto metodami prob i b³edów.
ja jak i wiekszo¶æ forumowiczów dochodzi do tego latami bo zawsze co¶ siê zmienia
¿eby nie by³o ¿e jestem chamski ale jest opcja szkukaj, ksia¿ki (te polskie i te wydawane przez producentow lakierow i materia³ów)
oraz jedno has³o które towarzyszy mi ca³y czas w pracy."tajemnica lakiernika" poprostu trzeba obserwowac i uczyc sie na swoich i cudzych b³edach .ksiazka
  
 

gugun 
Wys³any: 2011-02-03, 18:32   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
dokladnie jak wyzej kloega napisal...sa pewne sprawy o ktorych sie nie mowi...mozna podpowiedziec co jak,proste sprawy,lub tez troche naprowadzic no ale reszta metoda prob i bledow...czasem zeby cos sie udalo trzeba z rok kombinowac,i nikt ci nie powie tego...a po 2 to dlugo by tu pisac o wszystkim,trzeba poprostu probowac...a co do pistoletu to sam mowisz ze obydwoma pracowales wiec to juz ty powinienes wiedziec jaki lepiej wybrac,ja moge osobiscie polecic sate 3000 bo takim maluje...a co do filterka to obawiam sie ze 1 nie wystarczy,najlepiej poszukac jakiegos kompletu,dolanczanego do kompresora,a na koniec reduktor z odwadniaczem ale to juz tylko profilaktycznie i ew. przy pistolecie malutki.a kompresor to napewno nie 25-50l najlepiej dobrac sobie cos pod pistolet lub pod sprzet jesli chcesz uzywac p[neumatyki...ale moge powiedziec ze kupno nowej takiej co by sie nadawala tak naprawde do wszystkiego to koszt powyrzej 5tys
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang