Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
malenstwo79
Wys³any: 2011-02-24, 19:41   Lakier ktorej firmy wybrac ??
0
UP DOWN

Posty: 26
Witam mam u siebie w okolicy mieszalnie lesonal, autocolor,iwat,profix. Ktora z nich bylaby najlepsza nie chodzi mi o cene tylko jakosc .Kolor jaki bede malowal to czarny i chcialbym zeby bylo gladziutko i dobra glebia krotko mowiac polysk :)
 

³ysy73 
Wys³any: 2011-02-25, 17:44   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 978
To przede wszystkim maluj w dwuwarstwie: baza i klar.
Wtedy bêdzie lepszy po³ysk, lepsza g³êbia, no i zdecydowanie trwalszy efekt.
No i w razie baboli ³atwiej i lepiej jest polerowaæ bezbarwny ni¿ czarny akryl.
Z tych 4 wymienionych firm ja znam tylko Profix i Ivat i z nich osobi¶cie wolê Ivat.
Pozdro
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2011-02-26, 01:13   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Z tych wymienionych to najlepszy jest Autocolor ,Lesonal :tak: Autocolor nale¿y do PPG a Lesonal do Akzo Nobel :tak: To jest taka"¶rednia pó³ka" w tych koncernach :tak: Ivat to jest "przemys³ówka" a Profix-a nie znam i raczej nie chce "poznaæ" ;) Pozdrawiam! :spoko:
 

malenstwo79
Wys³any: 2011-02-26, 14:26   
0
UP DOWN

Posty: 26
Dzieki za odpowiedz , wybiore tego lesonala jako baze a klar wezme z sikkensa bo ponoc te z lesonala miekkie tak powiedzieli w sklepie :)
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2011-02-27, 00:47   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Je¶li moge co¶ jeszcze dodaæ od siebie to proponuje zamiast tego Lesonala ,wzi±¶æ baze i bezbarwny z Autocoloru :tak: Z bezbarwnego z Autocoloru polecam 643 naprawde bardzo dobry i trwa³y lakier :tak: Osobi¶cie sprawdzony :tak: mogê dodaæ ,¿e po 2 latach od lakierowania nic sie nie dzieje z nim :spoko: A kilka "autek" nim zrobi³em :tak:
Tylko jedna uwaga! Utwardzacz i rozcieñczalnik tak¿e by³ z Autocoloru :tak: Mam zasade ¿e nigdy nie robie "miksów" ró¿nych producentów ;) tylko "jedna linia" i to przynosi efekty :tak: Pozdrawiam! :spoko:
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group