Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Mattie 
Wys³any: 2011-03-27, 10:31   Jaka jest technika nak³adania bazy?
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 26
Witam serdecznie,
Czy mogliby¶cie mi napisaæ jak powinno siê prawid³owo nak³adaæ baze? (mam DP C6000) w sensie jak jest najbezpieczniej aby nie porobiæ zacieków. Czy mo¿na j± k³a¶æ jak najcieñszymi warstwami aby stopniowo z kolejn± warstw± uzyskiwaæ coraz bardziej zbli¿ony kolor do zamierzanego, Czy jednak baze trzeba wylewaæ podobnie jak bezbarwny aby by³a pow³oka by³a g³adka?
Próbowa³em skorzystaæ z "wyszukaj" ale ten algorytm wyszukiwania bardzo odstaje od tego "googlowskiego".
 

baqo 
Wys³any: 2011-03-27, 11:28   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 1553
Sk±d: ko³obrzeg
Mattie napisa³/a:
Czy mo¿na j± k³a¶æ jak najcieñszymi warstwami aby stopniowo z kolejn± warstw± uzyskiwaæ coraz bardziej zbli¿ony kolor do zamierzanego,
Za bardzo to sie nie da ,bo najlepszy efekt tego materia³u jest podczas aplikacji na 1,5 warstwy :) .Baza DP C6000 jest stworzona z mysl± o ciêciu LZO ,skróceniu czasu pracy ,co charakteryzuje j± wysok± si³± krycia ju¿ przy pó³torej warstwie .
Nanosisz pierwsz± warstwe cienk± ,a po szybkim jej podeschniêciu kolejn± pe³n± i finito. Po chwili mo¿esz zrobiæ wyrównanie na metalikach,per³ach .
 
 

Mattie 
Wys³any: 2011-03-29, 14:00   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 26
ahhh rozumiem tzn zastanowi³o mnie to, poniewa¿ natkn±³em siê na tego typu film, w którym najpierw zaaplikowano baze w bardzo ma³ej ilo¶ci, pó¼niej wylane (nie wiem jak to fachowo okre¶liæ na mokro) a pó¼niej jeszcze przypruszone.

Czyli najlepiej zostawiæ baze w takiej postaci jak na filmie w 2:05/6:48

 

jacenty 741
Wys³any: 2011-03-29, 22:11   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
Nie sugeruj siê filmem,jak masz kumatego kolorystê,to jego pytaj,jaki system ma byæ do Twojej bazy.Poza tym bazy wodne i konwencjonalne inaczej siê aplikuje,a w ró¿nych systemach jeszcze s± ró¿nice.
 
 

obcy_69
Wys³any: 2011-03-30, 11:08   
0
UP DOWN

Pomóg³: 24 razy
Posty: 704
Dokladnie..np. w wodzie DP - pierwsza warstwe kladziesz na mokro, druga rowniez deko odstawiajac pistolet od elementu, a trzecia na pol cyngla tonujaca.
Kazda z warstw, kladziesz bez odparowania poprzedniej. :spoko:
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group