Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Asellus5
Wys³any: 2011-05-30, 19:43   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
Klijent napewno bedzie w niebowziety!!! alleluja :spoko:
Przyjemne dla oka!
 

macioo74
Wys³any: 2011-05-30, 23:17   
0
UP DOWN

Posty: 54
Klasa... Ciê¿ko jest siê do czego¶ przyczepiæ i oceniaæ profesjonalistê bêd±c amatorem :D
ale moim zdaniem :D chyba trochê za skromne t³o, jak do tak ¶wietnie zrobionej postaci. Pozdr
 

oldi
Wys³any: 2011-05-31, 09:59   
0
UP DOWN


Posty: 45
generalnie t³o ma zawsze okreslone zasady albo jasno niebieski albo jasno bezowe ..chyba ze klient ma jakies konkretne wytyczne co do wzorka..
w tym wypadku masz racje mog³o by byc bardziej jednolite widze teraz po wyschnieciu ze sa takie plamy "mgie³ek" ... hmm. wypróbowywa³em now± farbe do tkanin i moze mi by³o troche zal ze za duzo pójdzie..
a propo farb chyba najtansze i najwieksze z dostepnych na rynku ..polecam..
http://allegro.pl/farby-d...96.html#gallery
 

macioo74
Wys³any: 2011-05-31, 16:00   
0
UP DOWN

Posty: 54
Wygl±da kusz±co, a zw³aszcza cena. Ciekawe jak to siê ma np do createxów ... Malowa³e¶ w³asnie tymi z aukcji? Jak w praktyce to wygl±da po wypraniu? bo stosowa³em ju¿ wiele farb to "tkanin", wszystkie zaprasowywa³em, a efekty by³y ró¿ne...
 

oldi
Wys³any: 2011-05-31, 17:15   
0
UP DOWN


Posty: 45
troche nimi pomalowa³em dopiero co kupi³em i wypróbowuje ..parac nie pa³em ..za krótki czas aby cos powiedziec pewnego i konkretnego ..
w kazdym badz razie cena atrakcyjna pojenosc tez a maluje sie dobrze ..jak je ssprawdze tak dobitnie to cos napisze... :tak:
 

oldi
Wys³any: 2011-06-16, 16:18   
0
UP DOWN


Posty: 45
aerograf .tusz akrylowy schminke akryl pedzel..p³ótno gruntowane -nieprzeklejane..
format 30x20 czas trzy godz.

wawrzynied.jpg
Plik ¶ci±gniêto 112 raz(y) 145.68 KB

 

Asellus5
Wys³any: 2011-06-16, 19:56   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
Nie pochwale Cie oldi-fuszera!!stac Cie na cos lepszego i to bardziej lepszego! cena zbyt niska czy pospiech stal sie zlym doradca?
Jedyne co mi sie podoba to trafiles z tonacja cienia tam gdzie sie konczy czerwona i zaczyna szara sukienka :cool: widac glebie!
 

shadow 
Wys³any: 2011-06-16, 21:55   
0
UP DOWN

Posty: 30
Witaj
Jesli zrobi³e¶ to w 3 godz to wielki szacun. W takim czasie nie mozna sie czepiaæ.
 

oldi
Wys³any: 2011-06-16, 22:29   
0
UP DOWN


Posty: 45
hm trudno mi nawet sie odniesc do tego czy trafi³em w cos czy nie ..
pracowa³em na slepo bo... z kamiennej rzezby ..
a robota rzeczywiscie ma byc na jutro ..

wersja.jpg
Plik ¶ci±gniêto 58 raz(y) 74.23 KB

 

hlecter
Wys³any: 2011-06-17, 20:11   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 213
czas czasem , pierwowzor pierwowzorem , ale daj±c tak± prace sam sobie szpilke wbijasz , bo My tutaj zebrani jak i Ty , wiemy ze przy wiekrzej ilosci czasu i pracy nabra³oby to kszta³tu , braki w pierwowzorze wype³ni³aby wyobraznia i by³oby ok....ale to co da³e¶(w porownaniu do porzednich prac) mowi±c szczerze sza³u nie robi , mimo ¿e jak na 3 godziny ok , reasumuj±c praca nieskonczona albo skonczona na szybko...czyli nie do pokazania
 

oldi
Wys³any: 2011-07-16, 17:29   
0
UP DOWN


Posty: 45
B³ogos³awiony" -- aerograf tusz akrylowy aerocolor schmincke ..p³ótno niegruntowane 70x55

papa v.jpg
Plik ¶ci±gniêto 126 raz(y) 235.97 KB

 

hlecter
Wys³any: 2011-07-16, 20:08   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 213
wytê¿am wzrok swój celem znalezienia jakiego¶ b³êdu, ale jednak znale¶æ nie moge;](mo¿e niektore detale szat bym zrobil inaczej ale to nie zmienia faktu i¿ to dobra robota ,Panie Oldi;D dobry comeback po ostatniej troche s³abszej pracy

Pzdr
 

oldi
Wys³any: 2011-07-22, 14:51   
0
UP DOWN


Posty: 45
MB nieustajacej pomocy" aerograf format jak wyzej póltno jak wyzej..

nieustaja.jpg
Plik ¶ci±gniêto 77 raz(y) 314.58 KB

 

werbel87 
Wys³any: 2011-07-22, 21:25   
0
UP DOWN
airbrush


Pomóg³: 1 raz
Posty: 70
Sk±d: Nowy Sacz
Ladnie, kopia ikony na plotnie areografem bardzo mi sie podoba :)

A z takich ciekawych nowinek to kilka set lat temu malowali ikony w ciekawej technice, punkcikami kropka za kropka w roznych odcieniach tak ze z odleglosci wygladalo to pieknie, a z bliska widac bylo mase kropeczek. Bardzo zmudna robota :P Pzd
_________________
www.goldenhandsart.co.uk
 
 

PrimoOne 
Wys³any: 2011-07-22, 21:58   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Matka mojego kolegi supe³ za sup³em krêci p³ótna z portretami.. Te sup³y s± do¶cæ spore a prace nie wieksze niz 50cm.. Wygl±da troche jak grafika z pegazusa, ale to jest dopiero ¿mudny temat.. Nie do opisania.. Chcia³em ¿eby mi zrobi³a sweter z czo³ówk± Contra ale nic z tego :P
http://www.geeksaresexy.n...ra-sweater-pic/
Dobry poziom panie Oldi :) .. Sakre ble sztuka sakralna to nie moja tematyka, ale poziom na poziomie ziomie ziomie :)
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

oldi
Wys³any: 2011-07-24, 17:52   
0
UP DOWN


Posty: 45
antoni format i farby jak wyzej

antoni.jpg
Plik ¶ci±gniêto 69 raz(y) 239.48 KB

 

Asellus5
Wys³any: 2011-08-28, 14:21   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
Nie widzialem ostatnich Twoich prac oldi ale Papa jest rewelacyjny!baaaardzo dobra robota!! podoba mi sie!
 

oldi
Wys³any: 2011-09-06, 12:28   
0
UP DOWN


Posty: 45
na ostanim plenerze malarskim w Braniewie pope³ni³em koszulke dla mojego pzryjaciela (organizatora) Andrzeja..

koszullka-andrzeja2.jpg
Plik ¶ci±gniêto 155 raz(y) 205.27 KB

koaszulk-andrzeja..jpg
Plik ¶ci±gniêto 126 raz(y) 257.73 KB

 

sebsa
Wys³any: 2011-09-06, 12:36   
0
UP DOWN


Posty: 331
powiedz mi jak ci sie sprawuje ten kompresor??ile nim malowales najdluzej bez przery?a jak poziom halasu??
_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

oldi
Wys³any: 2011-09-06, 13:16   
0
UP DOWN


Posty: 45
kompresor kupi³em z pzreznaczeniem w³asnie na plenery malarskie lub sporadycznie do klienta w trase ..i takie u mnie jest jego pzreznaczenie ..
do tego celu sprawuje sie idealnie ..jest ma³y 20,5x14,5 waga 4 kg ..poziom ha³asu 47 db....czyli rewelacja
nie sprawdza³em maxymalnej ciag³osci pracy bo mam nawyk oszczedzania sprzetu
ale gabaryty mówia same za siebie ..zreszta syn ma identyczny i go pi³owa³ na maxa wiec cos zacze³o tzreszczec i podejzrewam ze troche zajecha³ szczotki ..wiec to drobiazg.. mam ma³y zbiorniczek wiec cisnienie jest sta³e dobrze trzymane..dwa wyjscia na aerografy tez dobre rozwiazanie ,si³a do 7 barów ,wiatraczek ch³odz±cy ..cóz jeszce trzeba za taka kase..
osobiscie uwazam ze jest to swietny kompresorek jako drugi bo pierwszy "lodówkowiec " jako g³ówny kompresor w pracowni jest nieodzowny..

poleci³ bym go z czystym sumieneim juz srednio zaawansowanym aeografistom ..bo wiadomo ktos kto zaczyna ..przygode z aero bedzie d³ugo malowa³ uczy³ sie powoli k³adzenia mgie³ki kompresor bedzie d³ugo w³aczony , nie ma sie nawyku wy³anczania dla ostygniecia czy robienia przerw w pracy szczególnie ci co tylko i wy³acznie maluja aeografem..bo jak to sie mówi nawet konia mozna zajechac ..ale sadze ze dla takich którzy maja opanowany w miare dobrze aero .nada sie w zupe³nosci...
 

oldi
Wys³any: 2012-06-26, 12:53   
0
UP DOWN


Posty: 45
Parametry te same ,¿adnych zmian

Obraz -niepokalanka.jpg
Plik ¶ci±gniêto 75 raz(y) 242.45 KB

 

oldi
Wys³any: 2014-09-30, 16:28   
0
UP DOWN


Posty: 45
troche mnie nie by³o..

mgan fox.jpg
Plik ¶ci±gniêto 53 raz(y) 528.62 KB

 

goroo 
Wys³any: 2014-12-25, 19:27   
0
UP DOWN

Posty: 132
Sk±d: Wroc³aw
rewelacja ;) podoba mi sie dobor kolorow.
_________________
zak³ad pogrzebowy "RADO¦Æ" - w naszej trumnie wygladasz jak ¿ywy.
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Galeria Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group