Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
zwibel
Wys³any: 2011-10-25, 20:56   [przygarnê lub kupie] Kursy, materia³y, DVD o PDR

Posty: 66
Szukam jakiej¶ p³ytki DVD z informacjami na temat tej metody. Mam sprzêt nie mam umiejêtno¶ci ;) ¯eby co¶ praktykowaæ trzeba mieæ chocia¿ minimalne pojêcie teoretyczne.

Mo¿e kto¶ ma co¶ takiego, chêtnie przyjmê :cool: , postawie jakie¶ piwko lub dogadamy siê finansowo :> [/b]
 

gugun 
Wys³any: 2011-10-26, 10:55   



Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
na youtube masz duzo filmow na ten temat,do reszty musisz dojsc sam,wez rob sobie wgniotki i je prostuj na jakims starym elemencie skoro masz sprzet to zalapiesz wkoncu gdzie trzeba zlapac itp a jak nie to szkolenie ci pozostaje...
 
 

kalbi 
Wys³any: 2011-10-26, 14:55   

Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
zwibel napisa³/a:
postawie jakie¶ piwko
za piwko nikt cie nie nauczy, ja by³em 1 dzieñ na kursie za 1.000 z³, a i tak nie ogarniam tematu bo poprostu trzeba du¿o æwiczyæ, a ja czasu za bardzo na to nie mam
_________________

 
 

gugun 
Wys³any: 2011-10-26, 15:56   



Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
toc postawic moze:)
 
 

zwibel
Wys³any: 2011-10-26, 18:08   

Posty: 66
Nie szukam instruktora za piwko, dok³adnie spotkaæ w JG siê mo¿emy i piwko wypijemy :rotfl: .
Pytam czy kto¶ ewentualnie ma jakie¶ DVD, lub pisma o PDR bo widzê ¿e w USA mo¿na co¶ znale¼æ ale nie bardzo mam mo¿liwo¶ci to sprowadziæ.

Chyba ¿e kto¶ jeszcze chce i ma mo¿liwo¶æ to mogê jak±¶ spó³kê zrobiæ i do³±czyæ :>
 

gugun 
Wys³any: 2011-10-26, 19:06   



Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
a mi sie wydaje ze za bardzo sie na tego typu naprawy napaliles ;) jesli jestes kumaty i masz podstawowe pojecie o naprawach blacharsko lakierniczych to sobie napewno poradzisz.zadne dvd czy ksiazka nie nauczy cie tyle co praktyka...co z tego ze siedziales 3dni i czytales jak sie lakieruje jak itak w praktyce tego nie zrobisz mimo ze masz wiedze na ten temat,a co do tego typu napraw to ja nie mam sprzetu a ostatnio wyciagalem wgniote wielkosci piesci wiesz czym??? koreczkami od utwardzaczy od utwardzaczy od podkladu i lakierow"wieksze" jak je przykleilem to nakrecalem utwardzacz czy lakier i ciagnelem... :D :D :D :D ci powiem ze nawet sie udalo ;) i obeszlo sie bez malowania klapy a co skasowalem to skasowalem 250 za 10min roboty :D
 
 

Miki
Wys³any: 2011-10-26, 20:01   

Posty: 523
gugun napisa³/a:
wyciagalem wgniote wielkosci piesci wiesz czym??? koreczkami od utwardzaczy od utwardzaczy od podkladu i lakierow"wieksze" jak je przykleilem to nakrecalem utwardzacz czy lakier i ciagnelem... :D :D :D :D ci powiem ze nawet sie udalo ;) i obeszlo sie bez malowania klapy a co skasowalem to skasowalem 250 za 10min roboty :D


Co¶ mi siê wydaje ¿e fantazja to ciê teraz trochê ponios³a i ze sposobem i z wynagrodzeniem :D
_________________
Mart-Dent
 

gugun 
Wys³any: 2011-10-27, 10:37   



Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
poprostu mialem polakierowac wgniote na klapie zderzaka pol kawalek maski...no a ze wgniota byla "prosta" do wypchniecia a nie chcialo mi sie rozbierac boczka to przykleilem to co mialem :D :D :D :D no i skasowalem za lakierowanie bo robilem burakowi takiemu...
 
 

Simon 
Wys³any: 2011-11-01, 10:20   
in¿


Posty: 97
Sk±d: Zgierz
to napisz jeszcze czym to przyklei³e¶ ¿e zesz³o bez ¶ladu :cool:
_________________

 
 

gugun 
Wys³any: 2011-11-01, 14:44   



Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
Simon napisa³/a:
to napisz jeszcze czym to przyklei³e¶ ¿e zesz³o bez ¶ladu
klejem :D :D :D a tak na powaznie to tym samym klejem z pistoleta za 2zl co sie przykleja specjalistyczne sprzety
 
 

Simon 
Wys³any: 2011-11-01, 16:45   
in¿


Posty: 97
Sk±d: Zgierz
ten w wa³eczkach na gor±co??? napisz to przetestuje;)
_________________

 
 

zwibel
Wys³any: 2011-11-12, 19:02   

Posty: 66
Przypomnê siê mo¿e jednak kto¶ posiada film??
 

kalbi 
Wys³any: 2011-11-12, 19:30   

Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
zwibel napisa³/a:
Przypomnê siê mo¿e jednak kto¶ posiada film??
nie pro¶ciej wej¶æ na youtube - wpisz pdr i znajdziesz duzo filmików
_________________

 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Og³oszenia

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania