Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
toorop
Wys³any: 2012-01-29, 22:39   Aero + spray
0
UP DOWN

Posty: 9
Witam wszystkich forumowiczów.
Mam pytanie które mo¿e wydaæ sie proste ale chcialbym sie dowiedziec czy farby w sprayu samochodowe nadaja sie do malowania aerografem?
chodzi mi o to ze farby te sa juz w puszce rozcienczone ale z tego co probowalem farba prosto z puszki jest troche za gesta a po rozcienczeniu tak zeby nie plula bardzo kiepsko kryje.
pytam bo niewiem czy jest jakies tansze rozwiazanie zeby pocwiczyc konkretnie z malowaniem tego typu farbami
nie zjedzcie mnie ze tworze takie dziwne rzeczy poprostu staram sie cwiczyc malym kosztem
 

NICOLSONtom164
Wys³any: 2012-01-29, 22:51   
0
UP DOWN

Posty: 32
Taniej to Ci wyjdzie jak kupisz plakatówki,albo akwarele.
Rozpu¶ciæ z wod± do odpowiedniej lepko¶ci,przepu¶ciæ przez sitko i psikasz po papierowym arkuszu. :spoko:
 

Majez 
Wys³any: 2012-01-30, 17:03   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 42
Sk±d: Oborniki wlkp.
ja dla treningu psikam na papierze zwyklym pigmetem do farb i starczy na dlugo bo jest geste i trzeba mocno rozcieczyc :) nie wiem czy taniej idzie....
 

toorop
Wys³any: 2012-01-30, 17:24   
0
UP DOWN

Posty: 9
nie skupiajmy sie jedynie na cenie, nie chodzilo mi o to zeby mazlowac jedynie jak najtaniej (chociaz to tez) ale czy farby w sprayu nadaja sie wogole do malowania, np gdybym pozniej chcial na cos co zrobilem polozyc klar , chodzi czy nadaja sie np jako alternatywa dla baz samochodowych
 

PrimoOne 
Wys³any: 2012-01-30, 19:43   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Nie nadaj± sie jako alternatywa..
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

toorop
Wys³any: 2012-01-30, 19:58   
0
UP DOWN

Posty: 9
ok o to mi chodzilo, no coz musze kombinowac cos innego...
 

PrimoOne 
Wys³any: 2012-01-30, 20:08   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Po co ,,kombinowaæ" ?? Baza samochodowa to koszt 20z³ za 100ml.. Z tego robisz +-200ml gotowego koloru.. a to przy u¿ywaniu aero starczy ci na kupe czasu..
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

toorop
Wys³any: 2012-01-30, 21:16   
0
UP DOWN

Posty: 9
mowiac "kombinowac" wlasnie to mialem na mysli a mam jeszcze pytanie bo baz samochodowych niema w jakichs pojemnikach gotowych do sprzedazy i mozna dostac tylko (odlane) np z mieszalni? pytam bo jak bylem wlasnie sie dowiedziec to powiedzieli mi ze jak chce taka baze to moge EWENTUALNIE... wejsc do mieszalni i zapytac czy mi odleja :/
 

Aquarius
Wys³any: 2012-01-30, 21:38   
0
UP DOWN

Posty: 25
Zmieñ mieszalnie... Je¿eli z wielk± ³ask± mog± co¶ odlaæ to nie ma co na nich traciæ czasu. Dostanie bazy w objêto¶ci 100 ml w dowolnym kolorze to na ogó³ b³ahostka.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Forum Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania