Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: Tech 2009-04-25, 17:41
Autor Wiadomo¶æ
DrCruel
Wys³any: 2006-02-05, 21:32   Spectral
0
UP DOWN


Posty: 418
modzel
Go¶æ
Wys³any: Czw Pa¼ 20, 2005 4:59 pm Temat postu: spectral
--------------------------------------------------------------------------------
Cze¶æ. Pracujê w NOVOL i jestem odpowiedzialny za markê Spectral. prosze Was o opiniê na temat tego systemu. Dodam, ¿e s± to na razie akryle, podk³ady i dodatki. Z góry dziêkujê


DrCruel
Site Admin
Do³±czy³: 13 Lip 2005
Posty: 40
Wys³any: Czw Pa¼ 20, 2005 7:49 pm Temat postu:
--------------------------------------------------------------------------------
Witamy przedstawiciela firmy Novol na forum

Co do Spectrala to trzeba przyznaæ, ¿e weszli¶cie przebojem na rynek, teraz czekamy jakie bazy Wam wyjd±

Jednak wydaje mi siê, ¿e Wasza konkurencja tak ³atwo nie odpu¶ci, zw³aszcza ta... "bogata" i mo¿emy spodziewaæ siê ciekawych reakcji z ich strony, przecie¿ rok 2007 ju¿ blisko i co¶ trzeba bêdzie zrobiæ z zapasami.


malarz
Do³±czy³: 01 Pa¼ 2005
Posty: 14
Wys³any: Nie Pa¼ 23, 2005 11:33 pm Temat postu:
-------------------------------------------------------------------------------
no w³a¶nie napiszcie cos o tych akrylach bo jestem ciekawy, ja nie robi³em nim ale widzia³em transita ca³ego pryskanego tym spectralem i nawet to wygl±da³o ale jak w robocie?


modzel
Go¶æ
Wys³any: Sro Pa¼ 26, 2005 12:40 pm Temat postu: co¶ o Spectralu
--------------------------------------------------------------------------------
Mam nadziejê, ¿e nie zostanie to odebrane jako reklama, wiêc pozwolê sobie napisaæ kilka s³ów o Spectralu. Produkt jest klasyfikowany na rynku w najwy¿szej pó³ce jako¶ciowej i ¶redniej cenowej. Nie ma w tym przesady gdy¿ do jego wyprodukowania wyko¿ystali¶my najlepsze dostêpne pó³produkty dziêki czemu uzyskali¶my jako¶æ w wielu elementach przewy¿szaj±c± liderów rynkowych. Zalet± s± te¿ opracowane szaro¶ci widmowe w podk³adach umo¿liwiajcych: otrzymanie wype³nienia, przegrody lub pracê mokro/mokro (regulujemy rozcieñczalnikiem). S± te¿ oczywi¶cie wady. Przede wszystkim wci±¿ niewystarczaj±ca baza receptur (na dzi¶ 5800) oraz ci±gle budowany Color-box.


majster
Do³±czy³: 15 Lis 2005
Posty: 30
Wys³any: Czw Lis 17, 2005 9:59 pm Temat postu:
--------------------------------------------------------------------------------
Witam
na pocz±tek gratulacje za odwagê, ruszyli¶cie z czym¶ co idzie w tzw.odtawkê. Jednocze¶nie gratulujê jako¶ci, naprawdê jest niezla, mam na mysli krycie, niestety tam gdzie kupowalem lakier nikt mi nie doradzil, wogóle nic nie powiedzial o jaki¶ szaro¶ciach widmowych, ba nawet nie polecil mi kupna podkladu z mieszalnika, musialem szaro¶æ opracowaæ sobie samemu, mieszaj±c czarny z bialym podkladem.
Zapytam siê nastêpnym razem w mieszalni jak im idzie z trafno¶ci± receptur Spectrala.
Obiecujê, ¿e dam znaæ, niezale¿nie jak gorzkie by to bylo.


grzesiek3210
Do³±czy³: 23 Lis 2005
Posty: 53
Wys³any: Sro Lis 23, 2005 11:34 am Temat postu:
--------------------------------------------------------------------------------
Witam! Ja ostatnio lakierowa³em przedni b³otnik,drzwi i drobne zapraweczki w Sprinterze koloru bia³ego.Uwa¿am,¿e jako¶æ i cena jest jak najbardziej wporz±dku, ¿eby nie by³o antyreklamy to podam tak± moj± osobist± sugestiê. Samochody z ni¿szej pó³ki(czyli takim panom co przyje¿d¿ali autami 15 letnimi itp) lakierowa³em akrylem Debeera(prosili o najni¿szy koszt) a pozosta³e auta robi³em Standoxem. Kolega w mieszalni wzi±³ mieszalnik Spectrala i zapewnia³ ¿e jest ok.No to na próbê wzi±³em na tego merca i jestem bardzo zadowolony. Deberem lakieruje siê jak wod±, 6 warstw odpowiada 3 Standoxa.A Spectral jest jak najbardziej pomiêdzy nimi nawet bli¿ej do Standoxa z cen± bli¿ej do Debeera:) Zróbcie jak najszybciej wiêksz± ilo¶æ mixów to wyrzeknê siê na dobre pomyj z Debeera.Pozdrawiam


modzel
Go¶æ
Wys³any: Czw Lis 24, 2005 11:12 am Temat postu: Spectral
--------------------------------------------------------------------------------
Dziêkujê za opinie na temat Spectrala. Ca³y czas pracujemy nad jego udoskonaleniem. Mamy ju¿ prawie 6000 receptur i ca³y czas tworzymy nowe. Je¶li brakuje jakiego¶ koloru mo¿na zadzwoniæ 054 411 98 29 lub napisaæ spectral@novol.pl do naszej "gor±cej linii" a tam w bardzo krótkim czasie zostanie opracowana receptura. To dzia³a. Spectral ma byæ utorowaniem drogi dla systemu dwuwarstwowego nad którym obecnie pracujemy. Ma byæ podobnie jak Spectral wysokiej jako¶ci produktem w 100% opracowanym przez nas (jedyny naprawdê polski system).
Pozdrawiam serdecznie i proszê o dalsze opinie.


Go¶æ
Wys³any: Wto Gru 13, 2005 10:21 pm Temat postu:
--------------------------------------------------------------------------------
Witam po dlu¿szej nieobecno¶ci.
Obiecalem siê podzieliæ uwagami na temat trafno¶ci receptur systemu Spectral, otó¿ okazuje siê (rozmawialem z dwoma mieszalnikami) ¿e, nie jest tak ¼le, trafij± siê receptury malo pasuj±ce ale tak jest w ka¿dym systemie. Uwagi najczêstsze s± do marki Ford - s± tu rozbie¿no¶ci, VW te¿ kilka kolorów ma "nie standardowych", przy czym sklepy te dodaj± i¿ systuacja ulegnie zmianie jak wprowadzicie alternatywy do kolorów, oczywi¶cie zgadzam siê ztym, trzeba to wprowadziæ. Dobra wiêcej ju¿ nie cukrzê bo mnie wypisz± z forum, a nie chcialbym tego. ¯yczê powodzenia i tyle.


majster
Do³±czy³: 15 Lis 2005
Posty: 30
Wys³any: Wto Gru 13, 2005 10:27 pm Temat postu:
--------------------------------------------------------------------------------
przepraszam za tego go¶cia wy¿ej,


modzel
Do³±czy³: 03 Sty 2006
Posty: 2
Wys³any: Pi± Sty 06, 2006 10:29 am Temat postu: dzieki
--------------------------------------------------------------------------------
Dziêkujê za cenne uwagi. Mi³o te¿ czasem przeczytaæ trochê pochlebnych zdañ. Nie mniej jeste¶my ¶wiadomi braków i wyzwañ, jakie przed nami stoj± i pewnie z czasem bêdziemy je poprawiaæ. Du¿e koncerny buduj± markê latami. My co prawda trochê czerpiemy z ich do¶wiadczeñ ale oczywi¶cie w sferze marketingowej natomiast technicznie musimy radziæ sobie sami.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!!


modzel
Do³±czy³: 03 Sty 2006
Posty: 2
Wys³any: Nie Sty 15, 2006 8:33 pm Temat postu:
--------------------------------------------------------------------------------
Czy¿by wszyscy lakiernicy byli na wakacjach?
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Technologia i materia³y

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group