Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-10-08, 18:28   Promocja POLYKAR

Poni¿ej promocyjne i niepromocyjne aukcje POLYKAR na allegro . Przy zakupie przez forumowiczów - dodatkowe 5% rabatu na produkty :spoko:
 

Siekiera
Wys³any: 2012-10-08, 18:49   


Posty: 988
OT. Kolego POLYKAR.PL, zamierzasz emigrowaæ na ukrainê za prac± :roll:
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-10-08, 19:03   

Siekiera napisa³/a:
OT. Kolego POLYKAR.PL, zamierzasz emigrowaæ na ukrainê za prac± :roll:


Po czym wnosisz Kolego Siekiera ? :shock:
Aaaaaa , pewnie chodzi Ci o otwarte zak³adki w jêzyku rosyjskim i ukraiñskim .... Wiesz , piêkna Julia przed zapuszkowaniem powierzy³a mi pieczê nad pewnymi depozytami . Sprawdza³em w³a¶nie czy od ulokowanych milionów baksów jakie¶ procenty naros³y :spoko:

Zapomnia³em dopisaæ , ¿e dodatkowe 5% rabatu NIE dotyczy sprzeda¿y za po¶rednictwem allegro - jedynie przez kontakt mailowy lub PW na forum .
 

Chali68
Wys³any: 2012-10-08, 19:58   

Posty: 247
Id¼ na ca³o¶æ! Id¼ na ca³o¶æ! Pozdr.
 

Siekiera
Wys³any: 2012-10-08, 21:03   


Posty: 988
POLYKAR.PL napisa³/a:
Sprawdza³em w³a¶nie czy od ulokowanych milionów baksów jakie¶ procenty naros³y :spoko:


Jak j± Kwa¶niewski wyci±gnie z cenzura to mo¿e ci wszystko odebraæ. By³o czê¶æ wsadziæ do Aber Golda to by¶ mia³ alibii a resztê przelaæ na Kajmay :D
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-10-08, 21:21   

Siekiera napisa³/a:
Jak j± Kwa¶niewski wyci±gnie z cenzura to mo¿e ci wszystko odebraæ. By³o czê¶æ wsadziæ do Aber Golda to by¶ mia³ alibii a resztê przelaæ na Kajmay :D


Czysty OT kolego Siekiera .

I "wali" mnie to co kto mo¿e mi odebraæ , gdzie wsadziæ ca³o¶æ lub czê¶æ - proponujê Tobie Kolego ¿eby¶ mia³ alibi ( jak wsadzisz ca³o¶æ to z alibi chyba nici ) , a przelaæ proponujê wszêdzie tylko nie na "Kajmay" - cokolwiek to s³owo oznacza .
pozdrawiam bardzo mi³o :-)
 

Siekiera
Wys³any: 2012-10-08, 22:07   


Posty: 988
Zez³o¶ci³e¶ siê? Niepotrzebnie, przecie¿ ruch w w±tku to ruch w twoim interesie...
 

Chali68
Wys³any: 2012-10-08, 22:11   

Posty: 247
Siekiera napisa³/a:
Zez³o¶ci³e¶ siê? Niepotrzebnie, przecie¿ ruch w w±tku to ruch w twoim interesie...
dok³adnie tak. :)
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2012-10-10, 13:29   

Posty: 3753
Siekiera napisa³/a:
przecie¿ ruch w w±tku to ruch w twoim interesie...

Lepszy ruch w w±tku ni¿ bezruch na allegro.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-10-11, 22:45   

Lackdoctor napisa³/a:

Lepszy ruch w w±tku ni¿ bezruch na allegro.


Krzysztofie ... lakierniku-elektryku , z uwagi na fakt , ¿e piszesz to co wiesz , a ¿e nic nie wiesz to nie wiesz o czym piszesz ... hmmm , lakieruj i korzystaj z wiedzy , któr± ze szkolenia wynios³e¶ . Jak co¶ nie daj Bo¿e spieprzysz bêdziesz wo³a³ technika - na pewno przyjedzie i niew±tpliwie uzna wadê materia³u , poniewa¿ specjalista lakiernik i warunki odpowiadaj± wymogom prawid³owej aplikacji . ¯yczê wszystkiego dobrego - i na marginesie : jak chcia³by¶ co¶ odpisaæ to nie zaznaczaj selektywnie tylko odnie¶ siê do ca³o¶ci :-) .
Pozdrawiam serdecznie :-)
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2012-10-12, 21:25   

Posty: 3753
POLYKAR.PL napisa³/a:
a ¿e nic nie wiesz to nie wiesz o czym piszesz ..

Spoko, spoko.
Do ca³o¶ci, mówisz?

Jest to taka glina jak moja posadzka.
Ale spoko.
Obaj mo¿emy zmieniæ.
Ja warunki, Ty materia³y. :tak:
Tez pozdrawiam serdecznie.
;)

[ Dodano: 2012-10-12, 21:28 ]
POLYKAR.PL napisa³/a:
Krzysztofie ... lakierniku-elektryku


A tak ¿eby nie by³o co by³o.
Naprawde na allegro jest bezruch i o tym pisa³em.
Nie w sensie polycara.
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-10-17, 20:06   

Lackdoctor napisa³/a:
Jest to taka glina jak moja posadzka.
Ale spoko.
Obaj mo¿emy zmieniæ.
Ja warunki, Ty materia³y. :tak:
Tez pozdrawiam serdecznie.
;)


Jak to mi³o rzeteln± i konstruktywn± ocenê uzyskaæ od "lakiernika" co na glinianej posadzce maluje ... bo o lakierowaniu mo¿na chyba zapomnieæ , prawda ?
Powiem Ci , ¿e nie spodziewa³em siê tak daleko id±cej samokrytyki z Twojej strony :-) .
Na forum ¶wietny fachowiec udzielaj±cy siê przy ka¿dej mo¿liwej okazji , zawsze maj±cy co¶ do powiedzenia - w rzeczywisto¶ci .... sam nie wiem ?
Ch³opok z kurnej chatki z glinianym klepiskiem ...

Masz racjê co do zmian ale nie do koñca . Przecie¿ wiesz , ¿e lakierujesz nielegalnie . Dlatego Ty mo¿esz a w³a¶ciwie musisz zmieniæ - ja mogê lecz nie muszê i co najwa¿niejsze nie chcê .
Gdyby renoma produktu , który oferujê zale¿a³a od opinii takich jak Ty Krzysztofie ... znak by³by niechybny , ¿e koniec ¶wiata siê zbli¿a i trzeba siê do niego w try miga przygotowaæ . Ale na szczê¶cie nie zale¿y ... choæ przypominam sobie , ¿e równie¿ materia³ami zachwycony by³e¶ . Pó¼niej jako¶ zapad³e¶ niechybnie na chorobê jakowo¶ i to o czym wcze¶niej mówi³e¶ w superlatywach zacz±³e¶ krytykowaæ . Ale nie wracajmy do tego ... ¿eby nie by³o co by³o :-) .

Co do allegro ... mnie nie interesuje czy na allegro jest ruch czy bezruch . To po prostu kolejna witrynka gdzie mogê zamie¶ciæ ofertê . I to wszystko .
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2012-10-17, 22:33   

Posty: 3753
POLYKAR.PL napisa³/a:
Na forum ¶wietny fachowiec udzielaj±cy siê przy ka¿dej mo¿liwej okazji

Och, ech.
Tyle mi³ych s³ów na raz.
Zawstydzasz mnie. ;)

POLYKAR.PL napisa³/a:
Przecie¿ wiesz


Ma³o wiesz. :spoko:
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-11-06, 21:12   

Lackdoctor napisa³/a:
Ma³o wiesz. :spoko:


Krzysztof ... na dzieñ dzisiejszy ... a¿ za du¿o :-) . Pozdr.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Og³oszenia » Rodzaj og³oszenia » Sprzedam

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group