Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
polares 
Wys³any: 2012-12-20, 14:09   Witam! polares - Pocz±tki zabawy
0
UP DOWN

Posty: 10
Witam wszystkich!
Obserwowa³em forum i widzê, ¿e mo¿na tu znale¼æ milion informacji i fachow± poradê i pomoc :)
Malujê od miesi±ca i po szeregach kopek, linii, daggerstoke i jak to mówiê fisio³ków zacz±³em ju¿ malowaæ konkretne "co¶"
Mam jaki¶ chiñski aerograf i sprê¿arkê malutk± z butl± 3L i da siê co¶ zmalowaæ. Wcze¶niej mia³em równie chiñski pistolet (po¿yczony) oraz sprê¿arkê (po¿yczon± bez butli). Okaza³o siê, ¿e sprê¿arka nie dawa³a sta³ego ci¶nienia, a aerograf zniszczony od ¶rodka na AMEN. Prawie siê zniechêci³em, ale wcze¶niej pojecha³em po poradê, naby³em sprzêt i dopiero zobaczy³em, ¿e jednak nie ja jestem jako¶ "kwadratowy" ale sprzêt to podstawa! Wiêc malujê chiñczykiem czekaj±c na lepsze czasy i na pewno kupiê co¶ "prawdziwego" .
Malujê farbami : czarna - idea stoffa(dosta³em), bia³± - Createx Wicked Colors, czerwona - pen - tusz wodny...
Malujê na papierze do drukarki ;)

Mam 3 miliony pytañ i ostrzegam : Bêdê pyta³ ! ;)

Dodam moje wszystkie najpierwsze wypociny. Mo¿na krytykowaæ, chwaliæ, radziæ, bêdê wdziêczny. I z czasem bêdê dodawa³ wiêcej, jak bêd± nowe powstawaæ.

Dla nerwusów : Jestem nowy w temacie - szanujê ka¿dego pracê i do¶wiadczenie, proszê uszanujcie moj± chêæ wiedzy, a nie z³o¶cie siê na jej brak ;) Kiedy¶ dowiem siê wszystkiego co potrzebujê i chêtnie pomogê komu¶ "fresh" :D

Wiêc witam wszystkich jeszcze raz ! Pozdro

20121219_135249.jpg
4
Plik ¶ci±gniêto 86 raz(y) 820.57 KB

20121218_175417.jpg
3
Plik ¶ci±gniêto 84 raz(y) 809.23 KB

481676_523986504280893_17022300_n.jpg
Drugie
Plik ¶ci±gniêto 52 raz(y) 53.4 KB

531769_523986724280871_1914071884_n.jpg
Pierwsze
Plik ¶ci±gniêto 59 raz(y) 57.92 KB

 

polares 
Wys³any: 2012-12-20, 14:09   
0
UP DOWN

Posty: 10
Widzê, ¿e doda³o obrazki w odwrotnej kolejno¶ci, ale to chyba ka¿dy siê domy¶li :)
 

Andy 66 
Wys³any: 2012-12-20, 16:37   
0
UP DOWN

Posty: 177
Sk±d: Bydgoszcz
No to jak to s± pierwsze Twoje prace, to super... im dalej Myszki Miki, tym lepiej ;)
Maluj ile siê da, kup czemprêdzej jakiego¶ H&Sa, zbuduj sobie lodówkowca i æwicz, æwicz, æwicz.
Ponoæ talent to tylko 10% - reszta to æwiczenia i ciê¿ka praca
_________________
https://www.facebook.com/andyartbydgoszcz
 

polares 
Wys³any: 2012-12-28, 00:31   
0
UP DOWN

Posty: 10
Powoli kolor + brak ogarniêcia bia³ej farby ... Zapycha mi niesamowicie aerograf! Ale ju¿ wiem , ¿e je¶li w³osy to najlepiej szybkimi ruchami, a ja za bardzo siê spuszcza³em nad kszta³tem kosmków. Je¶li co¶ siê bêdzie dzia³o, bêdê wrzuca³ dalej.

Chcia³bym siê wzi±æ za koszulki. Czy farba CREATEX Wicked Colours po "wprasowaniu" bêdzie w miarê trzymaæ siê na materiale? Czy w ogóle nie nadaje siê do tego? Jak robi³em test bia³± farb± na koszulce, to po wypraniu w pralce wygl±da³o prawie identycznie, ale w palcach kruszy siê i odpada (oczywi¶cie nie p³atami, ale jednak).
Mo¿e mo¿ecie mi poleciæ jak±¶ farbê stricte do materia³ów ?
Wiem, ¿e eksperymentowanie jest wskazane, ale po to chyba jest to forum, ¿eby zapytaæ siê Was, bardziej do¶wiadczonych o radê :) na eksperymenty bêdzie jeszcze czas narazie ca³± kasê przeznaczam na organizacjê miejsca pracy ... wiadomo, na pocz±tku s± wydatki.

Pozdrawiam !

20121223_174643.jpg
Plik ¶ci±gniêto 75 raz(y) 256.58 KB

 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Galeria Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group