Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
S³awek
Wys³any: 2013-01-30, 18:47   Poprawka lakiernicza

Posty: 0
Poszukujê pomocy w nastêpuj±cej kwestii. Mianowicie posiadam samochód (BMW e92), który mia³ naprawê blacharsko-lakiernicz± polegaj±c± na wymianie i lakierowaniu tylnego b³otnika. Robi³ to jeden z warszawskich aso i zosta³o to zrobione bardzo dobrze, ale Panowie nie ustrzegli siê b³êdów. Mianowicie nie zrobili przej¶cia pomiêdzy b³otnikiem i zderzakiem i by³o widaæ trochê inny kolor lakieru, wykraczaj±cy poza dopuszczaln± ró¿nicê plastik-blacha (dodam, ¿e kolor krwista czerwieñ). Ostatnimi czasy, mi³a pani uderzy³a w mój samochód niszcz±c w nim zderzak (tylko). I znów serwis, wymiana i lakier. Tyle tylko, ¿e panowie zg³upieli i polakierowali tak, ¿e tylni zderzak odcina siê z obu stron (argumentowali, ¿e by³y ró¿ne odcienie na b³otnikach i chcieli wypo¶rodkowaæ). Nie mam ju¿ si³y z nimi walczyæ i t³umaczyæ, ¿e jest ¼le. I tu pojawia siê moje pytanie, czy jest mo¿liwym polakierowanie zderzaka w taki sposób, ¿eby z jednej strony kolor nawi±zywa³ do jednego b³otnika, a z drugiej do drugiego, z jakim¶ przej¶ciem po¶rodku. Ewentualnie czy da siê ¶cieniowaæ zderzak na b³otniki. Je¿eli siê da, czy mo¿ecie poleciæ wiêcej ni¿ solidnego lakiernika z Warszawy (bez komory nie ma rozmowy). Cena nie jest kryterium. Dodam jednak, ¿e samochód jest bardzo rzadki, a ja jestem szczególnie wyczulony na kwestie estetyczne (nie chcê nikogo obraziæ, tylko jasno na¶wietliæ zadanie do wykonania). Wa¿ne jest, ¿eby po "zabiegu" mi siê gêba na parkingu (tj. w sztucznym ¶wietle) nie krzywi³a z w¶ciek³o¶ci;)
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-01-30, 18:59   

Posty: 3753
S³awek napisa³/a:
(tj. w sztucznym ¶wietle)

A tu metameryzm widzê przeszkadza.
http://www.glasurit.com/pl/metameryzm
Dlatego trzeba cieniowaæ przyleg³e elementy.
Kogo poleciæ?
Oczywi¶cie napisz do @Kalbi - polecam.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

S³awek
Wys³any: 2013-01-31, 01:30   

Posty: 0
Dziêki Lackdoctor, napisa³em.
 

S³awek
Wys³any: 2013-01-31, 19:24   

Posty: 0
Temat nieaktualny, proszê o niewysy³anie namiarów.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Og³oszenia » Rodzaj og³oszenia » Zlecê / wykonam us³ugê

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group