Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
PinkFloyd
Wys³any: 2013-02-03, 15:16   Malowanie aerografem za (prawie) free.

Posty: 2
Sk±d: Gdañsk
Witam,

Dwa lata temu zacz±³em zabawê aerografem (farby akrylowe).
Teraz chcia³bym spróbowaæ stworzyæ co¶ farbami createx wicked colors (farby samochodowe).
Chcia³bym zacz±æ malowanie materia³ów typu karoseria samochodowa / maska / kask / bak motocykla / b³otnik, itp. (powierzchnie metalowe, plastikowe).
Jest pistolet do podk³adu, pistolet do bazy / lakieru.
Potrzebujê tylko jakiego¶ ¶mia³ka których posiada jaki¶ element do pomalowania aerografem.
Wspó³praca wygl±da³a by tak, ¿e najpierw pokazujesz mi grafikê, ja mówiê czy jestem w stanie to wykonaæ (chcia³bym aby nie by³a to jaka¶ bardzo skomplikowana grafika).
Pó¼niej przysy³asz mi element, ja go malujê (podk³ad, aerograf, bezbarwny), wysy³am fotki, je¶li co¶ siê nie spodoba poprawiam lub malujê od pocz±tku. Je¶li wszystko bêdzie ok, k³adê lakier zabezpieczaj±cy i wysy³am.
Od razu mówiê, ¿e nie oddam spapranego elementu.
Je¶li chodzi o cenê wykonania, to bêdzie ona ¶miesznie niska - chcia³bym aby zwróci³y mi siê tylko farby - robiê to w celach rozwojowych.
Chcia³bym zrobiæ to uczciwie, tak aby "klient" nie by³ stratny, wiêc mo¿na jeszcze ugadaæ parê szczegó³ów je¶li o czym¶ wa¿nym zapomnia³em.
Je¶li znajdzie siê jaki¶ chêtny, proszê o wiadomo¶æ na PW.

Pozdrawiam
 

juny 
Wys³any: 2013-02-03, 15:36   


Posty: 2384
Sk±d: Ostrów WLKP
Mo¿e kup np. jakis stary bak i poæwicz jak namalujesz wstaw fotki a napewno nie jednego zachêcisz.
_________________

 

gugun 
Wys³any: 2013-02-03, 16:34   



Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
napisz skad jestes...chetnie bym sobie powspolpracowal z kims z okolicy...
 
 

PinkFloyd
Wys³any: 2013-02-03, 16:50   

Posty: 2
Sk±d: Gdañsk
juny:
Je¶li nie bêdzie chêtnego, to zrobiê tak jak piszesz - tzn kupiê kawa³ek jakiej¶ "blachy" ze z³omowca i pomalujê - od razu siê lepiej poczujê - bêdê pewniejszy swoich mo¿liwo¶ci - najgorszy jest ten pocz±tek :) .

gungun:
Jestem z okolic Gdañska.
 

juny 
Wys³any: 2013-02-03, 17:09   


Posty: 2384
Sk±d: Ostrów WLKP
Gugun--> Ty stary Moderator a nie wiesz ze pod ilo¶cia postów jest takie co¶ jak Miejscowo¶æ, a dok³adnie "Sk±d" pochodzi autor postu :P :D

PinkFloyd--> sam na z³omie wytarga³em klapkê od wlewu paliwa od bmw e36 i bêdê siê bawi³ aerografem ale tylko p³omienie z krzywików :D
Potem mo¿e co¶ wiêcej :)

Pozdro :piwo:
 

PinkFloyd
Wys³any: 2013-02-03, 17:51   

Posty: 2
Sk±d: Gdañsk
Informacjê "Sk±d:" uzupe³ni³em po po¶cie Gugun'a. Tak¿e zwracam honor - moderator siê nigdy nie myli :P
juny: klapkê ju¿ masz, teraz tylko wytargaj bmw i bêdzie komplet :D
 

juny 
Wys³any: 2013-02-03, 19:12   


Posty: 2384
Sk±d: Ostrów WLKP
Gugun--> Hehe sorki :D
PinkFloyd-->Jutro wytargam :D
_________________

 

Atrax
Wys³any: 2013-05-21, 21:54   

Posty: 0
Hmm ja by³ bym zainteresowany takim uk³adem je¶li dalej aktualne :D

Podaj jakie¶ namiary na siebie to siê odezwê.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Og³oszenia » Rodzaj og³oszenia » Zlecê / wykonam us³ugê

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group