Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
lex
Wys³any: 2013-02-16, 14:25   Szukam lakiernika Kraków, ma³opolska

Posty: 0
Jak w temacie. Szukam solidnego lakiernika do pomalowania ca³ego auta. Auto mam rozebrane i w³a¶nie usuwam rud± itp. Pozostanie tylko przygotowac auto do malowania i pomalowaæ, Auto to bmw e30.Szukam kogo¶ z krakowa a najlepiej z okolic do 50km. Zale¿y mi na solidno¶ci a nie na czasie. Mo¿e byc domoros³y lakiernik ale ma byæ dobrze zrobione!!
 

ksenonn 
Wys³any: 2013-02-16, 15:40   


Posty: 279
Sk±d: Czêstochowa
Chêtnie bym Ci zrobi³ to auto ale masz do mnie kawa³ek dalej - Czêstochowa, ale za to dobre po³±czenie kolejowe..
_________________
Blacharstwo/Lakiernictwo
 

lex
Wys³any: 2013-02-16, 15:51   

Posty: 0
No niestety kawa³ek jest.
A jeste¶ w stanie powiedzieæ ile taka us³uga nie widz±c auta? raczej bez dziur tylko do wyg³adzenia.bede wiedzia³ na czym stoje ;)
 

ksenonn 
Wys³any: 2013-02-16, 15:58   


Posty: 279
Sk±d: Czêstochowa
kumplowi op³aca³o siê mi z Krk przywie¼æ Hondzine po lekkim dzwonku.. i nawet farciarz na poci±g nie musia³ czekaæ bo tak siê godzinowo zgra³o..

wy¶lij mi jakie¶ foty to co¶ poradzimy
ksenonn@interia.pl
_________________
Blacharstwo/Lakiernictwo
 

gugun 
Wys³any: 2013-02-16, 18:41   



Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
ksenonn napisa³/a:
kumplowi op³aca³o siê mi z Krk przywie¼æ Hondzine po lekkim dzwonku..
wszystko sie oplaca jesli klient nie jest zyd ^^ ja z kuj-pom a tez mam jedno auto z krakowa na placu stac,kolejne z opola i jeszcze inne z frankrurtu i to nie tego nad odr± :) wszystko kwestia jak auto ma byc zrobione i ile ktos chce stracic...przy dobrej robocie 2k na transport raczej gra ma³± role ;) no chyba ze ktos by se chcial za te 2k polakierowac cale auto to juz inna sprawa ^^ ^^ ^^
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Og³oszenia » Rodzaj og³oszenia » Zlecê / wykonam us³ugê

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group