Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Piotr_K
Wys³any: 2013-03-17, 18:53   zlece lakierowanie/Kutno i okolice

Posty: 0
Witam Kolegów
mam do naprawy ¶rodkow± czê¶æ maski w skodzie felicji, oraz jedne drzwi. Zale¿y mi na zlikwidowaniu przytarcia maski, ale bez lakierowania ca³ego elementu (chyba ¿e nie bêdzie innej mo¿liwo¶ci). Kolor srebrny metalik. Je¶li chodzi o drzwi to by³oby to lakierowanie od listwy do okna (górna czê¶æ drzwi).
Lakiernicy z okolic miasta Kutna, £odzi, P³ocka i chêtni mi pomóc proszê o info na adres doktorant@wp.pl. Je¶li istnieje mo¿liwo¶æ zaprawki maski w krótkim czasie w dniach w okolicach ¶wi±t (od czwartku 28.03 do ¶wi±t) to mog± byæ okolice Trójmiasta, bo tam bêdê przebywa³, ale to raczej chyba nierealne, no chyba, ¿e tak± ma³± naprawê mo¿na zrobiæ w miarê szybko (polerowanie, lakier bezbarwny).
Pozdrawiam i czekam na Was fachowcy bo zale¿y mi na profesjonalnej naprawie a nie chcê ryzykowaæ oddaj±c w niepowo³ane rêce :) mojego super autka.
Pozdrawiam
Piotr
 

YAMAHER
Wys³any: 2013-03-17, 23:08   


Posty: 1975
Proponuje wstawic fotki uszkodzonych elementów.:)
 

Piotr_K
Wys³any: 2013-03-19, 21:19   

Posty: 0
Witam nie wiem czy fotki przejd± :)
Sprawa maski to wygl±da tak, ¿e w jasnym ¶wietle (dziennym) plama jest ciemna za¶ w ciemniejszym otoczeniu jasna.
Wygl±da jak przytarcie/starcie bezbarwnego.
Za³±czam foto.

IMG_0085.JPG
Plik ¶ci±gniêto 46 raz(y) 321.92 KB

IMG_0084.JPG
Plik ¶ci±gniêto 37 raz(y) 327.48 KB

IMG_0083_zaznacz.JPG
Please help me :(
Poleæcie mi kogo¶ kto mo¿e to naprawiæ (i nie tylko to) ¿ebym nie ¿a³owa³ :(. Mam do auta ogromny sentyment. Kolor srebrny metalik 1B1B.
Plik ¶ci±gniêto 46 raz(y) 311.42 KB

 

Piotr_K
Wys³any: 2013-03-26, 16:55   

Posty: 0
Witam
czy to jest naprawdê takie trudne zadanie, ¿e nie ma chêtnych :(
 

rogal-master1
Wys³any: 2013-03-27, 08:42   

Posty: 848
Kolego przyjedz do mnie okolice rzeszowa... z przyjemnoscia ci to zrobie
 

Piotr_K
Wys³any: 2013-03-28, 06:33   

Posty: 0
Witam
no tak racja ale Rzeszów to daleko troche :(. Czy nie ma na forum chêtnych z woj. ³ódzkiego? :( Prawdê mówi±c napisa³em zapytanie na tym forum, bo tutaj pisz± fachowcy.
Pozdrawiam
Piotr
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Og³oszenia » Rodzaj og³oszenia » Zlecê / wykonam us³ugê

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga