Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Tucznik19 
Wys³any: 2013-04-06, 21:50   Przebudowa budynku gospodarczego na warsztat.
0
UP DOWN


Posty: 29
Sk±d: Ma³opolska
Mam ma³e pytanko, czy kto¶ z was robi³ jaki¶ gara¿ z p³yt OSB, desek, z drewna ogólnie. Pytam poniewa¿ chce zrobiæ ze starej stodo³y gara¿ i nie bd robi³ stropów tylko chce zrobiæ poddasze i nie mam na tyle funduszy ¿eby ocieplaæ we³n± itp. poniewa¿ trzeba by³o by wymieniæ ca³y dach itp. Pytanie czym lepiej obiæ poddasze, p³yt± gipsow± czy p³yta osb. P³yta osb (drewno) jest najgorszym przewodnikiem ciep³a a zarazem najlepszym izolatorem, wiec wed³ug mnie je¿eli gara¿ bêdzie ogrzewany, to temperatura bêdzie utrzymana bez wiêkszego problemu. Z góry dziêki i czekam na odp. :)

Jeszcze jedno :) jedno stanowisko jest oddzielone od reszty p³ytami gipsowymi (pomieszczenie które zaczo³em robiæ do lakierowania. Robi³em w nim kana³, no ale roztopy... go poch³one³y i prace przerwa³y :) a co do tego pomieszczenia, to przy -15 na zewn±trz w ¶rodku +15 by³o :) piec nie na maksa, a cudów nie ma :)
 

SYBORG 
Wys³any: 2013-04-06, 22:24   
0
UP DOWN

Posty: 53
Sk±d: cz-wa /Konopiska
plyta osb wedlug mnie jest ok wszytsko zalezy w jaki sposob to uzyjesz
ja mam jeden garaz postawiony na konstrukcji stalowej i osb na scianach i ocieplone to od wewnatrz i na zewnatrz i jest kulturka jak narazie wystarczy
pozdro
 

Tucznik19 
Wys³any: 2013-04-06, 22:31   
0
UP DOWN


Posty: 29
Sk±d: Ma³opolska
Czym ocieplone, we³na??
 

SYBORG 
Wys³any: 2013-04-06, 22:31   
0
UP DOWN

Posty: 53
Sk±d: cz-wa /Konopiska
nie steropianem 2x 5cm
 

Tucznik19 
Wys³any: 2013-04-06, 22:47   
0
UP DOWN


Posty: 29
Sk±d: Ma³opolska
Aha, dziêki :)
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group