Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
michal.s
Wys³any: 2013-06-19, 22:04   Pytanie o pistolet do ma³ych elementów.
0
UP DOWN

Posty: 1
Dzieñ dobry! Wiem takich pytañ miliony, wiem ¿e wa³kowali¶cie to ju¿ nie raz na forum, powiem wiêcej czyta³em kilka dni Wasze forum jak i kilka innych i nie znalaz³em konkretnej odpowiedzi na moje pytanie.

Przechodz±c do sedna sprawy:
Potrzebuje pistoletu lakierniczego w cenie oko³o 300z³ aby moc sobie w gara¿u co¶ od czasu do czasu pomalowaæ. G³ównie bêd± to aluminiowe puszeczki efektów gitarowych, takie o wymiarach 12x6x3 cm czasem pewnie trafi siê jaka¶ stara lampa czy ¶wiecznik lub jeszcze co¶ innego metalowego w czym lubiê d³ubaæ - odnawiaæ. Zale¿y mi ¿eby pow³oka lakiernicza by³a najtrwalsza z mo¿liwych jak± mogê uzyskaæ w domowych warunkach.

Ka¿dy piszê tutaj o du¿ych pistoletach, do malowania samochodów, ja takiego nie potrzebuje, co¶ mniejszego zapewne mnie zadowoli, ale chcia³bym by da³o siê tym jednym pistoletem nanie¶æ, podk³ad epoksydowy, bazê i klear. Do tego sprawa komplikujê siê jeszcze bardziej bo chcia³bym to wszystko zasiliæ z ma³ej 25 litrowej w³oskiej sprê¿arki FINI HP2500 model z olejowym silnikiem.
Do³±czam fotkê tabliczki znamionowej.

Bêdê wdziêczny za podanie konkretnych modeli pistoletów którym wystarczy moja sprê¿arka, dysza nie bêdzie za ma³a do podk³adu i ogólnie bêdzie to malowaæ a nie pluæ farb±.

Do¶wiadczenie malarskie mam z aerografami, mam dwa z dyszami 0,2 i 0,3, w modelarstwie redukcyjnym siê sprawdzaj±, w elementach typu ta w/w aluminiowa puszka ju¿ nie za bardzo.

Dziêkujê za zainteresowanie i czekam z niecierpliwo¶ci± na odpowiedzi.

fini.jpg
Plik ¶ci±gniêto 28 raz(y) 212.75 KB

 

Matix 
Wys³any: 2013-06-19, 22:30   
0
UP DOWN


Posty: 316
Sk±d: Rybnik
Jeszcze na 10 forach sie o to samo spytaj.... :sciana:
Dosta³e¶ tam odpowiedz i jeszcze masz ma³o :?: :?: :?:
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group