Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: Tech 2009-04-25, 16:41
Autor Wiadomo¶æ
DrCruel
Wys³any: 2006-09-12, 09:20   Czarne kropki na karoserii - co z tym zrobiæ?
0
UP DOWN


Posty: 418
Autor Wiadomo¶æ

ala
Go¶æ







Wys³any: 06 Mar 2006 04:18 pm Temat postu: Mini do malowania albo naprawy

--------------------------------------------------------------------------------

Witajcie

Mam zoltego nowego mini. Po zimie na karoserii jest mnostwo malych brazowo-czarnych kropeczek. Za cholere nie chce to zejsc w czasie czorowania szorstka gabka, a mnie denerwuje. Czy jest jakis sposob odrestaurowania takiego lakieru czy trzeba od razu malowac? Jakie to koszty? Gdzie i jakie sa dostepne kolory? Czy gdybym nie robila tego w bmw (drogo) to moge uzyskac kolor jak oryginalne miniaki?



Autor Wiadomo¶æ

fifka



Do³±czy³: 14 Lis 2005
Posty: 285
Sk±d: otwock


Wys³any: 06 Mar 2006 05:41 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Nie szoruj go proszê bo pewnie ju¿ nadaje siê tylko do porz±dnego polerowania
Wystarczy zmyæ osad benzyn± ekstrakcyjna, a potem porz±dnie nawoskowaæ karoseriê.
Ten osad to smo³a z naszych wspania³ych bezdro¿y,i dlatego profilaktycznie nale¿y co 2-3 miesi±ce woskowaæ wszystkie powie¿chnie lakierowane,takie us³ugi ¶wiadcz± szanuj±ce siê myjnie samochodowe.
Bez obaw nic nie musisz malowaæ...
_________________
Kupiê motocykle i skutery po wypadkach,równie¿ bez prawa rejestracji.
Wiadomo¶ci proszê na priv.



Autor Wiadomo¶æ

andrew



Do³±czy³: 11 Lut 2006
Posty: 150
Sk±d: gdynia


Wys³any: 06 Mar 2006 06:41 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

teraz to kto wie.
ja raz w miesi±cu mam do polerowania samochody , które przez swoj± perfekcje nasze kochane kobiety czy¶ci³y zmywakami do naczyñ.
nic tylko same krzy¿yki na ca³ym samochodzie.



Autor Wiadomo¶æ

bartek



Do³±czy³: 23 Lis 2005
Posty: 62
Sk±d: Warszawa


Wys³any: 06 Mar 2006 07:07 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------





Autor Wiadomo¶æ

ala
Go¶æ







Wys³any: 06 Mar 2006 07:46 pm Temat postu: dz

--------------------------------------------------------------------------------

Jak na moje oko to nic z nim nie zrobilam takiego (kobiety nie sa takie glupie a samochody latwe do zepsucia). Gdzie w warszawie jest taka myjnia ktora to robi? Oni zajmuja sie calosciaz (tzn. benzyna i woskowaniem)?



Autor Wiadomo¶æ

andrew



Do³±czy³: 11 Lut 2006
Posty: 150
Sk±d: gdynia


Wys³any: 06 Mar 2006 08:04 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

myjnia nie zrobi tego .
udaj siê do kogo¶ kto zna siê na lakierze - nie do myjni.
polecam jak±kolwiek lakiernie.



Autor Wiadomo¶æ

fifka



Do³±czy³: 14 Lis 2005
Posty: 285
Sk±d: otwock


Wys³any: 07 Mar 2006 08:23 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Ala, podajê Ci adres warsztatu lakierniczego z myjni± rêczn± w Warszawie,to firma w ,której przepracowa³em kilka lat i jednocze¶nie jeden z najsolidniejszych warsztatów w Wa-wie :
AUTOMEX
Eugeniusz Kobusiñski
ul.Mrówcza 107
22/615 50 14
Warsztat ten jest w Miêdzylesiu (to tam gdzie Centrum Zdrowia Dziecka),mo¿esz siê na mnie powo³aæ,oni znaj± mój nick (sami nadali mi t± ksywkê)
_________________
Kupiê motocykle i skutery po wypadkach,równie¿ bez prawa rejestracji.
Wiadomo¶ci proszê na priv.



Autor Wiadomo¶æ

ala
Go¶æ







Wys³any: 07 Mar 2006 08:39 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Dziekuje serdecznie



Autor Wiadomo¶æ

ala
Go¶æ







Wys³any: 07 Mar 2006 06:51 pm Temat postu: no dobra

--------------------------------------------------------------------------------

Na moim samochodzie (na polowie przednich i polowie tyllnych) drzwi sa rysy. Dopiero teraz je widzê!! Male czarne, takie ciemnoszare powierzchnie powstaly. Fuj. NIe sadze bym to ja zrobila, bo jesli tak by bylo to bylyby tylko po jednej str. ALe moglam to poprawic. Widac to dopiero teraz bo uzylam tej benzyny. Jest dobra. Polecam.

Prosze was powiedzcie mi co moge z tymi drzwiami zrobic? Ile koszuje lakierowanie i co z wybraniem koloru? Czy mozna cos innego zrobic? (no ale chyba nie)... No i gdzie najlepiej?



Autor Wiadomo¶æ

ala
Go¶æ







Wys³any: 07 Mar 2006 07:00 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Moze byc jeszcze polerowanie tak?



Autor Wiadomo¶æ

alka
Go¶æ







Wys³any: 08 Mar 2006 04:31 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Czy to prawda jest ze malowanego po raz drugi samochodu nie mozna polerowac? Mam problem bo moj byl chyba w niektorych miejscach malowany...



Autor Wiadomo¶æ

andrew



Do³±czy³: 11 Lut 2006
Posty: 150
Sk±d: gdynia


Wys³any: 09 Mar 2006 08:22 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

mo¿na , mo¿na.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Technologia i materia³y

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group