Szukaj FAQ Album



Otwarty przez: Robertlodz09 2014-01-30, 15:54
Autor Wiadomo¶æ
dystrybutor 
Wys³any: 2013-07-25, 20:15   Zamowumnie.pl


Posty: 32
Sk±d: Rzeszów
W tym w±tku bêdê prezentowa³ aktualne nowo¶ci i promocje dostêpne w e-sklepie zamowumnie.pl
______________________________________________


W³ókniny ¶cierne C O L A D



Zaapraszam :)
 

dystrybutor 
Wys³any: 2013-07-29, 12:15   


Posty: 32
Sk±d: Rzeszów
Przy jednorazowym zakupie 5 opakowañ kr±¿ków ¶ciernych 3M serii 325U/525U dowolnej gradacji
WIELOOTWOROWA TARCZA ROBOCZA 3M GRATIS!



Zapraszam :)
 

dystrybutor 
Wys³any: 2013-09-23, 09:38   


Posty: 32
Sk±d: Rzeszów
OFERTA LIMITOWANA!

¦rodek polerski 3M FAST CUT PLUS 1kg 50417

Wybierz wariant - 6szt, a g±bkê polersk± 3M koloru zielonego 50487 otrzymasz za 1grosz!

Oferta wa¿na do wyczerpania zapasów
 

dystrybutor 
Wys³any: 2013-09-28, 00:25   


Posty: 32
Sk±d: Rzeszów
RABAT 5%



Zapraszam :)
 

dystrybutor 
Wys³any: 2013-09-28, 12:18   


Posty: 32
Sk±d: Rzeszów
 

dystrybutor 
Wys³any: 2013-10-19, 18:01   


Posty: 32
Sk±d: Rzeszów
Z my¶l± o naszych obecnych i przysz³ych Klientach uruchomiona zosta³a STREFA KLIENTA . Dostêp do niej zosta³ zabezpieczony has³em, które otrzymuje siê w procesie rejestracyjnym e-sklepu.
Systematycznie bêd± w niej prezentowane specjalne oferty dla zarejestrowanych.


 

dystrybutor 
Wys³any: 2013-10-24, 10:12   


Posty: 32
Sk±d: Rzeszów
 

dystrybutor 
Wys³any: 2013-10-28, 12:46   


Posty: 32
Sk±d: Rzeszów
Licytacja od 1 z³otówki :)

G¡BKA POLERSKA 3M 50487



 

dystrybutor 
Wys³any: 2013-10-30, 17:20   


Posty: 32
Sk±d: Rzeszów
£AP OKAZJÊ!

Je¶li zapiszesz siê do Newslettera SMS to jako pierwszy dowiesz siê o takich promocjach

Newsletter SMS
 

dystrybutor 
Wys³any: 2013-12-06, 10:48   


Posty: 32
Sk±d: Rzeszów
Miko³ajkowy kod rabatowy na wszystkie produkty
Do wykorzystania w dniu dzisiejszym na ww.zamowumnie.pl
KOD - MIKO£AJ



Zapraszam :)
Marcin
 

dystrybutor 
Wys³any: 2014-01-12, 01:49   


Posty: 32
Sk±d: Rzeszów
Zapraszam na nasz nowy profil Allegro
 

dystrybutor 
Wys³any: 2014-01-23, 13:40   


Posty: 32
Sk±d: Rzeszów
Najpopularniejszy ¶rodek polerski 3M - FAST CUT PLUS 50417
Pakiet 3szt w dobrej cenie



Na terenie Rzeszowa dostawa GRATIS!

Zapraszam :)
 

bartek18 
Wys³any: 2014-01-23, 14:05   

Posty: 24
szkoda ze nie ma cen :sciana:
 

dystrybutor 
Wys³any: 2014-01-23, 21:37   


Posty: 32
Sk±d: Rzeszów
bartek18 napisa³/a:
szkoda ze nie ma cen :sciana:


Ceny s± widoczne po zarejestrowaniu i zalogowaniu siê na stronie.
 

dystrybutor 
Wys³any: 2014-01-29, 15:48   


Posty: 32
Sk±d: Rzeszów
Ta¶ma maskuj±ca 3M 25mm x 50m 6309
Karton 36szt w SUPER CENIE!



Zapraszam :)
 

kalbi 
Wys³any: 2014-01-29, 17:09   

Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
ja siê zalogowa³em :D . Tym co siê nie chcia³o - ta¶ma 3M 25mm x 50m = 4,15 z³
_________________

 
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2014-01-29, 20:57   

Posty: 3753
dystrybutor napisa³/a:
Karton 36szt w SUPER CENIE!

Nie wiem jaka jest cena, ale mogê (mogê?) dodaæ ¿e kupi³em ostatnio dwa kartony tej ta¶my w cenie 2.60z³ szt u mojego dostawcy materia³ów a na allegro by³y po 2.50 z³ szt przy zakupie kartonu, czyli 36 szt.

Jaka tu jest w koñcu ta cena?
 

rogal-master1
Wys³any: 2014-01-29, 21:01   

Posty: 848
4.15 :D
 

dystrybutor 
Wys³any: 2014-01-29, 22:53   


Posty: 32
Sk±d: Rzeszów
Lackdoctor napisa³/a:
dystrybutor napisa³/a:
Karton 36szt w SUPER CENIE!

Nie wiem jaka jest cena, ale mogê (mogê?) dodaæ ¿e kupi³em ostatnio dwa kartony tej ta¶my w cenie 2.60z³ szt u mojego dostawcy materia³ów a na allegro by³y po 2.50 z³ szt przy zakupie kartonu, czyli 36 szt.

Jaka tu jest w koñcu ta cena?


Pozostaje mi tylko pogratulowaæ tak rewelacyjnie niskiej ceny :spoko:

U mnie opakowanie 36szt kosztuje brutto 144z³



Szczerze to jestem zaskoczony, ¿e posty wcze¶niejsze zniknê³y. Przecie¿ nic takiego w nich nie by³o, aby je usuwaæ. Jedni forumowicze wyrazili swoje zdanie na temat niechêci do rejestrowania siê na stronie Zamowumnie.pl, a inny forumowicz poda³ link do aukcji Allegro na której kto¶ sprzedaje ta¶mê 3M w takiej samej cenie jak ja.

Akurat Allegro kieruje siê swoimi regu³ami i jak wiadomo znajduje siê tam wiele ofert w niejednokrotnie bardzo niskich cenach. Sk±d takie ceny trudno jednoznacznie powiedzieæ. Czêsto ludzie wyprzedaj± zbêdne produkty po kosztach niejednokrotnie poni¿ej swojej ceny zakupu aby przynajmniej w wiêkszej czê¶ci odzyskaæ zamro¿one pieni±dze. W innych przypadkach (mam nadziejê, ¿e s± to skrajnie rzadkie sytuacje ;) ) s± to produkty "zaoszczêdzone" w pracy które nastêpnie sprzedaje siê na aukcjach w dziwnie niskich cenach.
Niestety na takie oferty nie ma konkurencji. Zawsze by³y, s± i najprawdopodobniej bêd±.
Sam w gronie swoich klientów na szczê¶cie nie czêsto, ale jednak spotykam siê z pytaniem "a na Allegro to widzia³em w takiej cenie" i zazwyczaj odpowiadam, ¿e je¶li cena by³a niska, a sprzedaj±cy na towar wystawia paragon lub fakturê to czemu nie kupi³. Przecie¿ jest wolny rynek i ka¿dy ma prawo kupowaæ tam gdzie tylko chce. Trzeba ³apaæ okazjê i kupowaæ legalny towar tanio.

A co do widoczno¶ci cen po zalogowaniu to szczerze mówi±c ca³y czas zastanawiam siê nad s³uszno¶ci± tej decyzji. Nie traktujê swojej strony jako typowy sklep internetowy, choæ w pierwotnym projekcie by³ taki zamys³, jednak produkty którymi handlujê nie s± to rzeczy codziennego u¿ytku dla ka¿dego. S± to materia³y przeznaczone do odpowiedniej grupy docelowej. Wyszed³em z za³o¿enia, ¿e je¶li kto¶ trafi na moj± stronê i bêdzie to osoba nale¿±ca do tej oczekiwanej docelowej grupy klientów to dla niego nie bêdzie problemu, aby zarejestrowaæ siê podaj±c jedynie swojego maila.

Mimo wszystko dziêkujê wszystkim ju¿ zarejestrowanym i zapraszam innych do rejestracji.
Polecam w trakcie rejestracji wype³nienie okienka "sk±d do nas trafi³e¶" i podanie "lakierowanko.info" Wszyscy którzy zarejestruj± siê z tego forum zostan± przypisani do grupy FORUM LAKIERNICZE dla której postaram siê w najbli¿szym czasie przygotowaæ specjalne oferty. Osoby ju¿ zarejestrowane mog± po zalogowaniu siê na swoim koncie wej¶æ w edycje profilu i tam uzupe³niæ rubrykê "sk±d do nas trafi³e¶"

Pozdrawiam :)
Marcin
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2014-01-29, 23:03   


Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
dystrybutor napisa³/a:
Szczerze to jestem zaskoczony, ¿e posty wcze¶niejsze zniknê³y. Przecie¿ nic takiego w nich nie by³o, aby je usuwaæ.

To jest dzia³ og³oszeñ a nie komentowania ....
 

dystrybutor 
Wys³any: 2014-01-29, 23:04   


Posty: 32
Sk±d: Rzeszów
OK rozumiem.
 

dystrybutor 
Wys³any: 2015-08-12, 13:57   


Posty: 32
Sk±d: Rzeszów
Obecnie trzy wzory, ale w niedalekiej przysz³o¶ci na pewno bêdzie ich wiêcej :)
PROPOZYCJA darmowej koszulki pojawia siê na stronie koszyka w zale¿no¶ci od warto¶ci zamówienia. Normalnie jest to kwota 650z³, ale teraz jest......... sam zobacz dodaj±c produkty do koszyka na stronie sklepu Zamowumnie.pl

 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Og³oszenia » Rodzaj og³oszenia » Inne

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania