Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomość
JanKo
Wysłany: 2013-11-25, 18:30   kompresor sprezarka Atlas Copco LE7-10-250

Posty: 0
Dzien dobry szanownym lakiernikom!

Poniewaz zamykam swoja aktualna dzialalnosc, sprzedaje swoj kompresor.

Atlas Copco LE7-10-250

Kompresor w moim uzytkowaniu od 5,5 lat, uzywany sporadycznie (mam jeszcze dwa inne). Niedawno przechodzil serwis olejowy z wymiana jakiegos lozyska, dziala idealnie, nie sprawia najmniejszych problemow.

Dane techniczne:
zbiornik 250 litrow
masa brutto 191 kg
max cisnienie robocze 10 barow
Free air delivery 10,45 l/s
Nominal shaft power 5,5 Kw
Rotational shaft speed 1500 r/min

Nowy kompresor Atlas Copco o tych parametrach to ponad 17 000 brutto.
(przykladowy link http://sklep.optionall.pl...presor-tlokowy/ )
Uzywane sa widywane za okolo 8 000 brutto. Swoj sprzedam za 7 000 zlotych, gdyz inaczej zaraz bede musial go przewozic i szukac mu miejsca na nowej hali.

Stan mojego jest naprawde idealny, wskazania licznika zgodne z prawda, nic nie kombinowane w elektryce czy mechanice.

Prosze dzwonic z pytaniami czy propozycjami ceny. Mozliwy transport w obrebie pomorza, a moze nawet dalej (sadze, ze dojdziemy do porozumienia).

To naprawde dobra oferta, zapraszam... Sprzet, ktory bedzie sluzyl latami bezawaryjnie i spokojnie wystarczy do naprawde licznych zastosowan (wydajnosc).







 

JanKo
Wysłany: 2013-12-02, 18:12   

Posty: 0
Chcialem powiedziec, ze do soboty 7 grudnia oddam kompresor za 5500. W sobote robie przeprowadzke hali i wtedy cena wraca do 7000zl bo przestaje mi zalezec na czasie.

To naprawde swietny sprzet, a za te pieniadze bezkonkurencyjny. Wystarczy na lata i do wielu zastosowan...
 

LAKIEROWANKO Strona Główna » POZOSTAÂŁE » OgÂłoszenia » Rodzaj ogÂłoszenia » Sprzedam

Odpowiedz do tematu  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group