Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
mietek98dh
Wys³any: 2013-12-03, 11:28   Aerograf dla poczatkujacego w granicach 200-300zl.
0
UP DOWN

Posty: 11
Witam,
Od dlu¿szego czasu chodzi mi po g³owie zakup aerografu. Czytaj± forum doszed³em do wniosku, ¿e nie ma sensu zakupu chinola, a niewiele dop³acaj±c mogê mieæ firmowy sprzêt. Na allegro jest H&S Ultra za nieca³e 300z³ z wysy³k±. I tu siê koñczy moja wiedza dlatego prosze was o pomoc w wyborze tak jak w temacie aero do 300z³. Sprzêt bêdzie g³ownie u¿ywany do zaprawek na ramie rowerowej, malowaniu jej, malowania widelca rowerowego oraz kasku i wielu innych czê¶ci rowerowych wykonanych z alu. Do samei nauki poslugiwania siê aerografem zasila³bym go z opony, pó¼niej zakupi³bym kompresor.

Z góry dziêki za pomoc.
 

Chino 
Wys³any: 2013-12-19, 10:36   
0
UP DOWN
LPLCC


Pomóg³: 7 razy
Posty: 464
Sk±d: Warszawa
Hej

H&S ogolnie polecam. Sam migam na H&S Evolution :)
Ultra napewno da rade .. bez porownania lepszy sprzet niz chinczyki.
Choc do takiego malowania i nauki chinczyk tez da rade. One maluja tylko krotko ;)

Polecam tutaj poweszyc w temacie aerografow:

http://www.airbrushlab.pl/shop/49-hardersteenbeck

Pzdr
Artur
_________________
CHROME N PAINT CUSTOM SHOP

LAKIERY HOUSE OF KOLOR
BUDOWA I PRZEBUDOWA POJAZDÓW
www.custom-shop.pl
Sodowanie, Szkie³kowanie, Piaskowanie
www.soda-blaster.pl
  
 
 

mietek98dh
Wys³any: 2013-12-31, 15:38   
0
UP DOWN

Posty: 11
Kupi³em H&S Ultra, a w sumie to dosta³em :D , wersja 2w1. Zadowolony jestem bardzo, narazie malowa³em lakierami do paznokci i ca³kiem, ca³kiem efekty. Teraz tylko kupiæ swój kompresor ;P I mam do Ciebie pytanko, czy mogê aerografem k³a¶æ podk³ady np. epoksydowe, akrylowe itp., i bezbarwny oczywi¶cie po odpowiednim rozcieñczeniu. Chodzi mi o takie od np. Novola. I czy to jest normalne, ¿e jak aerograf jest pod³±czony pod kompresor to delikatnie z niego leci powietrze nawet jak nie naciskam spustu ( po wyczyszczeniu tej czê¶ci od spustu mniej lecia³o).

I przy okazji jeszcze zapytam ¿eby nie za¶miecaæ czy do malowania np. podk³adu pod aerograf i bezbarwnego da rade taki pistolet powiedzmy za ok. 100z³, wiem, ¿e to ¶mieæ, ale wszystko po kolei nie ka¿dy zasiada od razu za kierownic± Mercedesa :> Czy lepiej kupowaæ spraye co o tym my¶licie ?
 

LuckyLuke1st 
Wys³any: 2015-12-02, 13:05   
0
UP DOWN
Dla przyjació³ Luke


Posty: 115
Sk±d: Bydgoszcz
Przy moim ultra te¿ powietrze lekko leci bez naci¶niêcia spustu, ale przy przesuniêtym do¶æ daleko spu¶cie. Raz go pod³±cze to tak siê dzieje, nieraz nie. Nie wiem od czego to zale¿y. Mo¿e kto¶ potrafi wyja¶niæ?
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Forum Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga