Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
£ukasz789
Wys³any: 2014-01-15, 22:27   Naprawy bezgotówkowe.
0
UP DOWN

Posty: 1
Witam mam problem , do tej pory nigdy nie naprawia³em samochodów bezgotówkowo .A w tym tygodniu przyjecha³y trzy i teraz moje pytanie co ja ze swojej strony mam zrobiæ by otrzymaæ kasê za naprawê .Jakie dokumenty mam otrzymaæ od klienta co ma mnie podpisaæ. Ma kto¶ wzory takich umów?
Aha i jeszcze jedno czy mogê wystawiæ rachunek nie jestem na Vatcie....
 

zed
Wys³any: 2014-01-16, 11:59   
0
UP DOWN

Pomóg³: 7 razy
Posty: 328
dajesz klientowi do podpisu upowaznienie na warsztat z nr konta tobie klient powinien zostawic protokol z ogledzin lub kalkulacje na podstawie tego ty robisz wycene wg eurotax ,audatex i wszystko wysy³asz do firmy ubezp ,oni weryfikuja twoja kalkulacje i odsy³aja ,na tej podsstawie piszesz kwit wysy³asz i czekasz na kase
jak ci pasuje cena z firmy ubezp to na podstawie ich kalkulacji wystaw rachunek i wyslij
(wszystkie kalkulacje z firm sa zanizane ,rbg i cena czesci wpisywana z zamiennika)kalkulacja zrobiona przez zak³ad jest zawsze wyzsza np wycena firmy 3000 wycena zak³adu 9000
_________________
Inteligentni ludzie s± czêsto zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spêdzaæ czas z idiotami
 

dragalus2580 
Wys³any: 2014-01-19, 14:55   
0
UP DOWN

Posty: 14
Sk±d: okolice wadowic
no zapomniales dodac ze musisz im pokazac rachunki lub faktury na zakup czesci ktore sa uszkodzone... i ktore wlozyles do woza... i ty sobie nie zrobisz sam wyceny bo zapewnie nie masz programu do wycen....

Pozdr
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Firma

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang