Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
dexter147
Wysłany: 2015-10-19, 23:29   Własna "lakiernia".
0
UP DOWN

Witam wszystkich, jestem nowy na forum, tzn. bywałem tu wcześniej ale dopiero dzisiaj sie zarejestrowałem. Przechodząc do tematu. Z góry przepraszam za długosć wypowiedzi. Sprawa wygląda następująco. Przez ostatnie kilka lat ojciec pracował u siebie bez DG i to jeszcze w budynkach nie wpisanych do KW ale juz mniejsza o to, jest bardzo dobrym fachowcem, ma ponad 20letnie doswiadczenie. Aut do roboty nigdny nie brakowało, były to zlecenia głównie od blacharzy sporadycznie ktos z "ulicy". Niestety sam potrafił zarobic tylko tyle ze mozna było odłozyc kilkaset złotych, trudno jest znaleźć dobrego pracownika który bedzie pracował bez umowy, przez co czasami były ponoszone straty niz zarobki na pracowniku.Od około półtora roku po skonczeniu szkoły pracowałem razem z tatą, jestem w stanie przygotowac auto do malowania w 100%, ale przechodzac do meritum. 2 miesiace temu padła decyzja o zamknieciu "biznesu" i zatrudnienia sie u kogos, stało sie tak ponieważ ojciec robił od 6-18, kupa stresu, najmłodszy juz nie jest, a ile mozna jechac totalnie na "lewo". Do tego czasu sąsiedzi nie mieli sprzeciwu odnosnie lakierni w zamian mieli duze znizki na malowanie. Ja chciałbym wznowic "lakiernie" tylko żeby to było w miare legalne. Nie mam kilkuset tysiecy złotych na otwarcie profi lakierni , chciałbym otworzyc kosmetyke albo blacharstwo albo jakąś inna działalnosc ale zajmowac sie lakierowaniem głownie od blacharzy którzy wczesniej dawali robotę, nie potrzebne reklamy itd itd. I teraz moje pytanie do was jaką działalnosc mozna otworzyc i pod tym malowac i co myslycie o pomysle wskrzeszenia lakierni? O tym jaką działalnosc mozna otworzyc itd itd prosiłbym o odpowiedzi na pw :)

KK 
Wysłany: 2015-10-19, 23:40   
0
UP DOWN

Na sąsiednim forum już pytałeś o to nie? Nie spodobał Ci się pomysł wpakowania grubej kasy i utopienia się w długach? :)

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Firma

Odpowiedz do tematu