Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
alienxyz
Wysłany: 2015-12-30, 23:54   Sklep oszust.
0
UP DOWN

Witam.Chciałem ostrzec Was przed jednym ze sklepów internetowych,a mianowicie
http://tanie-lakierowanie.pl/

Opiszę swoją i dwie sytuacje znajomych.
Moja wyglądała tak(2 dni temu).
Zamówiłem pistolet Sata Jet 3000B.Dostaję paczkę,zadowolony otwieram i ku mojemu zdziwnieniu dostaje mały chiński pistolecik FOBO o wartości 90zł(nie mają go w sklepie internetowym).Z przerażeniem dzwonie do sklepu że zapakowali zupełnie inny produkt i że chcę odesłać pistolet i żądam zwrotu pieniędzy.Oni na to że nie mogą mi zwrócić pieniędzy tylko wymienić na inny pistolet.Kiedy przeczytałem im puntk z ich własnego regulaminu,kazali mi wysłać maila w tej sprawie który do dziś jest olewany i nie dostaję żadnej odpowiedzi.Jak nie dostanę pieniędzy idę na Policję.

Kolega nr.1
Zamawia w tym sklepie(nie będę pisał nazw produktów by nie pomylić)
Klar,maske filtrującą oraz szlifierkę ze zmiennymi obrotami do polerki.
Łączny koszt wyszedł 630zł.Niestety dostał tylko sam klar i maskę.W sklepie twierdzą że pakowali ją.Jak się nie dogadają to z nimi robimy pozew zbiorowy.W dodatku nie chcą oddać pieniędzy za szlifierkę.

Kolega nr.2
Zamówił szlifierkę mimośrodową Makity.Niestety po otwarciu paczki otrzymał(uff na szczęście szlifierkę) ale marki Styer która kosztowała 170 zł a makita około 500zł.
Kolega dokładnie nie opisał mi rozmowy z nimi ale wyglądało to mniej więcej tak.
Mówi im,że przysłali nie ten model szlifierki,a sklep twierdzi ze to ta tylko mieli pomyloną cenę w ogłoszeniu. :szpital: Tu już ręce opadły.Ale podobno coś kombinował z tym urzędem praw konsumenta czy jakoś tak i sprawe rozwiązano.

Podsumowując zwykłe chamstwo i ku***two.Najgorzej to chyba ja po dupie dostałem bo pistolet 1300 kosztuje a dostaje jakies ustrojstwo.
Jednym słowem nie radze kupować w tym sklepie.

Jak niektózi zauważyli do niedawna szukałem pistoletu za marne 100zł,a gdy zdecydowałem się na sprzęt za znacznie większy pieniądz wyszły takie krzaki.Przy okazji ma ktoś propozycję co zrobić w tej sytuacji?Może nie musze na policję tego zgłaszać?

KK 
Wysłany: 2015-12-31, 18:23   
0
UP DOWN

E tam coś ściemniasz. Jak złożycie pozwy i zgłosisz wszystko na policję to wrzuć ksero na forum. Choć i tak wtedy nie uwierzę... bo nigdy w życiu nikt mnie tak nie oszukał, a kupiłem mnóstwo produktów na allegro i w sklepach. Przeważnie zawsze dostawałem gratis :) zamiast urywać coś z paczki.

diablo74 
Wysłany: 2015-12-31, 19:54   
0
UP DOWN

KK napisał/a:
Przeważnie zawsze dostawałem gratis zamiast urywać coś z paczki.

Zazwyczaj miałem podobnie

LAKIEROWANKO Strona Główna » POZOSTAŁE » Off Topic

Odpowiedz do tematu