Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: DrCruel 2009-04-25, 04:05
Autor Wiadomo¶æ
misiek
Wys³any: 2008-05-02, 22:44   ZASILANIE PISTOLETU Z BUTLI DO NURKOWANIA
0
UP DOWN

Posty: 16
WITAM SZANOWNYCH LAKIERNIKÓW. SZUKAJ¡C MOBILNEGO ¯RÓD£A ZASILANIA PISTOLETU,WPAD£ MI DO G£OWY POMYS£ Z BUTL¡ DO NURKOWANIA. GENERALNIE MA TO S£U¯YÆ ROBIENIU ZAPRAWEK,A NIE LAKIEROWANIU CA£YCH POJAZDÓW,WIÊC POWIETRZA RACZEJ WYSTARCZY. BUTLA 15L,A CI¦NIENIE ROBOCZE TO 200-300BAR.PO ZAMONTOWANIU REDUKTORA STA£E CI¦NIENIE NA PISTOLECIE I DA SIÊ TYM TRYSKAÆ...
CZYTA£EM NA FORUM,BO KTO¦ O TLENIE PISA£,ALE TO NIEBEZPIECZNE I ZBYT DROGIE,A NABICIE JEDNEGO LITRA POWIETRZA W SKLEPIE Z AKCESORIAMI DO NURKOWANIA TO KOSZT 1-2PLN.DODAM JESZCZE,¯E POWIETRZE DO NURKOWANIA JEST DOBRZE PRZEFILTROWANE WIÊC NIE MA RACZEJ POTRZEBY STOSOWANIA ODWADNIACZY ITP. CO O TYM MY¦LICIE???
 

dooku 
Wys³any: 2008-05-03, 09:59   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 117
Sk±d: £ód¼
kup lepeij kompresor 50l w markecie na promocji za 300pln i jakies pistolet trans tech :mrgreen:
tym spoko nawet duzy element popryskasz a podlaczysz wszedzie bo jest na 220v
pozD
 

misiek
Wys³any: 2008-05-03, 15:10   
0
UP DOWN

Posty: 16
to o czym napisa³em,ma byæ alternatyw± dla kompresora,wiêc taka opcja odpada. sam kompresor to ma³y wydatek,ale filtry,odwadniacze itp. te¿ kosztuj±... po za tym,gdzie mam zamiar tego u¿ywaæ,ha³as kompresora nie wchodzi w grê
 

kpopis
Wys³any: 2008-05-03, 15:35   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 291
No coz jak dla mnie to w gre wchodzi tylko kompresor...

Po co sie tak bawic? Przenosne urzadzenie do malowania chyba nie jest nikomu potrzebne, z wiadomych wzgledow nie da sie lakierowac na swiezym powietrzu a w garazu bez wyjscia na 220v tez za wiele sie nie zrobi...

Taka butla jest ok jesli chcesz lakierowac....pod wod±.

Odwadniacz pod pistolet to koszt 15zl. Ja zaczynalem na kompresorze 50l i odwadniaczu tylko przed pistoletem. Trzeba bylo czesto spuszczac wode z kompresora ale dalo sie pracowac.
 

misiek
Wys³any: 2008-05-04, 00:32   
0
UP DOWN

Posty: 16
z tym lakierowaniem pod wod±,to fajny ¿art :mrgreen: ale skoro szukam takiego rozwi±zania,to najwidoczniej jest mi potrzebne. jak ju¿ wcze¶niej napisa³em kompresor odpada,ale skoro nikt z Was niema do¶wiadczenia w takich kombinacjach,nie pozostaje mi nic innego jak samemu wypróbowaæ ten pomys³....
a wracaj±c do tematu kompresora,to on tak¿e zu¿ywa pr±d za który trzeba zap³aciæ,a dla mnie to jednoznaczne z kosztem nape³nienia butli.
rozwi±zañ tego typu,napewno jest wiele,ale ja szukam takiego,które jest najbardziej wydajne i najtañsze :roll: pozdrawiam
 

rbfm 
Wys³any: 2008-05-05, 11:00   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
misiek napisa³/a:
a wracaj±c do tematu kompresora,to on tak¿e zu¿ywa pr±d za który trzeba zap³aciæ,a dla mnie to jednoznaczne z kosztem nape³nienia butli.


no to albo baaaardzo tanio napelniasz butle (wrecz za darmo) albo masz cholernie drogi prad.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group