Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
nisek
Wysłany: 2016-02-24, 11:20   Do posiadaczy diesla
0
UP DOWN

Czy ktoś z Was kto ma diesla używał może kiedyś takiego środka na wspomaganie silnika http://regeneratory.pl/do...kow-diesla.html ? Mechanik mi polecił jako taki rewitalizant z dodatkami, który fajnie zabezpiecza silnik i wspomaga pracę, odciąża w trudnych momentach kiedy jest suchy albo przy porannym starcie. Może mi ktoś coś jeszcze opowiedzieć?

magdaania 
Wysłany: 2016-02-24, 13:39   
0
UP DOWN

nie mam zaufania do takich wynalazków, który pokazałeś, ale raz na jakiś czas zalewam do filtra paliwa:
http://liquimoly.pl/produ...sel-2666-detail

king
Wysłany: 2016-09-20, 13:09   
0
UP DOWN

wszystkie te środki to większy lub mniejszy błąd. niektórych w ogóle nie powinno być w sprzedaży, a co dopiero mówić o uśmiercaniu, yy znaczy się laniu do auta.

trzeźwy inaczej
Wysłany: 2016-09-20, 17:49   
0
UP DOWN

Jeżeli masz zużyty silnik to raczej chemia nie zdziała zbyt wiele. Zwróć uwagę na to, że wielkie koncerny produkujące chemie, nie mają w ofercie takich cudownych reanimatorów. Powód jest prosty. Jeżeli masz wypalone gniazdo zaworowe, to nic nie uzupełni ubytku. Jeżeli masz owalizacje czopu wału, to też sam się raczej nie naprostuje. To lipa i nic więcej. Zacznij stosować się do zaleceń producenta pojazdu a silnik będzie jeździł dłużej bez cudownych mixtur. Ludzie często tankują Pb95 mimo, że na wlewie jest wklejka Pb98 i odwrotnie. Potem się dziwią, że szarpie, grzeje się i szybko zużywa.
Ja osobiście pracuje na chemii silnikowej Kleen Flo. Nie jest popularna, ale jest najlepsza.

LAKIEROWANKO Strona Główna » POZOSTAŁE » Off Topic

Odpowiedz do tematu