Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Neonis 
Wys³any: 2016-02-27, 12:20   Podk³ad zwiêkszaj±cy przyczepno¶æ do plastiku - najlepszy?
0
UP DOWN
aerografit.pl


Posty: 186
Sk±d: O¶wiêcim
Potrzebujê mo¿liwie jak najlepszego podk³adu, który ma na celu zwiêkszenie przyczepno¶ci do ró¿nego rodzaju tworzyw - w tym g³ównie plastiku. W obecnej mieszalni lej± mi taki przezroczysty ze srebrnymi opi³kami, którym to siê lekko spryskuje plastiki przed malowaniem. I prawdê mówi±c potrzebujê co¶ lepszego, bo elementy które mam zamiar malowaæ bêd± u¿ywane i farba nie mo¿e od nich odchodziæ (co¶ takiego jak w³±czniki).

Niegdy¶ stary znajomy wspomina³ i poleca³ mi jaki¶ preparat APP HR600 (czy jako¶ tak). By³ to rzekomo podk³ad, który zwiêksza przyczepno¶æ do wszystkiego - nawet do szk³a ponoæ. Niestety ¿adnych informacji o tego typu specyfiku w katalogu APP nie mogê znale¼æ.

Czy znacie i polecacie jaki¶ tego typu preparat?
_________________
Artystyczne malowanie aerografem tirów, motocykli, kasków, samochodów - Aerografit Studio
 

kkazik40
Wys³any: 2016-02-27, 16:29   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 23
Sk±d: G³ubczyce
Ten co lej± tobie w mieszalni przezroczysty ze srebrnymi opi³kami, jest to podk³ad gruntuj±cy, super sprawa, ale nie na wszystkie tworzywa on jest potrzebny np. ABS,itp.
Przede wszystkim musisz wiedzieæ z jakimi tworzywami bêdziesz pracowa³, dopiero wtedy dobierzesz grunt czy podk³ad.
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2016-02-28, 00:06   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
http://spectral.pl/#1701
Zadzwoñ do technika, opisz co chcesz zrobiæ i kup tenprodukt.
_________________
¯ycie jest zbyt krótkie ¿eby je¼dziæ Dieslem...
 

natium
Wys³any: 2016-02-28, 12:43   
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 323
z PPG kup sobie izolator D820 jest zajebisty on nie gruntuje ale wrecz otwiera plastik i wszystko sie ladnie go czepia czasami jak szpachluje plastiki to najpierw sobie tym smaruje wtedy szpachla sie nie zarywa i ladnie sie przeciera
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Technologia i materia³y

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania