Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
adolfone
Wys³any: 2016-03-21, 10:01   Zamiennik maski i zderzaka Bmw E90 po lifcie. Jakiej firmy?
0
UP DOWN

Posty: 58
Witam. Jak w temacie, orientujecie siê jakich u¿yæ zamienników ¿eby pasowa³y jak orygina³? Pozdrawiam
 

adolfone
Wys³any: 2016-03-21, 19:56   
0
UP DOWN

Posty: 58
Mo¿e tak, takie zamienniki s± dostêpne, którego producenta by¶cie wybrali?PRASCO,DIEDERICHS,VAN WEZEL,BLIC,POLCAR
 

hematol 
Wys³any: 2016-03-21, 20:08   
0
UP DOWN


Pomóg³: 11 razy
Posty: 1007
Sk±d: ¦l±sk
Powiem Ci tak,ze wszystkie zamienniki s± s³abego wykonania w porównaniu z orgina³em i nie s± powtarzalne,dlaczego nie chcesz kupiæ u¿ywki orgina³u i pomalowaæ?
Ja robi³em na polcarze,Klokercholmie,jaki¶ polski ne pamiêtam nazwy,niekiedy musia³em je spawaæ bo by³y jakby je kto¶ naci±³ u do³u.
 

kalbi 
Wys³any: 2016-03-21, 20:10   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
Bra³em zderzak do e90 z Polcaru - koszt jaki¶ ¶mieszny bo chyba 190 z³ po rabacie i kurka blaszka pasowa³ bardzo ³adnie o dziwo, maski nie mia³em okazji jeszcze kupowaæ do tego auta w zamienniku.
_________________

 
 

adolfone
Wys³any: 2016-03-21, 20:11   
0
UP DOWN

Posty: 58
W pobli¿u mojej miejscowo¶ci nie idzie takiej dostaæ, a kurierem trochê siê obawiam ¿e w transporcie zostanie zniszczona maska.
 

kalbi 
Wys³any: 2016-03-21, 20:12   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
ps ja mam o tyle dobrze, ¿e mi przywo¿± z Polcaru, BHMD i Intercarsu za free i pasuje przy nich - je¶li jest skucha to oddajê i przywo¿± raz jeszcze, zdarza siê, ¿e 1 rzecz przywo¿± 3 razy bo zawsze co¶ nie tak i przewa¿nie s± to oczywi¶cie zderzaki.
_________________

 
 

hematol 
Wys³any: 2016-03-21, 20:20   
0
UP DOWN


Pomóg³: 11 razy
Posty: 1007
Sk±d: ¦l±sk
adolfone napisa³/a:
W pobli¿u mojej miejscowo¶ci nie idzie takiej dostaæ, a kurierem trochê siê obawiam ¿e w transporcie zostanie zniszczona maska.

Tak bywa,nawet jak zamawiasz nowe w sklepie to kurier te¿ przywozi i bywa ,ze maj± wgniotki.Tak jak pisze Kalbi,musialby¶ sprawdziæ przy kurierze a najlepiej wybraæ sie samemu po u¿ywkê orgina³ :D
 

adolfone
Wys³any: 2016-03-21, 20:31   
0
UP DOWN

Posty: 58
Trzeba niestety bêdzie siê wybraæ w dalsz± podró¿. Dziêki za odp. Pozdrawiam
 

kalbi 
Wys³any: 2016-03-21, 21:05   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
mi nie przywo¿± kurierem tylko bezpo¶rednio kierowcy z danych Firm (Polcar, Inter, BHMD) . Niestety do kurierów zaufania nie mamy i do handlowców tzw "z allegro" te¿ nie. Je¶li co¶ mam kupiæ poprzez internet (chodzi o czê¶ci oczywi¶cie) to tylko w pobli¿u (wsiadam w auto i jadê bo inaczej to nie ma sensu) Zdarza siê ¿e nic nie ma w pobli¿u i jestem zmuszony co¶ zamówiæ z "daleka" to wszystko na odpowiedzialno¶æ klienta, a je¶li nie pasuje to klientowi to albo serwis albo niech sam siê buja z czêsciami.
_________________

 
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2016-03-22, 10:08   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
kalbi napisa³/a:
Niestety do kurierów zaufania nie mamy i do handlowców tzw "z allegro" te¿ nie.

Witam w "klubie" mam to samo ... :tak:
Ostatnio przekrêcili mnie na tym znanym portalu na ... 800z³
przysy³aj±c kompletny z³om reflektora .... oczywi¶cie sprzedawca wys³a³ "przedmiot jak nowy" tylko traf chcia³ ¿e uszkodzi³ siê w transporcie :D
I nadawa³ siê tylko do ¶mietnika.
Szkoda gadaæ ,mam nauczkê ¿e lamp do auta tak siê nie kupuje
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2016-03-22, 10:20   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
adolfone napisa³/a:
Trzeba niestety bêdzie siê wybraæ w dalsz± podró¿.

Nie wiem sk±d jeste¶ kolego ale jak s± jakie¶ wiêksze zakupy to wiêkszo¶æ ludzi jedzie na gie³dê do Poznania
 

adolfone
Wys³any: 2016-03-22, 21:48   
0
UP DOWN

Posty: 58
Witaj, jestem z Krakowa, dok³adnie jest tak jak mówisz z portalami. Zderzak jest akurat potrzebny w wersji M-Pakiet tak¿e z tym ciê¿sza sprawa - nie jest taki popularny i obawiam siê ¿e mo¿e byæ ciê¿ko znale¼æ go na gie³dzie, ale bardzo dziêkuje za radê:). Pozdrawiam
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Blacharstwo i inne naprawy

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group