Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
Bartpabicz
Wysłany: 2016-09-29, 12:49   Pytanie o krążki ścierne i przekładkę dystansową
+1
UP DOWN

Witam wszystkich serdecznie,

W chwili obecnej przymierzam się do otwarcia działalności na własny rachunek za granicą, natomiast napotkałem dość spory problem ze znalezieniem sklepu online, który miałby w swojej ofercie produkty, których potrzebuję. Udało mi się skompletować niemal wszystko, natomiast mój pomysł z zakupem krążków firmy K2 w rozmiarze 150mm i przycinanie ich na rozmiar 75mm okazało się kompletną pomyłką - nie zauważyłem, że K2 mają perforacje.
Moje pytanie brzmi następująco: czy bylibyście w stanie polecić mi jakiś sklep internetowy, lub sklep jakikolwiek zajmujący się sprzedażą wysyłkową krążków ściernych 75mm, bez perforacji, do szlifowania na mokro, o ziarnistościach 800, 1500 i 2000, jakiejś porządnej firmy? Z tego, co wyczytałem, powinienem się wystrzegać Mirki i Indasy, a akurat te krążki jest mi relatywnie łatwo zdobyć (3M nie produkuje ziarnistości, której potrzebuję). Przeglądałem działy na forum związane ze sprzedażą, ale w ofercie nie znalazłem tego, czego mi trzeba.

Oprócz krążków potrzebuję również bardzo miękką przekładkę dystansową, również w rozmiarze 75mm.

Byłbym bardzo wdzięczny za jakieś wskazówki, bo od przeglądania różnych sklepów już mi się mieni w oczach._.

Pozdro!

ipoo
Wysłany: 2016-10-02, 12:23   ebay ?
0
UP DOWN

Moze zobacz na ebay

Bartpabicz
Wysłany: 2016-10-02, 12:46   
0
UP DOWN

wczoraj późnym wieczorem udało mi się znaleźć źródło z w miarę szerokim asortymentem i sensownymi cenami. Jakby ktoś szukał, to był to sklep Matiw (chociaż przekładki dystansowej nie mieli).

Dzięki za sugestię ipoo

ipoo
Wysłany: 2016-10-02, 17:10   
0
UP DOWN

https://lakmarket.pl/pl/p/Przekladka-do-krazkow-na-rzep-typu-Hookit-75-mm-6-otw.-3M-05771/3844

adolfone
Wysłany: 2016-10-02, 18:05   
0
UP DOWN

Witam. www.klakiernik.pl. Krążki 75mm na sucho, na mokro - trizact, abralon, przekładka miękka 3m.

Bartpabicz
Wysłany: 2016-10-04, 16:17   
0
UP DOWN

dzięki za pomoc, akurat z podkładkami większych problemów nie ma, po prostu chciałem wszystko zamówić za jednym zamachem, w jednym miejscu - przy cenie podkładki ok. 25zł, muszę zapłacić 16 za wysyłkę ._.

Bartpabicz
Wysłany: 2016-10-06, 11:44   
0
UP DOWN

Jeszcze dopiszę gwoli ścisłości:

Jest firma NAT, która produkuje przekładki dystansowe, jakieś 40% tańsze (nie wiem jak z jakością), ale jest duży problem z dostępnością innych niż twardych. W końcu zadzwoniłem do producenta, a ten dał mi namiar na firmę Sawex - nie mają na stanie, ale zamawiają w przeciągu kilku dni. Paczka powinna jutro wyjść, więc... problem rozwiązany.

Jeszcze raz dziękuję za pomoc.

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Odpowiedz do tematu