Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
mariuszcwa 
Wysłany: 2016-11-05, 08:13   Iwata w400 wbx z uk
0
UP DOWN

Witam. Mam takie pytanko. Czy ktoś zamawiał nowy pistolet np z uk ? Jeśli tak , to mam pytanie, czy nie są doliczane żadne koszta , jakbym go zamówił do domu ? I kolejne pytanko, jaką dyszę wybrać , jest to iwata w400 wbx brać 1.3 czy 1.4 ? Zastosowanie samochodówka. Sprzedawca raczej rzetelny i nie powinna to być żadna podróbka : http://www.ebay.co.uk/itm...d-/390564561780

KK 
Wysłany: 2016-11-05, 11:07   
0
UP DOWN

1.3 jak baza i klar. Jak akryle często to możesz 1.4.
Ile to razem z przesyłką wyjdzie? Opłaca się ryzykować brakiem gwarancji dla 200zł zysku?

Czereśniak
Wysłany: 2016-11-05, 13:43   
0
UP DOWN

KK napisał/a:
Opłaca się ryzykować brakiem gwarancji dla 200zł zysku?

200 drogom nie chodzi a polak zawsze sprytny i mega oszczedny :cool:

Przemek 
Wysłany: 2016-11-05, 15:40   
0
UP DOWN
Przemek

Daj spokój 200zl to nie są pieniądze aby kupić pistolet bez gwarancji.
Żludna oszczednosc.

mariuszcwa 
Wysłany: 2016-11-06, 07:47   
0
UP DOWN

Hmm jak dobrze wyliczyłem to jest to 400zł w kieszeni , a nie 200 (1377zł z uk z wysyłką, 1765zł w Polsce z wysyłką). Wiem , że w elektronice , gwarancja obowiązuję w całej ue, więc z pistoletem nie powinno być inaczej , poza tym wpis na dole aukcji tłumaczony translatorem:
"Gwarancja

Wszystkie przedmioty pochodzą z co najmniej dwunastu miesięcy gwarancji na uszkodzenia jakiegokolwiek elementu, który nie jest do normalnego zużycia (lub nadużycia). Dotyczy to na całym świecie. Ponieważ produkty te są pozyskiwane bezpośrednio od producentów, a także mieć dostęp do swoich usług technicznych."

Więc mi się wydaję , że całkiem dobra cena , mając pełnowartościowy nowy towar. Zapytałem czy nie są doliczane koszta poza wysyłką, tak dla pewności. Paru znajomych niebawem przybędzie do PL, więc bez problemu mogą mi ją przywieźć i wyjdzie mnie to jeszcze trochę taniej niż podałem wyżej. Tylko upewniam się, bo jakby dochodziły jakieś dodatkowe koszta przez wysyłkę, to bym się od razu zdecydował na to , żeby kolega mi ją przywiózł , a wiadomo jak to jest z finansami dziś nie ma a za 2tyg są . I nie wiem czy się zadłużać na jakiś miesiąc , czy kupić za swoje trochę później parę zł drożej. Taka iwata chyba trochę mniej "kurzy" niż sata 4000 rp ?

KK 
Wysłany: 2016-11-06, 13:33   
0
UP DOWN

Nie wiem czy tak jest z gwarancją... lepiej zadzwoń do Iwaty Polska i się dopytaj.
Z Iwatą w400 i ws400 z tego co mi wiadomo nie było nigdy problemów w czasie gwarancji, także nie powinno być źle. Z lph 80 są problemy :) także lepiej satę 4400 kupić jeśli mini potrzebny.

W jakiej cenie mają Satę 5000 w uk?

mariuszcwa 
Wysłany: 2016-11-06, 16:17   
0
UP DOWN

No tak, zawsze można się dowiedzieć dla świętego spokoju :) .
Słyszałem, że iwaty są ponoć mało awaryjne , minijeta mam, fakt że to model 3000 hvlp , ale do moich prac daję radę. Głównie go używam do felg i jakieś drobne zaprawki.
Saty w UK akurat drogo wychodzą , na stronach co sprzedają pewniacy najtaniej 510 funtów , z digitalem już od 560 funtów są. Na ebayu widziałem od 440 funtów wersja z plastikowym kubkiem. I jest jeszcze aukcja kogoś z Włoszech co się ogłasza i ma za 344 funty. Tu wstawiam linki a na dole wstawię zdjęcia moich sat. Dziś ta wersja bez digi przygotowuje się na podróż do nowego właściciela :) .
http://www.carcolourservices.co.uk/?s=sata
https://www.spraygunsdire...r=price&dir=asc
https://www.smartexpress....featured&page=2

sawmaster 
Wysłany: 2016-11-09, 14:23   
0
UP DOWN

a ja zapytam czy z Rosji warto kupić ten pistolet, wychodzi 1200zł plus wysyłka http://iwata-shop.ru/kras...13mm-dlja-bazy/

Giezet 
Wysłany: 2016-11-09, 20:15   
0
UP DOWN

Kolego to jest cena za Iwatę LPH 400...
Cena jest super, u nas kosztuje 2300...
Wbx jest bardziej uniwersalny, LPH to niskociśnieniowiec idealny do baz, chociaż w USA wielu również aplikuje nim lakiery bezbarwne.
Z Rosjanami różnie bywa, jeśli to oryginał i zamierzają go wysłać to ta oferta jest bezkonkurencyjna.
Jak Tobie przyślą, to ja też kupuję :D

@KK co boli LPH 80?

KK 
Wysłany: 2016-11-09, 22:37   
0
UP DOWN

LPH 80 raz na samym początku oddawałem na gwarancję, ponieważ robił na bazie takie jakby księżyce. Pistolet był czysty. Dali mi nowy gun, ponieważ miałem dobre układy w sklepie.
Później za jakiś czas może 6-7 lakierowań znowu to samo. Pistolet czysty, myty kilka razy.
Iglicę oglądałem i prosta, motylek wszystko ok, ale zauważyłem, że jak mocniej dociągniesz motylka to tak jakby się deformowało coś. Im mocniej dociągniesz tym półksiężyc większy na materiale. Jak leciutko było dokręcone to prawie prosta miotła była. Ogólnie pistolet bardzo delikatny. Przy wyciąganiu iglicy trzeba bardzo uważać, żeby czasem krzywo nie pociągnąć bo będzie tragedia.
Sprzedałem i kupiłem Satę 4400 1.2 sr i jak na razie nie ma problemów. Miotła 22cm :) , a przy LPH to może 12cm.

GMC
Wysłany: 2016-11-10, 10:12   
0
UP DOWN

Giezet napisał/a:
Cena jest super, u nas kosztuje 2300...

Jakoś dziwnie niskie te ceny. Skoro po nałożeniu na Ruskich sankcji za Krym ich waluta została mocno przecenioona to wszystko co mają importowane powinno być odpowiednio droższe a tu wychodzi że jest taniej. O co kaman? :shock:

Czereśniak
Wysłany: 2016-11-10, 12:41   
0
UP DOWN

A jak towar spoza EU kupiony to cła sie nie płaci ?

Giezet 
Wysłany: 2016-11-10, 12:44   
0
UP DOWN

@GMC masz rację że powinno być drożej, nie mam pojęcia z kad oni to importują, tym bardziej że reklamują się jako oficjalny sklep Iwaty na FR..

Czyżby marże zachodnich przedstawicielstw były tak duże?
Przecież nikt z litości im ich nie daruje?

Wrzuciłem wszystko na translator google i wysyłka tylko na terenie Rosji...także pomarzyliśmy sobie :rotfl:

Bo chyba żadnego z nas znajomi nie pracują w Moskwie?

Kamil czyli w konfrontacji Lph vs Minijet wygrywa Sata?

Kiedyś miałem ochotę na ten pistolet bo praktycznie nie ma odkurzu, chociaż do końca nie mogłem uwierzyć w suche fakty, że łyka tylko 60l/min powietrza i jeszcze super rozbija materiał, przecież to jedno drugiemu zaprzecza..
Chociaż Japończycy są specami od obalania oczywistych teorii..

KK 
Wysłany: 2016-11-10, 19:29   
0
UP DOWN

Nie ma znaczenia jakie jest LPH 80 w konfrontacji z Minijetem, ponieważ usterki LPH 80 deklasują ten pistolet od razu na starcie.

sawmaster 
Wysłany: 2016-11-11, 10:25   
0
UP DOWN

Czereśniak napisał/a:
A jak towar spoza EU kupiony to cła sie nie płaci ?

pewnie się płaci

LAKIEROWANKO Strona Główna » POZOSTAŁE » Off Topic

Odpowiedz do tematu