Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
rheaf 
Wysłany: 2016-11-09, 20:48   Pistolet lakierniczy
0
UP DOWN

Witam.
lakieruje juz jakis czas lecz kupowałem pistolety do 250 zł do ciemnych baz itd wszystko ok lecz srebrną bardzo ciezko ze wzgledu iz tzw miotła pistoletu rozprysk moze ma z 10 cm a powinien miec z 30 i ciezko sie robi zakladki na 1/3. A wiec pistolet ma mi sluzyć do bazy i klaru. Dysze jaka zawsze uzywałem to 1.3. Jaki pistolet wybrac aby dobrze rozpylał lakier no i oczywiscie w przestepnej cenie.

KK 
Wysłany: 2016-11-09, 22:31   
0
UP DOWN

Może Iwatę Belarię. Jak taniej to może Devilbiss flg 5. Przy devilbissie szału nie ma, ale miotła jest równa, i szeroka, przynajmniej u mnie.

Giezet 
Wysłany: 2016-11-10, 13:01   
0
UP DOWN

Devilbiss FLG 5 to takie minimum jak chcesz coś uczciwego i względnie taniego.
Też mam, ale ja używam tylko do bezbarwnego, w tej cenie ŻADEN pistolet tak nie rozbija materiału jak on.
Do baz wg mnie pracuje na za wysokim ciśnieniu, duży odkurz i duże straty materiału, ale to moja prywatna opinia
Chyba że chcesz jeden pistolet do wszystkiego to ja brałbym Iwatę - wersja klasyczna bez preatomizacji BellAria, lub WBX z podwójną atomizacja materiału- oba sprzęty bardzo chwalone, poszukaj na forum.
Ale to już najwyzsza półka i trzeba dać odpowiednio 1619zł i 1749 zł.

marek4512
Wysłany: 2016-11-28, 14:51   
0
UP DOWN

a coś z niższej półki doradzicie? też szukam jakiegoś lepszego pistoletu, ale nie za kosmiczną cenę. Jest szansa ze znajde coś przyzwoitego do 700zł?

trzeźwy inaczej
Wysłany: 2016-11-28, 20:53   
0
UP DOWN

Ja sprzedałem już kilkanaście pistoletów Aeromexim. To hiszpańskie cudo za około 600zł i naprawdę całkiem przyzwoicie lakieruje. Widać po samym wykonaniu, że to nie byle gówno i z częściami też nie ma problemu. Ja polecam. Za te pieniądze nic lepszego się nie znajdzie.

Przemek 
Wysłany: 2016-11-28, 22:53   
0
UP DOWN
Przemek

Trzezwy 600zł . Jelśi jest leszy od FLG to ok .Jeśli porównywanlny to wiadomo co bardziej opłacalne.
Co z częściami ? Jak atomizacja i kurzenie ?

trzeźwy inaczej
Wysłany: 2016-12-08, 20:00   
0
UP DOWN

Ja nie wiem czy jest lepszy od FLG bo ja osobiście jak już coś lakieruję to używam Saty albo Optimy 650. Sprzedałem tych pistoletów sporo i nie słyszałem złego słowa. Ludzie którzy je kupili lakierowali wcześniej pistoletami za 100-200zł. Więc dla nich jest lepszy. Jeżeli lakierujesz Satą to ten model nie spełni Twoich oczekiwań. Nie oszukujmy się.

ripmaf
Wysłany: 2017-02-08, 00:12   
0
UP DOWN

ja tez polecam Optime ta co kolega wyżej

LAKIEROWANKO Strona Główna » POZOSTAŁE » Off Topic

Odpowiedz do tematu